BU SEZON6G · 6A
Gol60.27 / 90
Asist50.22 / 90
Şut251.11 / 90
Kilit pas492.17 / 90
Başarılı dripling291.29 / 90
Kazanılan ikili763.37 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 2.17 %90
- Asist 0.22 %77
- Drible 1.29 %78
- Pas isabeti %84 %71
- Top kapma 1.15 %7
- İkili mücadele %58 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2030 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Ligue 22026 · Saint Etienne · 3 maç
2gol4.
2asist3.
11.
Eredivisie2024 · GO Ahead Eagles · 26 maç
10gol11.
46.
Eredivisie2025 · GO Ahead Eagles · 7 maç
2asist46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
KNVB Beker2024/2025 · Netherlands
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2025 · Netherlands · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2021/2022 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.449
6
6
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%76 isabet
Kilit pas59
Drible35%66 başarı
İkili kazanılan91%55
Müdahale21
Faul926 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11296 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2024/25
27
2.152
10
6
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%55 isabet
Kilit pas45
Drible23%46 başarı
İkili kazanılan84%43
Müdahale25
Faul831 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11243 yedek
G+A / 900.67
Kart4
2023/24
34
1.631
3
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%51 isabet
Kilit pas33
Drible24%50 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale28
Faul1421 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111717 yedek
G+A / 900.28
Kart2
TOPLAM GOL17
İLK 11549 yedek girdi
KART6
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 5 %29
- 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%73
- 4-3-310%16
- 4-4-24%6
- 5-4-12%3
- 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | PSV EindhovenH | 1-4 | 83 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 84 | – | 7.9 | ||
| 11.04.2026 | GroningenA | 0-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | PEC ZwolleH | 5-0 | 87 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 22.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | NAC BredaH | 6-0 | 77 | 3 | 3 | 10.0 | |
| 08.03.2026 | TwenteH | 1-4 | 83 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 01.03.2026 | ExcelsiorA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | HeraclesH | 4-0 | 75 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 15.02.2026 | FeyenoordA | 1-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 11.02.2026 | HeerenveenH | 1-3 | 87 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.02.2026 | TelstarH | 1-1 | 81 | 3 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | FC VolendamA | 1-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | SC BragaH | 0-0 | 80 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2026 | NiceA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 17.01.2026 | AjaxA | 2-2 | 67 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.01.2026 | Fortuna SittardH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | TwenteA | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | LyonA | 2-1 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | HeraclesA | 4-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | Aston VillaH | 2-1 | 39 | 2 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | PSV EindhovenA | 2-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | NEC NijmegenH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 02.10.2025 | PanathinaikosA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | TelstarA | 4-2 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | FCSBH | 0-1 | 90 | 5 | 7.7 | ||
| 21.09.2025 | PEC ZwolleA | 0-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 77 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 30.08.2025 | HeerenveenA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.08.2025 | Sparta RotterdamH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | AjaxH | 2-2 | 66 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | WaalwijkA | 5-3 | 45↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 14.05.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | PEC ZwolleA | 1-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | AjaxA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2025 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.02.2025 | HeraclesA | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 02.02.2025 | TwenteH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | GroningenH | 2-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 10.01.2025 | Fortuna SittardA | 0-3 | 89 | 3 | 8 | 10.0 | |
| 21.12.2024 | NAC BredaH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 15.12.2024 | UtrechtA | 3-3 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 07.12.2024 | NEC NijmegenH | 5-0 | 62 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.12.2024 | TwenteA | 3-2 | 90 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 23.11.2024 | Almere City FCH | 3-0 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.11.2024 | HeerenveenA | 1-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 03.11.2024 | PEC ZwolleH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.10.2024 | FeyenoordH | 1-5 | 78 | – | 5.9 | ||
| 06.10.2024 | HeraclesH | 4-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | GroningenA | 0-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 21.09.2024 | AjaxH | 1-1 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 15.09.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 58 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.09.2024 | PSV EindhovenA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | WaalwijkH | 2-0 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 18.08.2024 | Willem IIA | 2-0 | 90 | 3 | 7.5 |
ŞUT33
GOL6
xG3.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%67
- Açık oyun8%24
- Korner2%6
- Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%82
- Sol ayak4%12
- Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 7 %21
- 16-30' 2 %6
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 9 %27
- 61-75' 5 %15
- 76-90+' 6 %18
PİYASA DEĞERİ€10.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 96 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-01
Estudiantes II
→
Estudiantes LP
-
Estudiantes II
→
Estudiantes LP
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
10.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2030 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Eredivisie 2025
PERFORMANS66.52030 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
90.2
Numara 10
88.4
Box-to-box orta saha
87.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%91
Dakika
%83
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%93
Dakika
%90
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.17
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
66.5
76
88
Ortalama rating
7.21
7.2
100
Gol / 90
0.27
0.22
100
Asist / 90
0.22
0.28
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Georgiy SudakovBenfica · 23
%95
4gol
1asist
75scout
€200K
Primeira Liga
Mario KvesićCelje · 33
%79
2gol
2asist
58scout
UEFA Europa Conference League
Daniele CasiraghiSudtirol · 32
%78
4gol
7asist
69scout
€700K
Serie B
Giovani Lo CelsoReal Betis · 29
%72
2gol
2asist
62scout
€10.00M
La Liga
Hans VanakenClub Brugge KV · 33
%67
4gol
4asist
69scout
UEFA Champions League
Ilan KebbalParis FC · 27
%62
8gol
4asist
71scout
Ligue 1
NenêJuventude · 44
%62
3gol
4asist
60scout
Serie A
Jack GrealishEverton · 30
%60
2gol
6asist
62scout
€35.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum