LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili50.42 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 18 kaleciler
- Kurtarış 2.74 %18
- Yenen gol (az iyi) 1.00 %76
- Pas isabeti %78 %82
- Pas hacmi 30.1 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1082 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Queensland Champions Cup2022 · World
🏆
Superliga2016/2017 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2016/2017 · Denmark
🏆
Superliga2015/2016 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2015/2016 · Denmark
🏆
Super Cup2014 · Sweden
🏆
Allsvenskan2014 · Sweden
🏆
Super Cup2013 · Sweden
🏆
Allsvenskan2013 · Sweden
🥈
Premier League Summer Series2023 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
12
1.082
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%83
İlk 1112
Kart1
Kaptan9maçta
2025/26
22
1.710
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%83
Müdahale1
İlk 11193 yedek
2024/25
42
405
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 11339 yedek
2023/24
44
720
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%100
İlk 11737 yedek
2022/23
34
280
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11232 yedek
2021/22
29
1.080
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
İlk 111217 yedek
2020/21
29
630
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 11722 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1141128 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-165%44
- 4-4-243%29
- 4-3-318%12
- 4-3-1-211%7
- 4-3-2-17%5
- 4-4-1-15%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | SiriusAC | 0-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2026 | Djurgardens IFHC | 0-3 | 87 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | GaisAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | Degerfors IFHC | 1-2 | 91 | – | 5.9 | ||
| 02.08.2026 | IF BrommapojkarnaAC | 1-2 | 93 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2026 | IF ElfsborgHC | 1-2 | 90 | – | 5.6 | ||
| 12.07.2026 | IFK GoteborgHC | 4-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 04.07.2026 | Degerfors IFAC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.05.2026 | HalmstadHC | 5-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.04.2026 | Djurgardens IFA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | GaisH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Orgryte ISA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 22.01.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | FC PortoA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GaisH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | BK HackenA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | Hammarby FFH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | SiriusA | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | PlzenA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.09.2025 | LudogoretsH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.09.2025 | KosovoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.09.2025 | SloveniaA | 2-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 31.08.2025 | Degerfors IFH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | HalmstadA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 12.08.2025 | FC CopenhagenA | 5-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 09.08.2025 | Mjallby AIFH | 1-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 05.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | IF BrommapojkarnaA | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.07.2025 | Osters IFA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.07.2025 | IFK NorrkopingH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | Manchester UnitedA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 16.05.2025 | TottenhamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | BournemouthA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | FulhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2025 | Manchester CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | NewcastleH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2025 | Paris Saint GermainH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | SouthamptonA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | Paris Saint GermainA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Nottingham ForestH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | BrightonA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | Club Brugge KVH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | BrentfordA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2025 | Club Brugge KVA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2025 | Crystal PalaceA | 4-1 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | ChelseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2025 | LiverpoolH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | IpswichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | WolvesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | CelticH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | West HamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | MonacoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | ArsenalA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | EvertonA | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 212 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-06-30
Copenhagen
→
PAOK
End of loan
Copenhagen
→
PAOK
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
01.2024
DarbeŞüpheli
1 maç
12.2023
DarbeKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1260 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.6Allsvenskan 2025
PERFORMANS49.01260 dk
KARARVeri yetersiz44/100
FORM TRENDİStabil-7.1
ROL UYUMU2025
Kurtarıcı kaleci
48.8
Libero kaleci
48.4
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%38
Dakika
%71
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%56
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
80.6
78
100
Kurtarış / 90
4
4.5
89
Ortalama rating
7.55
7.4
100
Yenen gol / 90
1
1.1
9
Dakika güvenliği
0
85
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.40. Dakika delta +0.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Veysel SapanSerik Spor · 29
%95
0gol
0asist
52scout
1. Lig
Ertuğrul TaşkıranAlanyaspor · 36
%88
0gol
0asist
68scout
€100K
Süper Lig
Pau LópezReal Betis · 31
%81
0gol
0asist
55scout
La Liga
Michael ZettererEintracht Frankfurt · 30
%71
0gol
0asist
59scout
€4.00M
Bundesliga
Gerónimo RulliMarseille · 33
%67
0gol
0asist
52scout
€8.00M
UEFA Champions League
Hans Christian BernatKarlsruher SC · 25
%65
0gol
0asist
74scout
€1.00M
2. Bundesliga
Marco FestaMantova · 33
%60
0gol
0asist
64scout
€300K
Serie B
Michael CooperSheffield Utd · 26
%60
0gol
0asist
64scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Sheff Utd