LİGFIFA Club World Cup - Play-In
BU SEZON0G · 1A
Asist12.05 / 90
Şut12.05 / 90
Kilit pas36.14 / 90
Başarılı dripling24.09 / 90
Kazanılan ikili510.23 / 90
Rating7.20
LİG SIRALAMALARINDA
42.
Süper Lig2025 · Besiktas · 8 maç
3gol42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FA Cup2020/2021 · England
🥈
Süper Lig2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Süper Lig2016/2017 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
1
44
0
1
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%83
Müdahale2
G+A / 902.05
2025/26
45
1.618
7
5
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%54 isabet
Kilit pas36
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan61%50
Müdahale14
Faul1026 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 111827 yedek
G+A / 900.67
Kart2
2024/25
22
134
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan7%35
Müdahale4
Faul33 kazanılan
İlk 11121 yedek
Kart1
2023/24
38
1.286
9
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%69 isabet
Kilit pas24
Drible10%34 başarı
İkili kazanılan45%39
Müdahale15
Faul1214 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111721 yedek
G+A / 900.77
Kart3
2022/23
44
2.666
5
4
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut55%53 isabet
Kilit pas62
Drible39%43 başarı
İkili kazanılan121%45
Müdahale40
Faul3031 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 112915 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2021/22
47
3.049
12
5
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%48 isabet
Kilit pas60
Drible44%40 başarı
İkili kazanılan121%45
Müdahale24
Faul1443 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı2
İlk 113413 yedek
G+A / 900.5
Kart41
2020/21
34
775
1
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas13
Drible31%60 başarı
İkili kazanılan54%50
Müdahale12
Faul310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11727 yedek
G+A / 900.46
TOPLAM GOL223 penaltı
İLK 117378 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 5 %23
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 5 %23
- 76-90+' 5 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-137%28
- 4-2-3-136%27
- 4-3-325%19
- 4-1-4-114%11
- 3-4-1-213%10
- 3-4-37%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BeşiktaşA | 6-2 | 44↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.05.2026 | RizesporA | 2-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | TrabzonsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | Gazişehir GaziantepA | 0-2 | 75 | 2 | 6.6 | ||
| 27.04.2026 | Fatih KaragümrükH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SamsunsporA | 2-1 | 65 | 2 | 6.2 | ||
| 10.04.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 77 | 1 | – | 6.6 | |
| 05.04.2026 | FenerbahceA | 1-0 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | KasimpasaH | 2-1 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | GenclerbirligiA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | GalatasarayH | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | KocaelisporA | 0-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | GoztepeH | 4-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | 0↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | AlanyasporH | 2-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | KonyasporH | 2-1 | 76 | 2 | 5.9 | ||
| 26.01.2026 | EyüpsporA | 2-2 | 34↑ | 1 | 4 | 7.5 | |
| 19.01.2026 | KayserisporH | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 23 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | 86 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 23.11.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 70 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 08.11.2025 | AntalyasporA | 1-3 | 80 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 02.11.2025 | FenerbahceH | 2-3 | 37 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 75 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.10.2025 | GenclerbirligiH | 1-2 | 71 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.10.2025 | GalatasarayA | 1-1 | 23↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | GoztepeA | 3-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | GenclerbirligiA | 1-3 | 6↑ | – | – | ||
| 27.08.2025 | BenficaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | KocaelisporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | BenficaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | CF MontrealA | 2-2 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 19.05.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Seattle SoundersH | 4-0 | 66 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 11.05.2025 | Vancouver WhitecapsA | 2-2 | 27↑ | 2 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | Houston DynamoH | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | St. Louis CityH | 2-2 | 22↑ | 2 | – | 7.6 | |
| 20.04.2025 | Portland TimbersA | 3-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | San DiegoA | 3-2 | 64 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.03.2025 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | AustinH | 0-1 | 63 | 2 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | Seattle SoundersA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | AnderlechtH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | AlanyasporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | FC MidtjyllandA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | GoztepeH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | LyonH | 0-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Adana DemirsporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2025 | KonyasporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | HataysporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | EyüpsporA | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 15.12.2024 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | Athletic ClubH | 0-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | BesiktasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Slavia PrahaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | TwenteA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT43
GOL5
xG5.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%11.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%65
- Açık oyun6%14
- Kontra atak2%5
- Serbest vuruş2%5
- Penaltı2%5
- Korner2%5
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak36%84
- Sağ ayak5%12
- Kafa2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 6 %14
- 16-30' 4 %9
- 31-45' 6 %14
- 46-60' 8 %19
- 61-75' 7 %16
- 76-90+' 12 %28
AKSİYON HARİTASI625 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR625
- Pas419%71
- Top kazanma37%6
- Top teması27%5
- Faul22%4
- Kurtarılan şut18%3
- Çalım18%3
- Top kaptırma14%2
- Korner kazandırma13%2
- Müdahale12%2
- Uzaklaştırma7%1
PİYASA DEĞERİ€6.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 231 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-12-21
Altinordu U21
→
Altinordu
-
Altinordu U21
→
Altinordu
-
2014-07-01
Altinordu U19
→
Altinordu U21
-
Altinordu U19
→
Altinordu U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kadro dışıKadroda yok
4 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
10.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2021
Sırt sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2021
Kalça sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1170 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.1Süper Lig 2025
PERFORMANS60.71170 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
82.2
Box-to-box orta saha
79.0
Numara 10
78.4
Derinden oyun kurucu
6.8
Box-to-box orta saha
4.3
Top kapan ön libero
3.1
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%88
Dakika
%72
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%89
Dakika
%80
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2
1.8
100
Dakika güvenliği
96
76
100
Performans skoru
60.7
76
80
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Asist / 90
0.23
0.28
82
Gol / 90
0.38
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin CastañedaClub Tijuana · 26
%95
13gol
7asist
65scout
Liga MX
Felix KlausSpVgg Greuther Fürth · 33
%80
8gol
7asist
66scout
€550K
2. Bundesliga
Sven MijnansAZ Alkmaar · 25
%75
11gol
6asist
70scout
€14.00M
Eredivisie
Dani OlmoBarcelona · 27
%70
7gol
8asist
66scout
€60.00M
La Liga
HernaniMonza · 31
%66
6gol
2asist
63scout
€1.60M
Serie B
Nicolás MelamedAlmeria · 24
%62
3gol
3asist
71scout
€3.00M
Segunda División
Victor TorpCoventry · 26
%61
9gol
7asist
67scout
Championship
Florian Loshajİstanbulspor · 29
%60
4gol
3asist
59scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum









LAFC