Amad Diallo Traoré
Guinea · Attacker

Amad Diallo Traoré

YAŞ18
KULÜPOH Leuven
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut64.46 / 90
Kilit pas10.74 / 90
Başarılı dripling21.49 / 90
Kazanılan ikili42.98 / 90
Rating5.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.20
Asist 0.000.10
Şut 4.461.78
Kilit pas 0.740.89
Başarılı dripling 1.490.99
Kazanılan ikili 2.984.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2026/27 3 121 0 0 5.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 3 121 0 0 5.80
Şut6
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan4%33
Faul11 kazanılan
İlk 113
Kart11
2025/26 33 911 2 1 6.39
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 33 911 2 1 6.39
Şut18%33 isabet
Kilit pas9
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan43%28
Müdahale5
Faul2213 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111122 yedek
G+A / 900.3
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 111323 yedek girdi
KART5
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 11 3-4-1-2 — 6 3-4-3 — 5 3-5-2 — 4 4-2-3-1 — 3 5-3-2 — 3 32 maç
  • 3-4-2-111%34
  • 3-4-1-26%19
  • 3-4-35%16
  • 3-5-24%12
  • 4-2-3-13%9
  • 5-3-23%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 GentA 1-0 33 1 6.5
29.08.2026 Standard LiegeH 1-2 58 5 6.0
09.08.2026 CharleroiA 3-1 30 5.0
23.05.2026 GenkH 0-2 64 1 6.5
19.05.2026 CharleroiA 1-1 73 1 6.0
15.05.2026 AntwerpH 3-0 80 1 2 6.9
08.05.2026 Standard LiegeA 2-1 73 6.2
02.05.2026 KVC WesterloA 3-3 45 1 1 2 7.6
04.04.2026 Standard LiegeH 1-3 6
22.03.2026 AntwerpH 1-0
07.03.2026 KVC WesterloH 0-1 12 1 6.7
14.02.2026 DenderH 3-2
07.02.2026 GentA 1-3
01.02.2026 KV MechelenH 2-2 8 1 6.3
24.01.2026 Union St. GilloiseH 0-0 24 6.5
18.01.2026 St. TruidenA 1-0 14 1 6.2
27.12.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 1
21.12.2025 Cercle BruggeH 0-2
12.12.2025 Standard LiegeA 0-1
07.12.2025 Zulte WaregemH 1-1 15 1 6.3
30.11.2025 GenkA 2-1 9 6.2
23.11.2025 St. TruidenH 1-2 9 6.7
08.11.2025 Cercle BruggeA 1-2
02.11.2025 GentH 4-0 9 6.3
25.10.2025 KV MechelenA 1-1 9 6.5
18.10.2025 Club Brugge KVH 0-1 16 6.3
05.10.2025 KVC WesterloA 2-0
26.09.2025 AnderlechtH 1-1 34 1 6.3
20.09.2025 RAAL La LouvièreH 1-2
13.09.2025 Zulte WaregemA 2-0 45 1 6.3
31.08.2025 Standard LiegeH 1-0 73 1 6.3
24.08.2025 DenderA 0-1 10 6.5
15.08.2025 GenkH 1-2 98 4 6.2
10.08.2025 AntwerpA 3-1 80 5.6
03.08.2025 Union St. GilloiseA 5-0 33 5.9
27.07.2025 CharleroiH 2-2 71 1 6.7
ŞUT40
GOL2
xG4.4
xG FARKI-2.4under performing
DÖNÜŞÜM%5.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
58' · xG 0.059 39' · xG 0.136 34' · xG 0.251 · GOL 51' · xG 0.036 31' · xG 0.099 54' · xG 0.086 43' · xG 0.07 35' · xG 0.055 10' · xG 0.495 · GOL 82' · xG 0.438 84' · xG 0.043 88' · xG 0.106 83' · xG 0.221 90' · xG 0.012 86' · xG 0.06 77' · xG 0.025 88' · xG 0.017 66' · xG 0.198 90' · xG 0.015 72' · xG 0.103 64' · xG 0.091 60' · xG 0.203 43' · xG 0.087 37' · xG 0.204 34' · xG 0.071 57' · xG 0.222 55' · xG 0.026 41' · xG 0.183 25' · xG 0.211 62' · xG 0.055 33' · xG 0.065 16' · xG 0.063 52' · xG 0.037 47' · xG 0.028 46' · xG 0.075 46' · xG 0.019 44' · xG 0.074 34' · xG 0.03 60' · xG 0.048 33' · xG 0.059
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 25 (%62) Açık oyun — 8 (%20) Korner — 3 (%8) Taç sonrası — 3 (%8) Kontra atak — 1 (%2) 40 şut
  • Asist sonrası25%62
  • Açık oyun8%20
  • Korner3%8
  • Taç sonrası3%8
  • Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 26 (%65) Kafa — 8 (%20) Sol ayak — 6 (%15) 40 şut
  • Sağ ayak26%65
  • Kafa8%20
  • Sol ayak6%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 13 46-60' — 11 61-75' — 4 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 31-45'
  • 1-15' 1 %2
  • 16-30' 2 %5
  • 31-45' 13 %32
  • 46-60' 11 %28
  • 61-75' 4 %10
  • 76-90+' 9 %22
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 911 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS45.7911 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 62.0
Pivot forvet 61.7
İçe kat eden kanat 61.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %55
Dakika %65
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %61
Dakika %77
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 61.5 76 81
Ortalama rating 6.39 7.2 89
Performans skoru 45.7 76 60
Kilit pas / 90 0.89 1.6 56
Başarılı drible / 90 0.99 1.1 90
Gol / 90 0.2 0.38 53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam