LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Rating6.30
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Türkiye Kupası2025 · Alanyaspor · 3 maç
2gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Scottish Cup2021/2022 · Scotland
🏆
Premiership2020/2021 · Scotland
🏆
Super Cup2019/2020 · Belgium
🏆
Cupa României2018/2019 · Romania
🥈
Premiership2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2021/2022 · Scotland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premiership2019/2020 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
26
1.380
3
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%38 isabet
Kilit pas34
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan86%54
Müdahale19
Faul1948 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111610 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2024/25
7
419
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan26%54
Müdahale10
Faul29 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.21
Kart1
Kaptan3maçta
2023/24
37
825
0
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%38 isabet
Kilit pas25
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan63%55
Müdahale17
Faul1319 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11829 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2021/22
5
291
1
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan10%31
Müdahale5
Faul104 kazanılan
İlk 1132 yedek
G+A / 900.62
Kart1
2020/21
10
363
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan14%37
Müdahale4
Faul55 kazanılan
İlk 1155 yedek
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL83 penaltı
İLK 113652 yedek girdi
KART10
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%39
- 3-4-2-120%24
- 3-4-314%17
- 4-3-312%14
- 4-1-4-14%5
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | EyüpsporA | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | BeşiktaşH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | KayserisporH | 3-1 | 7↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AntalyasporA | 0-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | KasimpasaA | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 40 | – | 6.9 | ||
| 26.03.2026 | TürkiyeAC | 1-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | KocaelisporH | 5-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | GoztepeA | 2-2 | 86 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 09.03.2026 | GenclerbirligiH | 0-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | GalatasarayA | 3-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | KonyasporH | 2-1 | 66 | 2 | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | BesiktasA | 2-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | RizesporA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | KayserisporA | 0-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 08.12.2025 | AntalyasporH | 0-0 | 96 | 2 | 7.5 | ||
| 01.12.2025 | SamsunsporA | 1-1 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | KasimpasaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaAC | 3-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | TrabzonsporA | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | KocaelisporA | 2-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | GoztepeH | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | AustriaHC | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 04.10.2025 | GenclerbirligiA | 2-2 | 77 | 1 | 1 | 3 | 7.3 |
| 26.09.2025 | GalatasarayH | 0-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 66 | 4 | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | KonyasporA | 1-2 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Athletic ClubA | 2-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.04.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | FenerbahceA | 1-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.05.2024 | Las PalmasA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2024 | GetafeH | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 14.05.2024 | Real MadridA | 5-0 | 71 | 4 | 7.3 | ||
| 10.05.2024 | GironaH | 2-2 | 27↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 05.05.2024 | ValenciaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | Celta VigoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | Atletico MadridH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | Granada CFA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2024 | Real SociedadH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2024 | OsasunaA | 1-0 | 10↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.02.2024 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | Real BetisA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | VillarrealH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2024 | BarcelonaH | 1-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2024 | AlmeriaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2024 | CadizH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2024 | SevillaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.01.2024 | Real SociedadA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2023 | Real MadridH | 0-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 18.12.2023 | GironaA | 3-0 | 29↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.12.2023 | Las PalmasH | 0-1 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 03.12.2023 | MallorcaA | 0-0 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.11.2023 | Granada CFH | 3-1 | 16↑ | 1 | 6.2 |
ŞUT37
GOL3
xG2.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%8.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%43
- Serbest vuruş8%22
- Korner4%11
- Açık oyun4%11
- Taç sonrası2%5
- Duran top2%5
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak22%59
- Sağ ayak14%38
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 5 %14
- 16-30' 6 %16
- 31-45' 6 %16
- 46-60' 9 %24
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 8 %22
AKSİYON HARİTASI739 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR739
- Pas462%67
- Faul50%7
- Top kazanma47%7
- Top teması38%5
- Çalım29%4
- Müdahale17%2
- İsabetsiz şut13%2
- Hava topu13%2
- İkili mücadele13%2
- Kurtarılan şut12%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Genk
→
Rangers
€3.50m
Genk
→
Rangers
€3.50m
2020-06-30
Rangers
→
Genk
End of loan
Rangers
→
Genk
End of loan
2019-07-12
FC Viitorul
→
Genk
€4.70m
FC Viitorul
→
Genk
€4.70m
2014-07-01
FC Viitorul U19
→
FC Viitorul
-
FC Viitorul U19
→
FC Viitorul
-
2013-07-01
Academia Hagi
→
FC Viitorul U19
-
Academia Hagi
→
FC Viitorul U19
-
2009-07-01
Pro Luceafărul
→
Academia Hagi
free transfer
Pro Luceafărul
→
Academia Hagi
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
11.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
13 maç
09.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1380 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.7Süper Lig 2025
PERFORMANS52.91380 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
76.7
Box-to-box orta saha
75.1
Numara 10
73.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%78
Dakika
%78
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%80
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.22
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
52.9
76
70
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Gol / 90
0.2
0.22
91
Müdahale / 90
1.24
1.8
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Phil FodenManchester City · 25
%95
7gol
5asist
73scout
€15.00M
Premier League
Javier OntiverosCadiz · 28
%88
1gol
1asist
57scout
€1.00M
Segunda División
Bilal El KhannoussVfB Stuttgart · 21
%85
4gol
5asist
81scout
€35.00M
Bundesliga
Enis BardhiKonyaspor · 30
%80
4gol
3asist
65scout
€2.50M
Süper Lig
Pedro ViteVancouver Whitecaps · 23
%70
4gol
2asist
73scout
Major League Soccer
Eberechi EzeArsenal · 27
%70
1gol
1asist
55scout
UEFA Champions League
Giovani Lo CelsoReal Betis · 29
%69
2gol
2asist
62scout
€10.00M
La Liga
Jonathan VieraLas Palmas · 36
%60
1gol
2asist
66scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Rangers