LİGCoppa Italia
BU SEZON6G · 2A
Gol60.41 / 90
Asist20.14 / 90
Şut271.86 / 90
Kilit pas261.80 / 90
Başarılı dripling140.97 / 90
Kazanılan ikili996.84 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.80 %85
- Asist 0.14 %73
- Drible 0.97 %77
- Pas isabeti %82 %60
- Top kapma 1.93 %23
- İkili mücadele %51 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1303 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie B2023/2024 · Italy
🏆
Premier League2018/2019 · Russia
🏆
Paranaense 12016 · Brazil
🏆
Copa Santa Catarina2013 · Brazil
🏆
CONMEBOL U172011 · South-America
🥈
Super Cup2019/2020 · Russia · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paranaense 12013 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
36
1.372
6
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas27
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan105%51
Müdahale22
Faul2647 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111521 yedek
G+A / 900.52
Kart3
2024/25
27
1.329
3
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas25
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan98%51
Müdahale47
Faul3325 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı3
İlk 111512 yedek
G+A / 900.41
Kart7
Kaptan1maçta
2021/22
28
679
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan48%41
Müdahale20
Faul1210 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11721 yedek
2020/21
33
2.199
7
3
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas36
Drible36%68 başarı
İkili kazanılan139%48
Müdahale51
Faul5023 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.41
Kart11
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL104 penaltı
İLK 113450 yedek girdi
KART19
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 3 %30
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 1 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%36
- 3-5-225%32
- 4-3-317%22
- 4-3-1-23%4
- 3-1-4-22%3
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | CatanzaroH | 0-2 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | CatanzaroA | 0-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.05.2026 | Juve StabiaH | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Juve StabiaA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 08.05.2026 | EmpoliH | 2-2 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 01.05.2026 | MantovaA | 3-2 | 34↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.04.2026 | ModenaH | 1-0 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | SampdoriaA | 0-3 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | BariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | CatanzaroA | 1-1 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | VeneziaH | 1-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | ReggianaA | 0-0 | 65 | 2 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | PalermoH | 3-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | SpeziaA | 4-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2026 | CesenaA | 1-3 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | Virtus EntellaH | 2-0 | 60 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | CarrareseA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.02.2026 | Juve StabiaH | 2-1 | 79 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 11.02.2026 | SudtirolA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | AvellinoH | 2-1 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | PadovaA | 1-2 | 84 | 2 | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | PescaraH | 3-0 | 68 | 2 | 2 | 9.5 | |
| 17.01.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 62 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.01.2026 | Virtus EntellaA | 1-0 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 07.01.2026 | InterH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | SassuoloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | FiorentinaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | LazioH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | PisaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | UdineseH | 0-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | VeronaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | AC MilanH | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | BolognaH | 1-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | AS RomaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | ComoH | 0-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | GenoaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | AtalantaA | 2-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | NapoliH | 0-0 | 76 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | EmpoliA | 2-1 | 25↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.05.2025 | ComoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | LazioA | 2-2 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | JuventusH | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | FiorentinaA | 0-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | InterH | 2-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | MonzaA | 1-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | TorinoH | 2-2 | 22↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 09.02.2025 | CagliariA | 2-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | AC MilanA | 3-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | VeneziaH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.9 | |
| 12.01.2025 | GenoaA | 1-0 | 72 | – | 7.3 | ||
| 05.01.2025 | TorinoA | 0-0 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 28.12.2024 | MonzaHC | 2-1 | 68 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.12.2024 | AS RomaA | 5-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | VeronaH | 2-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2024 | InterA | 3-1 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | LazioH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2024 | JuventusA | 2-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | EmpoliH | 1-1 | 55 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | ComoA | 1-1 | 78 | 1 | – | 7.2 | |
| 06.10.2024 | BolognaA | 0-0 | 71 | 1 | 7.2 |
ŞUT38
GOL6
xG1.6
xG FARKI+4.4over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%34
- Serbest vuruş10%26
- Açık oyun7%18
- Duran top5%13
- Korner2%5
- Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak33%87
- Sol ayak5%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 10 %26
- 31-45' 6 %16
- 46-60' 8 %21
- 61-75' 7 %18
- 76-90+' 4 %11
PİYASA DEĞERİ€1.60M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 124 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2025
Sprained ankleKadroda yok
1 maç
08.2025
Injury to the ankleKadroda yok
1 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
SakatlıkŞüpheli
9 maç
08.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2020 · Parma
11sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1303 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Serie B 2025
PERFORMANS59.61303 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
84.0
Box-to-box orta saha
82.4
Numara 10
77.9
Top kapan ön libero
42.9
Derinden oyun kurucu
42.1
Box-to-box orta saha
31.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%90
Dakika
%72
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%88
Dakika
%82
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.8
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
59.6
76
78
Ortalama rating
7.13
7.2
99
Gol / 90
0.41
0.22
100
Müdahale / 90
1.45
1.8
81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Riley McGreeMiddlesbrough · 27
%95
6gol
3asist
65scout
Championship
Felix KlausSpVgg Greuther Fürth · 33
%90
8gol
7asist
66scout
€550K
2. Bundesliga
Sven MijnansAZ Alkmaar · 25
%76
11gol
6asist
70scout
€14.00M
Eredivisie
Victor TorpCoventry · 26
%73
9gol
7asist
67scout
Championship
Jakob LemmerDynamo Dresden · 25
%72
6gol
2asist
69scout
€900K
2. Bundesliga
Cengiz ÜnderBeşiktaş · 28
%72
5gol
3asist
63scout
€6.00M
Süper Lig
Ömer Faruk Duymazİstanbulspor · 19
%61
7gol
2asist
70scout
1. Lig
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%60
9gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Reggina
Zenit S-Pb