G. Lo Celso
Argentina · Midfielder

G. Lo Celso

YAŞ29
BOY177
KİLO68
KULÜPArgentina
DOĞUM YERİRosario
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol11.50 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.50 / 90
Kilit pas23.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili23.00 / 90
Rating7.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.500.13
Asist 0.000.13
Şut 1.501.28
Kilit pas 3.001.99
Başarılı dripling 0.001.09
Kazanılan ikili 3.005.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Copa America2024 · Argentina · 5 maç 1asist6.
42. La Liga2025 · Real Betis · 7 maç 1gol48. 2asist42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆 J.League World Challenge2024 · World
🏆 CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World
🏆 CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆 Trophée des Champions2018/2019 · France
🏆 Ligue 12017/2018 · France
🏆 Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆 Coupe de France2017/2018 · France
🏆 Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆 Coupe de la Ligue2016/2017 · France
🏆 Coupe de France2016/2017 · France
🥈 UEFA Conference League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 Trofeo Joan Gamper2023 · World · 2nd Place
🥈 League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈 Ligue 12016/2017 · France · 2nd Place
🥈 Copa Argentina2016 · Argentina · 2nd Place
🥈 Copa Argentina2014/2015 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 13 G+A
2020 4 2021 4 2022 5 2023 4 2024 13 2025 5 2026 1
GolAsist
2026/27 8 60 1 0 7.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupArgentina 8 60 1 0 7.90
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1126 yedek
G+A / 901.5
2025/26 33 1.722 3 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 27 1.401 2 2 7.01
UEFA Europa LeagueReal Betis 6 321 1 0 7.10
Şut22%59 isabet
Kilit pas36
Drible19%48 başarı
İkili kazanılan106%57
Müdahale24
Faul1251 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111914 yedek
G+A / 900.26
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25 38 2.004 9 4 7.34
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 25 1.454 8 3 7.40
UEFA Europa Conference LeagueReal Betis 7 401 1 0 7.40
Copa AmericaArgentina 6 149 0 1 6.66
Şut42%60 isabet
Kilit pas62
Drible30%51 başarı
İkili kazanılan160%59
Müdahale47
Faul2177 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 112018 yedek
G+A / 900.58
Kart61
2023/24 28 547 2 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 28 547 2 2 7.03
Şut9%67 isabet
Kilit pas18
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan57%64
Müdahale22
Faul1226 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11424 yedek
G+A / 900.66
Kart2
2022/23 31 1.415 2 3 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 23 1.135 2 3 7.10
UEFA Europa Conference LeagueVillarreal 8 280 0 0 6.83
Şut23%48 isabet
Kilit pas34
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan113%58
Müdahale43
Faul2042 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111615 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2021/22 40 2.084 2 2 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaVillarreal 16 996 1 1 7.08
UEFA Champions LeagueVillarreal 6 524 0 0 6.82
Premier LeagueTottenham 13 249 0 0 6.68
UEFA Europa Conference LeagueTottenham 3 188 1 1 7.23
Copa AmericaArgentina 2 127 0 0 6.95
Şut26%35 isabet
Kilit pas34
Drible48%58 başarı
İkili kazanılan181%56
Müdahale55
Faul3173 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112317 yedek
G+A / 900.17
Kart6
2020/21 26 1.292 3 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueTottenham 20 950 1 1 6.79
UEFA Europa LeagueTottenham 6 342 2 0 7.45
Şut20%55 isabet
Kilit pas27
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan109%51
Müdahale42
Faul2230 kazanılan
İlk 111511 yedek
G+A / 900.28
Kart5
TOPLAM GOL193 penaltı
İLK 118190 yedek girdi
KART22
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 4 %21
  • 31-45' 4 %21
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 5 %26
  • 76-90+' 4 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 99 4-4-2 — 34 4-3-3 — 27 4-4-1-1 — 4 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 166 maç
  • 4-2-3-199%60
  • 4-4-234%20
  • 4-3-327%16
  • 4-4-1-14%2
  • 3-4-1-21%1
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.07.2026 SpainA 1-0 0 0
15.07.2026 EnglandA 1-2
12.07.2026 SwitzerlandH 3-1
07.07.2026 EgyptH 3-2
03.07.2026 Cape Verde IslandsH 3-2
28.06.2026 JordanA 1-3 60 1 1 7.9
22.06.2026 AustriaH 2-0
17.06.2026 AlgeriaH 3-0
23.05.2026 LevanteH 2-1 36 7.0
17.05.2026 BarcelonaA 3-1 45 6.5
12.05.2026 ElcheH 2-1 63 1 6.9
09.05.2026 Real SociedadA 2-2
03.05.2026 OviedoH 3-0 71 7.0
24.04.2026 Real MadridH 1-1 19 6.7
21.04.2026 GironaA 2-3 45 1 6.2
12.04.2026 OsasunaA 1-1 14 6.7
22.01.2026 PAOKA 2-0 6
17.01.2026 VillarrealH 2-0 79 2 7.0
10.01.2026 OviedoA 1-1 90 1 4 7.7
04.01.2026 Real MadridA 5-1 45 1 6.3
21.12.2025 GetafeH 4-0 34 1 6.2
15.12.2025 Rayo VallecanoA 0-0 31 6.9
11.12.2025 Dinamo ZagrebA 1-3 21 6.7
06.12.2025 BarcelonaH 3-5
23.11.2025 GironaH 1-1 45 2 6.7
09.11.2025 ValenciaA 1-1 77 7.2
06.11.2025 LyonH 2-0 65 7.3
02.11.2025 MallorcaH 3-0 77 7.6
27.10.2025 Atletico MadridH 0-2 45 2 7.5
23.10.2025 GenkA 0-0 77 6.3
18.10.2025 VillarrealA 2-2 33 1 6.5
05.10.2025 EspanyolA 1-2 68 6.7
02.10.2025 LudogoretsA 0-2 76 1 2 8.3
28.09.2025 OsasunaH 2-0
24.09.2025 Nottingham ForestHC 2-2 76 6.9
19.09.2025 Real SociedadH 3-1 86 1 7.9
14.09.2025 LevanteA 2-2 45 1 6.9
31.08.2025 Athletic ClubH 1-2 88 1 6.6
27.08.2025 Celta VigoA 1-1 89 1 6.9
22.08.2025 AlavesH 1-0 86 1 2 8.9
18.08.2025 ElcheA 1-1 90 1 7.7
28.05.2025 ChelseaH 1-4 11 6.3
18.05.2025 Atletico MadridA 4-1 82 1 2 7.9
15.05.2025 Rayo VallecanoA 2-2 21 6.5
11.05.2025 OsasunaH 1-1 45 1 6.9
08.05.2025 FiorentinaA 2-2 58 1 7.2
04.05.2025 EspanyolA 1-2 90 1 2 8.6
01.05.2025 FiorentinaH 2-1 27 7.0
24.04.2025 ValladolidH 5-1 45 1 7.3
21.04.2025 GironaA 1-3 30 6.9
17.04.2025 JagielloniaA 1-1 82 1 7.7
13.04.2025 VillarrealH 1-2 29 7.9
10.04.2025 JagielloniaH 2-0 45 2 8.0
05.04.2025 BarcelonaA 1-1 59 1 7.0
30.03.2025 SevillaH 2-1 19 6.6
16.02.2025 Real SociedadH 3-0 45 1 6.9
13.02.2025 GentA 0-3 89 1 7.7
08.02.2025 Celta VigoA 3-2 18 6.2
02.02.2025 Athletic ClubH 2-2 26 6.2
11.01.2025 ValladolidA 1-0 75 2 6.3
ŞUT30
GOL2
xG2.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
58' · xG 0.033 79' · xG 0.018 31' · xG 0.076 77' · xG 0.015 85' · xG 0.053 83' · xG 0.067 · GOL 59' · xG 0.307 35' · xG 0.198 67' · xG 0.044 43' · xG 0.024 76' · xG 0.053 56' · xG 0.063 45' · xG 0.129 39' · xG 0.042 87' · xG 0.066 78' · xG 0.012 68' · xG 0.092 63' · xG 0.012 52' · xG 0.037 49' · xG 0.14 42' · xG 0.046 14' · xG 0.065 89' · xG 0.069 47' · xG 0.026 53' · xG 0.126 72' · xG 0.032 56' · xG 0.072 82' · xG 0.055 16' · xG 0.562 · GOL 44' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%57) Korner — 4 (%13) Serbest vuruş — 4 (%13) Açık oyun — 3 (%10) Kontra atak — 2 (%7) 30 şut
  • Asist sonrası17%57
  • Korner4%13
  • Serbest vuruş4%13
  • Açık oyun3%10
  • Kontra atak2%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 24 (%80) Sağ ayak — 4 (%13) Kafa — 2 (%7) 30 şut
  • Sol ayak24%80
  • Sağ ayak4%13
  • Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 7 46-60' — 8 61-75' — 4 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 1 %3
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 8 %27
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 9 %30
AKSİYON HARİTASI1770 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 19 19 19 20 21 21 21 21 21 22 22 23 23 24 27 27 30 32 32 43
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 16 16 17 17 18 18 18 19 19 21 22 22 27 31 32 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 7 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1770
Pas 1308 Pas — 1308 (%76) Top kazanma 120 Top kazanma — 120 (%7) Top… 65 Top teması — 65 (%4) Faul — 52 (%3) Çalım — 51 (%3) Müdahale — 30 (%2) Kurtarılan şut — 27 (%2) Top kaptırma — 25 (%1) Hava topu — 19 (%1) Korner kazandırma — 15 (%1)
  • Pas1308%76
  • Top kazanma120%7
  • Top teması65%4
  • Faul52%3
  • Çalım51%3
  • Müdahale30%2
  • Kurtarılan şut27%2
  • Top kaptırma25%1
  • Hava topu19%1
  • Korner kazandırma15%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ63
DİSİPLİN5kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 204 maç
Argentina 16maç 2021–2026
Real Betis 65maç 2024–2025
Tottenham 70maç 2020–2023
Villarreal 53maç 2021–2022
Paris Saint Germain 2016–2017
Rosario Central 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30 Tottenham Real Betis € 5M
2023-07-01 Villarreal Tottenham
2023-06-30 Villarreal Tottenham End of loan
2022-08-14 Tottenham Villarreal
2022-07-01 Villarreal Tottenham
2022-06-30 Villarreal Tottenham End of loan
2022-01-31 Tottenham Villarreal loan transfer
2020-07-01 Real Betis Tottenham €32.00m
2020-06-30 Tottenham Real Betis End of loan
2020-01-27 Real Betis Tottenham € 32M
2019-08-08 Real Betis Tottenham
2019-07-01 Paris Saint Germain Real Betis € 22M
2019-06-30 Real Betis PSG End of loan
2018-08-31 Paris Saint Germain Real Betis
2016-12-31 Rosario Central PSG End of loan
2016-07-30 Rosario Central Paris Saint Germain € 10M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 25 maç
08.2026 Kas sakatlığıŞüpheli 5 maç
04.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
04.2026 Uyluk sakatlığıKadroda yok 5 maç
11.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
08.2025 Muscular problemsKadroda yok 1 maç
02.2024 Uyluk sakatlığıŞüpheli 5 maç
12.2023 SakatlıkŞüpheli 5 maç
02.2023 Bacak sakatlığıKadroda yok 11 maç
09.2021 QuarantineKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa America2024 · Argentina 2sarı · 5 maç
🟨 Copa America2021 · Argentina 3sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1401 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.3La Liga 2025
PERFORMANS62.91401 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 83.2
İleri sekiz 81.8
Derinden oyun kurucu 79.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %90
Dakika %69
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %90
Dakika %84
Değer / getiri %8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 62.9 76 83
Pas hacmi / 90 55.25 60 92
İkili mücadele kazanma 57.62 55 100
Başarılı drible / 90 1.09 1.2 91
Kilit pas / 90 1.99 1.3 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam