LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.44 / 90
Kilit pas10.44 / 90
Başarılı dripling20.89 / 90
Kazanılan ikili135.76 / 90
Rating6.14
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 0.44 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.89 %70
- Pas isabeti %77 %26
- Top kapma 3.55 %82
- İkili mücadele %43 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 203 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
54.
Championship2025 · Blackburn · 3 maç
1asist54.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
League OneNone · England · 2nd Place
🥈
Premier League CupNone · England · 2nd Place
🥈
Premier League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
League One2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
4
203
0
0
6.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan13%43
Müdahale5
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2025/26
25
1.577
1
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas26
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan98%54
Müdahale43
Faul2614 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11187 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2024/25
43
2.595
1
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%46 isabet
Kilit pas30
Drible21%40 başarı
İkili kazanılan174%48
Müdahale70
Faul4642 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113310 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2023/24
17
987
2
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas24
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan56%52
Müdahale27
Faul1113 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11134 yedek
G+A / 900.46
Kart2
2022/23
43
2.496
4
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas44
Drible27%44 başarı
İkili kazanılan154%49
Müdahale62
Faul3245 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112716 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2021/22
16
404
0
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas6
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan24%46
Müdahale11
Faul710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11412 yedek
G+A / 900.22
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 115318 yedek girdi
KART6
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%73
- 3-4-1-214%20
- 3-4-2-13%4
- 3-5-21%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | West HamA | 3-0 | 71 | 0 | 5.9 | ||
| 01.09.2026 | PortsmouthA | 0-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | SwanseaH | 0-3 | 46 | 0 | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | CardiffH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | CoventryH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 14.04.2026 | SouthamptonA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | WrexhamH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.12.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 76 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | MillwallH | 2-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 02.12.2025 | IpswichH | 1-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | WrexhamA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.11.2025 | QPRH | 0-1 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | PrestonA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 08.11.2025 | DerbyH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Bristol CityA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | LeicesterA | 0-2 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | Sheffield UtdH | 1-3 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | CoventryA | 2-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Stoke CityH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | SwanseaH | 1-2 | 71 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | CharltonA | 3-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | WatfordA | 0-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | NorwichH | 0-2 | 77 | 1 | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | Hull CityA | 0-3 | 86 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 16.08.2025 | BirminghamH | 1-2 | 69 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | West BromA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Sheffield UtdA | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | WatfordH | 2-1 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2025 | SunderlandA | 0-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2025 | MillwallH | 4-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | LutonA | 0-1 | 66 | 1 | – | 7.5 | |
| 08.04.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | MiddlesbroughH | 0-2 | 79 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 77↑ | 2 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | NorwichH | 1-1 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | SwanseaA | 3-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | PlymouthH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | West BromA | 0-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 04.02.2025 | QPRA | 2-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2025 | PrestonH | 2-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.01.2025 | CoventryH | 0-2 | 58 | 2 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 15.01.2025 | PortsmouthH | 3-0 | 56 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | BurnleyH | 0-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 01.01.2025 | LeedsA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.12.2024 | Hull CityH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | SunderlandH | 2-2 | 60 | 2 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | MillwallA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | LutonH | 2-0 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 10.12.2024 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | Hull CityA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | LeedsH | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 27.11.2024 | MiddlesbroughA | 0-1 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | CardiffA | 1-3 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 06.11.2024 | Stoke CityH | 0-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 61 | 1 | 6.5 |
ŞUT20
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%5.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%50
- Açık oyun6%30
- Korner3%15
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%70
- Sağ ayak4%20
- Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 4 %20
- 16-30' 3 %15
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 5 %25
- 61-75' 3 %15
- 76-90+' 4 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 148 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1577 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.7Championship 2025
PERFORMANS57.61577 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
82.2
Derinden oyun kurucu
80.4
Box-to-box orta saha
78.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%88
Dakika
%70
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%86
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.91
7.1
97
Performans skoru
57.6
75
77
Müdahale / 90
2.45
3.2
77
İkili mücadele kazanma
54.14
58
93
Pas arası / 90
1.31
2.3
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cristian Cásseres Jr.Toulouse · 25
%95
2gol
3asist
67scout
€9.00M
Ligue 1
Valentin RongierRennes · 31
%80
2gol
4asist
61scout
Ligue 1
Lee Tae-seokAustria Vienna
%75
3gol
4asist
62scout
Bundesliga
Joe BellViking · 26
%74
3gol
4asist
67scout
Eliteserien
Patrick BergBodo/Glimt · 28
%71
0gol
2asist
63scout
UEFA Champions League
Keaton ParksNew York City FC · 28
%70
1gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Abdurrahim DursunGençlerbirliği S.K. · 27
%66
0gol
1asist
57scout
€2.20M
Süper Lig
Cristian RoldánSeattle Sounders · 30
%60
1gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
