Riley McGree
Australia · Attacker

Riley McGree

YAŞ27
BOY178
KİLO78
DOĞUM YERİGawler
LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.43 / 90
Kilit pas53.04 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili21.22 / 90
Rating6.87
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.32
Asist 0.000.16
Şut 2.431.37
Kilit pas 3.041.84
Başarılı dripling 0.001.05
Kazanılan ikili 1.224.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Championship2026 · Middlesbrough · 2 maç 1asist5.
9. League Cup2023 · Middlesbrough · 3 maç 2gol10. 2asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 A-League MenNone · Australia
🏆 Australia CupNone · Australia
🏆 Australia Cup2019 · Australia
🏆 A-League Men2015/2016 · Australia
🥈 A-League MenNone · Australia · 2nd Place
🥈 A-League Men2017/2018 · Australia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
2020 1 2021 6 2022 10 2023 6 2024 6 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 4 148 0 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 4 148 0 0 6.87
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan2%29
Müdahale2
İlk 1122 yedek
2025/26 31 1.712 6 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 31 1.712 6 3 6.84
Şut26%54 isabet
Kilit pas35
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan77%49
Müdahale23
Faul1519 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112110 yedek
G+A / 900.47
Kart4
2024/25 25 946 1 5 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 25 946 1 5 7.01
Şut18%56 isabet
Kilit pas24
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan35%44
Müdahale8
Faul89 kazanılan
İlk 111114 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2023/24 27 1.512 4 2 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 22 1.259 4 1 6.99
Asian CupAustralia 5 253 0 1 6.98
Şut30%43 isabet
Kilit pas20
Drible27%53 başarı
İkili kazanılan78%50
Müdahale28
Faul1115 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111611 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2022/23 48 3.405 6 4 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 45 3.209 6 3 6.84
World CupAustralia 3 196 0 1 6.90
Şut48%52 isabet
Kilit pas55
Drible33%48 başarı
İkili kazanılan130%42
Müdahale38
Faul4736 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11408 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2021/22 32 1.679 4 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBirmingham 19 957 2 2 7.00
ChampionshipMiddlesbrough 13 722 2 0 6.90
Şut26%46 isabet
Kilit pas27
Drible33%56 başarı
İkili kazanılan99%50
Müdahale24
Faul2223 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111715 yedek
G+A / 900.32
Kart7
2020/21 36 736 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBirmingham 36 736 1 0 6.69
Şut9%44 isabet
Kilit pas11
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan43%45
Müdahale14
Faul146 kazanılan
İlk 11828 yedek
G+A / 900.12
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 113426 yedek girdi
KART5
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 5 %71
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 3-4-2-1 — 6 4-2-2-2 — 6 4-4-2 — 6 4-1-4-1 — 5 4-3-3 — 2 58 maç
  • 4-2-3-133%57
  • 3-4-2-16%10
  • 4-2-2-26%10
  • 4-4-26%10
  • 4-1-4-15%9
  • 4-3-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 QPRA 0-1 55 2 7.6
29.08.2026 West BromH 3-1 69 2 6.7
22.08.2026 BlackburnA 2-1
15.08.2026 LincolnH 2-1 24 6.3
23.05.2026 Hull CityA 1-0 63 6.9
12.05.2026 SouthamptonA 2-1 105 1 1 7.2
09.05.2026 SouthamptonH 0-0 68 2 6.9
02.05.2026 WrexhamA 2-2 43 6.9
11.04.2026 PortsmouthH 0-1 84 2 6.7
06.04.2026 SwanseaA 2-2 66 6.7
03.04.2026 MillwallH 1-2 96 3 6.5
21.03.2026 BlackburnA 0-0 78 6.5
14.03.2026 Bristol CityH 1-1 59 1 6.9
11.03.2026 CharltonH 0-1 74 1 6.7
08.03.2026 QPRA 0-4 83 1 6.6
02.03.2026 BirminghamA 1-3 74 6.3
24.02.2026 LeicesterH 1-1 87 1 3 7.6
21.02.2026 Oxford UnitedH 0-0 26 6.3
16.02.2026 CoventryA 3-1 92 1 4 7.3
09.02.2026 Sheffield UtdA 1-2 67 1 1 1 7.9
31.01.2026 NorwichH 1-0 62 1 7.5
24.01.2026 PrestonH 4-0 15 6.6
20.12.2025 Bristol CityA 2-0 16 6.7
13.12.2025 QPRH 3-1 64 1 6.6
09.12.2025 CharltonA 1-2 73 1 1 2 7.9
05.12.2025 Hull CityA 1-4 86 1 2 6.9
29.11.2025 DerbyH 2-1 36 7.2
25.11.2025 CoventryH 2-4 59 6.3
22.11.2025 Oxford UnitedA 1-1 28 6.5
08.11.2025 BirminghamH 2-1 61 1 6.3
04.11.2025 LeicesterA 1-1 27 1 6.5
01.11.2025 WatfordA 3-0 20 6.7
25.10.2025 WrexhamH 1-1
22.10.2025 Sheffield WednesdayA 0-1
17.10.2025 IpswichH 2-1
12.04.2025 MillwallA 1-0 24 6.7
08.04.2025 LeedsH 0-1
04.04.2025 BlackburnA 0-2
29.03.2025 Oxford UnitedH 2-1
04.01.2025 CardiffH 1-1
01.01.2025 Hull CityA 0-1 69 2 7.5
29.12.2024 BurnleyH 0-0 17 1 6.9
26.12.2024 Sheffield WednesdayH 3-3
21.12.2024 PlymouthA 3-3 75 6.6
10.12.2024 LeedsA 3-1 81 1 6.7
06.12.2024 BurnleyA 1-1 13 6.3
27.11.2024 BlackburnH 0-1 20 6.5
23.11.2024 Oxford UnitedA 2-6 15 1 2 7.3
09.11.2024 LutonH 5-1
05.11.2024 QPRA 1-4 90 1 1 3 8.9
02.11.2024 CoventryH 0-3 75 1 6.3
27.10.2024 NorwichA 3-3 82 1 3 7.2
23.10.2024 Sheffield UtdH 1-0 89 2 7.3
19.10.2024 Bristol CityH 0-2 16 6.9
05.10.2024 WatfordA 2-1 26 6.3
01.10.2024 West BromA 0-1 89 1 2 6.9
28.09.2024 Stoke CityH 2-0 76 1 1 7.6
21.09.2024 SunderlandA 1-0
14.09.2024 PrestonH 1-1
10.08.2024 SwanseaH 1-0 89 7.2
ŞUT54
GOL6
xG6.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
58' · xG 0.115 52' · xG 0.022 17' · xG 0.126 6' · xG 0.048 6' · xG 0.047 5' · xG 0.091 · GOL 63' · xG 0.116 24' · xG 0.048 22' · xG 0.219 74' · xG 0.051 52' · xG 0.218 47' · xG 0.068 45' · xG 0.076 73' · xG 0.054 90' · xG 0.243 87' · xG 0.21 44' · xG 0.178 38' · xG 0.029 29' · xG 0.047 29' · xG 0.234 72' · xG 0.402 56' · xG 0.09 41' · xG 0.013 90' · xG 0.033 86' · xG 0.073 90' · xG 0.147 84' · xG 0.049 84' · xG 0.047 75' · xG 0.038 45' · xG 0.268 · GOL 45' · xG 0.788 · GOL 85' · xG 0.053 83' · xG 0.017 67' · xG 0.135 · GOL 40' · xG 0.096 45' · xG 0.047 25' · xG 0.042 25' · xG 0.097 24' · xG 0.029 44' · xG 0.227 · GOL 21' · xG 0.051 53' · xG 0.095 34' · xG 0.217 · GOL 43' · xG 0.058 35' · xG 0.069 84' · xG 0.024 90' · xG 0.069 88' · xG 0.044 11' · xG 0.014 12' · xG 0.019 8' · xG 0.149 30' · xG 0.07 6' · xG 0.049 45' · xG 0.473
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 32 (%59) Korner — 8 (%15) Açık oyun — 8 (%15) Kontra atak — 3 (%6) Duran top — 2 (%4) Serbest vuruş — 1 (%2) 54 şut
  • Asist sonrası32%59
  • Korner8%15
  • Açık oyun8%15
  • Kontra atak3%6
  • Duran top2%4
  • Serbest vuruş1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 36 (%67) Sağ ayak — 13 (%24) Kafa — 5 (%9) 54 şut
  • Sol ayak36%67
  • Sağ ayak13%24
  • Kafa5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR54 şut
1-15' — 7 16-30' — 10 31-45' — 13 46-60' — 6 61-75' — 6 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 31-45'
  • 1-15' 7 %13
  • 16-30' 10 %19
  • 31-45' 13 %24
  • 46-60' 6 %11
  • 61-75' 6 %11
  • 76-90+' 12 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 203 maç
Middlesbrough 140maç 2021–2026
Australia 8maç 2022–2023
Birmingham 55maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-14 Charlotte Middlesbrough €3.64m
2022-01-01 Birmingham Charlotte
2021-12-31 Birmingham Charlotte End of loan
2020-10-05 Charlotte Birmingham
2020-10-04 Adelaide United Charlotte €536k
2019-07-05 Club Brugge Adelaide United €950k
2019-07-01 Melbourne City Club Brugge KV
2019-06-30 Melbourne City Club Brugge End of loan
2018-07-01 Club Brugge KV Melbourne City
2018-06-30 Newcastle Club Brugge End of loan
2018-01-01 Club Brugge Newcastle loan transfer
2017-07-18 Adelaide United Club Brugge KV € 69K
2016-08-15 Adelaide U21 Adelaide United -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1712 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Championship 2025
PERFORMANS60.01712 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 85.9
Box-to-box orta saha 84.3
Numara 10 80.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %90
Dakika %71
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %88
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.84 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 60 76 79
Ortalama rating 6.84 7.2 95
Gol / 90 0.32 0.22 100
Müdahale / 90 1.21 1.8 67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam