Siebe Schrijvers
Belgium · Midfielder

Siebe Schrijvers

YAŞ29
BOY179
KİLO74
KULÜPOH Leuven
DOĞUM YERİLommel
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.06 / 90
Kilit pas62.06 / 90
Başarılı dripling20.69 / 90
Kazanılan ikili144.81 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 70 orta sahalar
Kilit pas — %78 (2.06) Asist — %0 (0.00) Drible — %55 (0.69) Pas isabeti — %16 (%76) Top kapma — %75 (3.78) İkili mücadele — %83 (%58) 51 ORT. % 78 0 55 16 75 83
  • Kilit pas 2.06 %78
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.69 %55
  • Pas isabeti %76 %16
  • Top kapma 3.78 %75
  • İkili mücadele %58 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 262 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 First Division A2019/2020 · Belgium
🏆 Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆 Cup2012/2013 · Belgium
🥈 Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2017/2018 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2013/2014 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2020 2 2021 6 2022 1 2023 6 2024 11 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 3 262 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 3 262 0 0 6.60
Şut6
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan14%58
Müdahale8
Faul32 kazanılan
İlk 113
Kaptan2maçta
2025/26 30 2.010 3 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 30 2.010 3 1 6.92
Şut23%22 isabet
Kilit pas28
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan97%55
Müdahale53
Faul3727 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 11255 yedek
G+A / 900.18
Kart5
Kaptan19maçta
2024/25 38 2.724 7 4 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 38 2.724 7 4 7.22
Şut37%32 isabet
Kilit pas45
Drible30%64 başarı
İkili kazanılan173%57
Müdahale85
Faul3639 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı4
İlk 11326 yedek
G+A / 900.36
Kart6
Kaptan25maçta
2023/24 38 3.218 3 3 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 38 3.218 3 3 7.20
Şut30%47 isabet
Kilit pas38
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan195%55
Müdahale92
Faul5753 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı3
İlk 11371 yedek
G+A / 900.17
Kart9
Kaptan24maçta
2022/23 9 619 0 1 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 9 619 0 1 7.14
Şut7%14 isabet
Kilit pas19
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan45%45
Müdahale18
Faul1014 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1172 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2021/22 32 2.378 4 2 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 32 2.378 4 2 7.20
Şut47%49 isabet
Kilit pas33
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan158%54
Müdahale89
Faul4036 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11266 yedek
G+A / 900.23
Kart6
Kaptan1maçta
2020/21 13 233 2 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 7 206 2 0 7.03
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 27 0 0 6.80
Şut8%38 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan9%47
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 11112 yedek
G+A / 900.77
TOPLAM GOL127 penaltı
İLK 115911 yedek girdi
KART14
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 2 %17
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 5 %42
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 20 4-2-3-1 — 16 3-4-3 — 9 4-3-1-2 — 7 4-3-3 — 6 3-4-1-2 — 5 63 maç
  • 3-4-2-120%32
  • 4-2-3-116%25
  • 3-4-39%14
  • 4-3-1-27%11
  • 4-3-36%10
  • 3-4-1-25%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Standard LiegeH 1-2 90 2 6.4
15.08.2026 Club Brugge KVHC 0-3 90 2 6.5
09.08.2026 CharleroiAC 3-1 82 2 6.9
23.05.2026 GenkH 0-2 84 6.6
19.05.2026 CharleroiAC 1-1 64 1 6.9
15.05.2026 AntwerpHC 3-0 80 1 3 7.6
08.05.2026 Standard LiegeA 2-1 11 6.7
02.05.2026 KVC WesterloA 3-3 14 6.7
25.04.2026 CharleroiHC 0-2 68 1 7.0
21.04.2026 KVC WesterloH 0-2 90 7.3
18.04.2026 AntwerpA 2-0 12 6.7
12.04.2026 GenkAC 0-0 85 1 7.3
04.04.2026 Standard LiegeHC 1-3 77 1 7.2
22.03.2026 AntwerpHC 1-0 85 2 7.0
07.03.2026 KVC WesterloHC 0-1 79 7.7
28.02.2026 AnderlechtA 5-1 27 7.0
21.02.2026 Club Brugge KVA 2-1 93 2 6.3
14.02.2026 DenderH 3-2 80 1 6.6
07.02.2026 GentAC 1-3 68 1 1 7.5
01.02.2026 KV MechelenHC 2-2 80 1 2 7.2
24.01.2026 Union St. GilloiseHC 0-0 72 3 6.3
18.01.2026 St. TruidenA 1-0 14 6.9
18.10.2025 Club Brugge KVH 0-1 18 1 6.6
05.10.2025 KVC WesterloAC 2-0 90 6.5
26.09.2025 AnderlechtHC 1-1 76 1 6.7
20.09.2025 RAAL La LouvièreHC 1-2 89 7.3
13.09.2025 Zulte WaregemAC 2-0 97 2 7.0
31.08.2025 Standard LiegeHC 1-0 97 7.0
24.08.2025 DenderAC 0-1 10 6.3
15.08.2025 GenkHC 1-2 98 2 7.6
10.08.2025 AntwerpAC 3-1 72 6.9
03.08.2025 Union St. GilloiseAC 5-0 90 6.9
27.07.2025 CharleroiH 2-2 90 6.3
24.05.2025 CharleroiAC 2-1 90 1 7.3
16.05.2025 KVC WesterloHC 0-2 90 7.5
11.05.2025 DenderAC 5-0 90 2 7.9
03.05.2025 KV MechelenHC 1-2 90 7.0
26.04.2025 Standard LiegeHC 1-1 90 1 2 8.2
22.04.2025 Standard LiegeAC 0-1 90 2 7.9
19.04.2025 DenderHC 4-4 90 1 1 3 8.2
13.04.2025 KV MechelenAC 1-1 90 1 2 7.6
05.04.2025 KVC WesterloAC 2-2 90 1 7.3
28.03.2025 CharleroiHC 0-0 90 1 6.7
16.03.2025 St. TruidenHC 3-2 89 2 1 2 9.7
08.03.2025 KortrijkAC 2-0 67 6.9
02.03.2025 KVC WesterloHC 0-0 86 1 7.0
15.02.2025 DenderHC 3-2 90 1 1 2 8.2
08.02.2025 Club Brugge KVAC 1-0 82 6.6
31.01.2025 KV MechelenHC 1-0 90 7.3
26.01.2025 GentHC 0-0 69 1 7.5
19.01.2025 Union St. GilloiseAC 1-0 90 6.9
11.01.2025 GenkAC 2-0 90 7.7
27.12.2024 Beerschot WilrijkHC 2-0 90 3 7.2
22.12.2024 Cercle BruggeAC 1-0 90 6.9
14.12.2024 CharleroiH 1-0 26 1 6.9
07.12.2024 Standard LiegeA 1-1 14 6.6
01.12.2024 AnderlechtHC 0-0 90 2 6.9
24.11.2024 Union St. GilloiseHC 1-1 90 1 2 7.7
09.11.2024 DenderA 1-1 45 2 6.9
02.11.2024 Club Brugge KVHC 0-1 72 1 6.2
ŞUT37
GOL3
xG5.5
xG FARKI-2.5under performing
DÖNÜŞÜM%8.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.026 90' · xG 0.176 44' · xG 0.451 · GOL 30' · xG 0.117 24' · xG 0.058 37' · xG 0.04 24' · xG 0.041 68' · xG 0.243 67' · xG 0.055 20' · xG 0.084 31' · xG 0.133 72' · xG 0.788 26' · xG 0.04 38' · xG 0.329 28' · xG 0.022 21' · xG 0.033 58' · xG 0.029 33' · xG 0.788 · GOL 25' · xG 0.788 · GOL 20' · xG 0.138 13' · xG 0.026 14' · xG 0.082 7' · xG 0.024 49' · xG 0.032 3' · xG 0.101 4' · xG 0.113 90' · xG 0.029 62' · xG 0.06 9' · xG 0.191 45' · xG 0.044 13' · xG 0.093 56' · xG 0.069 68' · xG 0.049 62' · xG 0.032 61' · xG 0.038 85' · xG 0.049 30' · xG 0.125
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%51) Duran top — 4 (%11) Korner — 3 (%8) Taç sonrası — 3 (%8) Penaltı — 3 (%8) Serbest vuruş — 2 (%5) Diğer — 3 (%8) 37 şut
  • Asist sonrası19%51
  • Duran top4%11
  • Korner3%8
  • Taç sonrası3%8
  • Penaltı3%8
  • Serbest vuruş2%5
  • Diğer3%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 31 (%84) Kafa — 4 (%11) Sol ayak — 2 (%5) 37 şut
  • Sağ ayak31%84
  • Kafa4%11
  • Sol ayak2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
1-15' — 7 16-30' — 10 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 7 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 16-30'
  • 1-15' 7 %19
  • 16-30' 10 %27
  • 31-45' 6 %16
  • 46-60' 3 %8
  • 61-75' 7 %19
  • 76-90+' 4 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 163 maç
OH Leuven 157maç 2020–2026
Belgium U21 2017–2021
Club Brugge KV 6maç 2020
Genk 2012–2017
Belgium U19 2013–2016
Belgium U17 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-15 Club Brugge KV OH Leuven
2018-06-15 Genk Club Brugge KV € 3M
2017-01-17 Waasland-beveren Genk
2016-01-01 Genk Waasland-beveren
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2023 · OH Leuven 9sarı · 39 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2010 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS48.22010 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 80.2
Box-to-box orta saha 77.8
Derinden oyun kurucu 76.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %71
Dakika %80
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %73
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.92 7.1 98
Müdahale / 90 2.37 3.2 74
Performans skoru 48.2 75 64
İkili mücadele kazanma 55.43 58 96
Pas arası / 90 0.9 2.3 39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam