LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.83 / 90
Kilit pas20.41 / 90
Başarılı dripling10.21 / 90
Kazanılan ikili204.14 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 71 defanslar
- Müdahale 1.66 %41
- Pas arası 1.66 %66
- Blok 0.62 %64
- İkili mücadele %56 %50
- Pas isabeti %87 %66
- Faul (az iyi) 0.83 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 435 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
37.
Jupiler Pro League2025 · OH Leuven · 7 maç
2gol37.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
435
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan20%56
Müdahale8
Faul4
İlk 115
2025/26
40
3.453
2
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%41 isabet
Kilit pas12
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan154%52
Müdahale57
Faul284 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1140
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan9maçta
2024/25
25
1.448
2
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas2
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan56%53
Müdahale16
Faul63 kazanılan
İlk 11169 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2023/24
33
2.902
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas5
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan106%60
Müdahale44
Faul1110 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11321 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23
24
2.092
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan98%62
Müdahale48
Faul136 kazanılan
İlk 1124
2021/22
33
2.232
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan90%60
Müdahale54
Faul135 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.04
Kart2
Kaptan1maçta
2020/21
7
344
2
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan21%60
Müdahale9
Faul23 kazanılan
İlk 1143 yedek
G+A / 900.52
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL6
İLK 11609 yedek girdi
KART3
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-120%36
- 3-4-39%16
- 3-4-1-27%13
- 4-2-3-17%13
- 4-3-1-27%13
- 3-5-25%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | SK BeverenA | 3-0 | 83 | 1 | 6.8 | ||
| 03.09.2026 | GentA | 1-0 | 90 | 0 | 7.3 | ||
| 29.08.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | Club Brugge KVH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | CharleroiA | 3-1 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | GenkH | 0-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 19.05.2026 | CharleroiA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.05.2026 | AntwerpH | 3-0 | 80 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | Standard LiegeAC | 2-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 02.05.2026 | KVC WesterloAC | 3-3 | 83 | – | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | CharleroiH | 0-2 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 21.04.2026 | KVC WesterloH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | AntwerpAC | 2-0 | 88 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2026 | GenkA | 0-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Standard LiegeH | 1-3 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | AntwerpH | 1-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | CharleroiAC | 0-2 | 92 | – | 7.2 | ||
| 07.03.2026 | KVC WesterloH | 0-1 | 91 | 6 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | AnderlechtAC | 5-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | Club Brugge KVA | 2-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | DenderH | 3-2 | 93 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | GentA | 1-3 | 92 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | KV MechelenH | 2-2 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 96 | 1 | 7.9 | ||
| 18.01.2026 | St. TruidenA | 1-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | Cercle BruggeHC | 0-2 | 28 | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | Standard LiegeAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | Zulte WaregemH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | GenkA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.11.2025 | Cercle BruggeAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | GentHC | 4-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.10.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | KVC WesterloA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | AnderlechtH | 1-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Zulte WaregemA | 2-0 | 97 | 3 | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 97 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | DenderA | 0-1 | 10 | – | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | GenkH | 1-2 | 98 | 2 | 5.9 | ||
| 10.08.2025 | AntwerpA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.08.2025 | Union St. GilloiseA | 5-0 | 90 | – | 5.2 | ||
| 27.07.2025 | CharleroiH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | CharleroiA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.05.2025 | KVC WesterloH | 0-2 | 62 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | DenderA | 5-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | KV MechelenH | 1-2 | 11↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.04.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2025 | DenderH | 4-4 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | KVC WesterloA | 2-2 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | CharleroiH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | St. TruidenH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | KortrijkA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | AntwerpA | 2-2 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.02.2025 | DenderH | 3-2 | 45↑ | – | 7.9 |
ŞUT41
GOL5
xG3.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%12.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner15%37
- Duran top12%29
- Açık oyun8%20
- Asist sonrası4%10
- Kontra atak1%2
- Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
- Kafa23%56
- Sağ ayak12%29
- Sol ayak6%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 9 %22
- 46-60' 3 %7
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 16 %39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3453 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS60.53453 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.3
Klasik stoper
80.1
Ayağı iyi stoper
78.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%52
Dakika
%99
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%65
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
60.5
74
82
Pas hacmi / 90
38.44
42
92
İkili mücadele kazanma
51.85
58
89
Müdahale / 90
1.49
3
50
Pas arası / 90
1.07
1.9
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nobel MendyRayo Vallecano · 21
%95
2gol
0asist
69scout
€40.00M
La Liga
Brayan VeraReal Salt Lake · 26
%94
1gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Arda KızıldağGazişehir Gaziantep · 27
%80
1gol
0asist
75scout
€900K
Süper Lig
Matteo LovatoEmpoli · 25
%79
3gol
0asist
69scout
Serie B
Anthony RouaultRennes · 24
%68
1gol
0asist
69scout
Ligue 1
Jorge MorenoCadiz · 24
%64
1gol
1asist
75scout
€500K
Segunda División
Tomas LecandaSan Martin S.J. · 23
%62
1gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Toon RaemaekersFerencvarosi TC · 25
%60
0gol
0asist
64scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
