Santiago López Garcia
Spain · Goalkeeper

Santiago López Garcia

YAŞ31
BOY189 cm
KİLO77 kg
DOĞUM YERİGirona
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili50.56 / 90
Rating7.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 0.560.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico
🥈 Ligue 12021/2022 · France · 2nd Place
🥈 Supercopa de Catalunya2018 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
🥈 Copa Catalunya2013/2014 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
2020 0 2021 1 2022 2 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 42 1.393 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 32 808 0 0 7.10
UEFA Europa LeagueReal Betis 10 585 0 0 6.69
İkili kazanılan7%78
Müdahale2
İlk 111626 yedek
Kart2
2024/25 36 1.064 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXToluca 12 929 0 0 6.87
UEFA Champions LeagueGirona 7 90 0 0 7.90
La LigaGirona 17 45 0 0 6.90
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
İlk 111125 yedek
Kart1
2023/24 48 4.348 0 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 33 2.939 0 0 6.96
UEFA Europa LeagueMarseille 13 1.200 0 0 7.22
UEFA Champions LeagueMarseille 2 209 0 0 6.75
Kilit pas4
İkili kazanılan20%87
İlk 1148
Kart2
Kaptan1maçta
2022/23 41 3.465 0 2 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Marseille 35 2.925 0 2 6.97
UEFA Champions LeagueMarseille 6 540 0 0 6.77
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%76
Faul28 kazanılan
İlk 11383 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2021/22 50 3.060 0 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMarseille 8 0 0 0
Ligue 1Marseille 36 2.610 0 1 6.88
UEFA Europa LeagueMarseille 6 450 0 0 6.70
Kilit pas1
İkili kazanılan9%90
İlk 113416 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2020/21 46 2.833 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 33 1.816 0 0 6.85
UEFA Europa LeagueAS Roma 13 1.017 0 0 7.27
İkili kazanılan8%100
Müdahale2
İlk 113214 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 1113267 yedek girdi
KART11
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 61 3-4-2-1 — 45 4-3-3 — 40 4-4-2 — 15 3-5-2 — 7 3-2-4-1 — 5 173 maç
  • 4-2-3-161%35
  • 3-4-2-145%26
  • 4-3-340%23
  • 4-4-215%9
  • 3-5-27%4
  • 3-2-4-15%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 C. ÜnderC. Ünder 1 A. SánchezA. Sánchez 1 B. DiengB. Dieng Garcia 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 LevanteH 2-1
17.05.2026 BarcelonaA 3-1
12.05.2026 ElcheH 2-1
09.05.2026 Real SociedadA 2-2
03.05.2026 OviedoH 3-0
24.04.2026 Real MadridH 1-1
21.04.2026 GironaA 2-3
16.04.2026 SC BragaH 2-4 96 5.5
12.04.2026 OsasunaA 1-1
08.04.2026 SC BragaA 1-1 85 6.9
04.04.2026 EspanyolH 0-0
22.03.2026 Athletic ClubA 2-1 82 7.0
19.03.2026 PanathinaikosH 4-0 88 6.9
15.03.2026 Celta VigoH 1-1
12.03.2026 PanathinaikosA 1-0 45 6.3
08.03.2026 GetafeA 2-0
01.03.2026 SevillaH 2-2
21.02.2026 Rayo VallecanoH 1-1
15.02.2026 MallorcaA 1-2
08.02.2026 Atletico MadridA 0-1
01.02.2026 ValenciaH 2-1
29.01.2026 FeyenoordH 2-1 95 6.9
25.01.2026 AlavesA 2-1 96 6.9
22.01.2026 PAOKA 2-0 86 7.0
17.01.2026 VillarrealH 2-0
10.01.2026 OviedoA 1-1
04.01.2026 Real MadridA 5-1
21.12.2025 GetafeH 4-0
15.12.2025 Rayo VallecanoA 0-0
11.12.2025 Dinamo ZagrebA 1-3
06.12.2025 BarcelonaH 3-5
27.10.2025 Atletico MadridH 0-2 90 7.3
23.10.2025 GenkA 0-0
18.10.2025 VillarrealA 2-2 90 6.2
05.10.2025 EspanyolA 1-2 90 8.3
02.10.2025 LudogoretsA 0-2
28.09.2025 OsasunaH 2-0 90 7.0
24.09.2025 Nottingham ForestH 2-2 90 7.3
19.09.2025 Real SociedadH 3-1 90 7.2
14.09.2025 LevanteA 2-2
22.08.2025 AlavesH 1-0 90 7.7
18.08.2025 ElcheA 1-1 90 6.3
08.05.2025 MonterreyA 3-2 90 6.6
20.04.2025 Cruz AzulH 2-2 97 6.7
17.04.2025 Atletico San LuisA 0-1 90 7.5
13.04.2025 AtlasA 2-3
07.04.2025 Santos LagunaH 2-1
29.03.2025 PachucaH 3-2 98 5.9
15.03.2025 PueblaA 0-3 90 8.7
01.03.2025 Club AmericaA 3-0 98 7.0
27.02.2025 Club QueretaroH 5-0 90 6.9
22.02.2025 FC JuarezA 0-4 96 6.6
16.02.2025 Guadalajara ChivasH 2-1 90 6.6
09.02.2025 LeonA 3-3 90 6.2
29.01.2025 ArsenalH 1-2 90 7.9
26.01.2025 Rayo VallecanoA 2-1 45 6.9
22.01.2025 AC MilanA 1-0
18.01.2025 SevillaH 1-2
11.01.2025 AlavesA 0-1
20.12.2024 ValladolidH 3-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 263 maç
Real Betis 42maç 2025
Girona 24maç 2024
Toluca 12maç 2024
Marseille 139maç 2021–2023
AS Roma 46maç 2020
Spain 2016–2020
Spain U21 2017–2019
Espanyol 2013–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-16 Real Betis FC Andorra
2026-07-15 Real Betis Lopez Pau
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 7 maç
09.2025 Sıçrayıcı diziKadroda yok 2 maç
10.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
01.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
08.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
05.2021 Omuz sakatlığıKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Coppa Italia2020 · AS Roma 1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 808 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2La Liga 2025
PERFORMANS68.0808 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 70.3
Kurtarıcı kaleci 65.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %95
Dakika %74
Değer / getiri %33
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %89
Dakika %80
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 26.96 38 71
Performans skoru 68 76 90
Ortalama rating 7.1 7.2 99
Dakika güvenliği 47.7 80 60
Kurtarış / 90 3.34 3.2 100
Yenen gol / 90 1.23 1.3 5
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam