LİGLigue 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.46 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.46 / 90
Kilit pas20.92 / 90
Başarılı dripling10.46 / 90
Kazanılan ikili115.08 / 90
Rating7.27
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 45 orta sahalar
- Kilit pas 0.92 %25
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.46 %34
- Pas isabeti %91 %89
- Top kapma 4.15 %80
- İkili mücadele %58 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 195 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Ligue 12024/2025 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2020/2021 · France · 2nd Place
🥈
Ligue 12019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
195
1
0
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%58
Müdahale5
Faul21 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.46
Kaptan2maçta
2025/26
32
2.747
2
4
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas42
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan145%54
Müdahale71
Faul4726 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.2
Kart6
Kaptan31maçta
2024/25
30
1.587
3
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas11
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan88%51
Müdahale50
Faul3714 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.23
Kart5
2023/24
15
1.266
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas14
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan67%51
Müdahale32
Faul199 kazanılan
İlk 11141 yedek
Kart2
Kaptan14maçta
2022/23
42
3.507
1
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas35
Drible33%67 başarı
İkili kazanılan220%54
Müdahale108
Faul6633 kazanılan
İlk 11393 yedek
G+A / 900.08
Kart8
Kaptan31maçta
2021/22
47
3.112
1
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas27
Drible44%65 başarı
İkili kazanılan234%58
Müdahale116
Faul4845 kazanılan
İlk 113512 yedek
G+A / 900.06
Kart81
2020/21
33
2.342
1
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas15
Drible37%74 başarı
İkili kazanılan198%57
Müdahale104
Faul5931 kazanılan
İlk 11276 yedek
G+A / 900.12
Kart8
TOPLAM GOL8
İLK 1112532 yedek girdi
KART32
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-150%38
- 4-2-3-123%17
- 4-3-323%17
- 3-5-222%17
- 4-4-28%6
- 3-2-4-17%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AngersA | 1-2 | 45 | 0 | 7.2 | ||
| 30.08.2026 | Le MansHC | 3-2 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.08.2026 | Paris Saint GermainAC | 2-2 | 76 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | MarseilleAC | 3-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | Paris FCHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | LyonAC | 4-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | NantesHC | 2-1 | 95 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 11.04.2026 | AngersHC | 2-1 | 85 | 1 | – | 7.5 | |
| 04.04.2026 | Stade Brestois 29AC | 3-4 | 95 | – | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | MetzHC | 0-0 | 95 | 2 | 8.2 | ||
| 15.03.2026 | LilleHC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | NiceAC | 0-4 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 28.02.2026 | ToulouseHC | 1-0 | 85 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | AuxerreAC | 0-3 | 87 | – | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | Paris Saint GermainHC | 3-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | LensAC | 3-1 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | LorientHC | 0-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | Le HavreHC | 1-1 | 101 | 1 | 7.9 | ||
| 03.01.2026 | LilleAC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.12.2025 | Stade Brestois 29HC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Paris Saint GermainAC | 5-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | MetzAC | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 22.11.2025 | MonacoHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.11.2025 | Paris FCAC | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.11.2025 | StrasbourgHC | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 29.10.2025 | ToulouseAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | NiceHC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | AuxerreHC | 2-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Le HavreAC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | LensH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | NantesAC | 2-2 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | LyonHC | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | AngersAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | LorientAC | 4-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2025 | MarseilleHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Le HavreA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | LilleA | 1-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Stade Brestois 29H | 4-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | MontpellierH | 5-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | MonacoA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | ToulouseH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | ReimsA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.03.2025 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | LensH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | NantesH | 2-0 | 32↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 22.02.2025 | AuxerreA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Saint EtienneH | 5-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | LyonH | 3-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | NiceA | 2-0 | 61 | 3 | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | Le HavreH | 5-1 | 74 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 14.12.2024 | LilleH | 1-1 | 74 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Saint EtienneA | 0-2 | 69 | 1 | 7.9 | ||
| 01.12.2024 | MonacoH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | LensA | 1-3 | 78 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2024 | AuxerreH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | NantesA | 1-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Paris Saint GermainH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | MontpellierA | 0-5 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 04.10.2024 | AngersH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT23
GOL3
xG1.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%39
- Açık oyun7%30
- Korner7%30
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%74
- Sol ayak5%22
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 5 %22
- 31-45' 9 %39
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 5 %22
AKSİYON HARİTASI2659 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2659
- Pas1930%76
- Top kazanma153%6
- Top teması81%3
- Müdahale78%3
- Uzaklaştırma71%3
- Faul65%3
- Hava topu59%2
- İkili mücadele45%2
- Çalım37%1
- Pas arası31%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 202 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
35 maç
01.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
Tendon sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
Tendon sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12022 · Marseille
8sarı · 36 maç
🟨
UEFA Europa League2021 · Marseille
4sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2747 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.7Ligue 1 2025
PERFORMANS63.12747 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
91.2
Top kapan ön libero
85.9
Box-to-box orta saha
85.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%91
Dakika
%99
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%91
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
64.87
72
90
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.1
76
83
Kilit pas / 90
1.38
1.4
99
Ortalama rating
7.2
7.2
100
Müdahale / 90
2.33
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lee Tae-seokAustria Vienna
%95
3gol
4asist
62scout
Bundesliga
Joe BellViking · 26
%87
3gol
4asist
67scout
Eliteserien
Abdurrahim DursunGençlerbirliği S.K. · 27
%81
0gol
1asist
57scout
€2.20M
Süper Lig
Ryan HedgesBlackburn · 30
%70
1gol
2asist
61scout
Championship
Alexander BriedlFC BW Linz
%66
1gol
1asist
63scout
€700K
Bundesliga
Ridle BakuRB Leipzig · 27
%65
2gol
3asist
63scout
€12.00M
Bundesliga
Ramiz ZerroukiTwente · 27
%61
3gol
1asist
62scout
Eredivisie
Cristian Cásseres Jr.Toulouse · 25
%60
2gol
3asist
67scout
€9.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

