Jurgen Bardhi
North Macedonia · Midfielder

Jurgen Bardhi

YAŞ30
BOY172 cm
KİLO67 kg
KULÜPKonyaspor
DOĞUM YERİSkopje
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut12.65 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling12.65 / 90
Kazanılan ikili37.94 / 90
Rating6.07
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.18
Asist 0.000.13
Şut 2.651.58
Kilit pas 0.002.24
Başarılı dripling 2.650.75
Kazanılan ikili 7.943.42
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
45. Süper Lig2025 · Konyaspor · 4 maç 2gol45.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2014/2015 · Hungary
🥈 Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈 Magyar Kupa2015/2016 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
2020 3 2021 6 2022 7 2023 11 2024 5 2025 7 2026 0
GolAsist
2026/27 3 34 0 0 6.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 3 34 0 0 6.07
Şut1%100 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%43
Müdahale2
Faul2
İlk 1112 yedek
Kart11
2025/26 32 2.050 4 3 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKonyaspor 32 2.050 4 3 6.75
Şut36%44 isabet
Kilit pas51
Drible17%46 başarı
İkili kazanılan78%47
Müdahale29
Faul2525 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 11239 yedek
G+A / 900.31
Kart41
2024/25 28 1.675 1 4 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBB Bodrumspor 15 1.000 1 3 7.25
Süper LigTrabzonspor 9 370 0 1 7.05
World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia 2 187 0 0 6.85
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor 2 118 0 0 7.00
Şut34%44 isabet
Kilit pas37
Drible29%66 başarı
İkili kazanılan89%51
Müdahale17
Faul1840 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11208 yedek
G+A / 900.27
Kart3
Kaptan2maçta
2023/24 38 2.350 7 4 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 38 2.350 7 4 7.05
Şut41%51 isabet
Kilit pas38
Drible25%44 başarı
İkili kazanılan102%45
Müdahale34
Faul3740 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112612 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2022/23 43 1.776 7 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 33 1.323 6 0 6.91
UEFA Europa LeagueTrabzonspor 6 322 1 0 6.68
UEFA Champions LeagueTrabzonspor 2 122 0 0 7.10
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor 2 9 0 0 6.60
Şut45%56 isabet
Kilit pas41
Drible27%56 başarı
İkili kazanılan93%43
Müdahale26
Faul4135 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111726 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2021/22 32 1.701 3 3 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaLevante 32 1.701 3 3 6.80
Şut25%40 isabet
Kilit pas42
Drible38%51 başarı
İkili kazanılan117%47
Müdahale29
Faul3344 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı2
İlk 111715 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2020/21 28 1.687 1 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaLevante 28 1.687 1 2 6.73
Şut29%45 isabet
Kilit pas21
Drible35%60 başarı
İkili kazanılan92%41
Müdahale28
Faul2724 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11199 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL187 penaltı
İLK 119044 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %17
  • 31-45' 3 %17
  • 46-60' 4 %22
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 5 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 42 5-3-2 — 21 4-4-2 — 20 4-1-4-1 — 19 3-4-2-1 — 8 4-3-3 — 6 116 maç
  • 4-2-3-142%36
  • 5-3-221%18
  • 4-4-220%17
  • 4-1-4-119%16
  • 3-4-2-18%7
  • 4-3-36%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 KocaelisporH 1-2 2 0 5.3
22.08.2026 FenerbahçeA 4-2 22 1 6.2
15.08.2026 RizesporH 0-1 10 6.7
09.05.2026 FenerbahceH 0-3 69 2 6.9
01.05.2026 RizesporA 3-2 19 6.7
27.04.2026 TrabzonsporH 2-1 62 1 6.9
17.04.2026 AntalyasporA 0-2 23 6.6
12.04.2026 Fatih KaragümrükH 3-0 81 1 1 7.2
05.04.2026 SamsunsporA 2-2 86 1 2 6.9
19.03.2026 GenclerbirligiH 1-0 86 2 6.9
14.03.2026 KocaelisporA 1-2 18 1 6.6
08.03.2026 KasimpasaH 1-1 50 1 6.5
27.02.2026 Istanbul BasaksehirA 2-0 63 1 6.7
21.02.2026 GalatasarayH 2-0 24 1 7.2
14.02.2026 AlanyasporA 2-1 14 6.3
08.02.2026 GoztepeH 0-0 68 6.3
31.01.2026 BesiktasA 2-1 83 6.3
25.01.2026 Gazişehir GaziantepA 1-1 39 2 7.2
19.01.2026 EyüpsporH 1-1 21 6.6
20.12.2025 KayserisporH 1-1 72 1 7.2
15.12.2025 FenerbahceA 4-0 89 1 6.5
06.12.2025 RizesporH 1-1 69 1 6.5
29.11.2025 TrabzonsporA 3-1 57 2 6.0
24.11.2025 AntalyasporH 0-0 89 2 7.3
09.11.2025 Fatih KaragümrükA 2-0 76 6.2
02.11.2025 SamsunsporH 1-3 90 4 7.7
26.10.2025 GenclerbirligiA 1-2 80 1 1 7.2
22.10.2025 BesiktasH 0-2 99 3 6.3
18.10.2025 KocaelisporH 2-3 45 1 6.9
10.10.2025 BelgiumAC 0-0 90 6.5
28.09.2025 Istanbul BasaksehirH 2-1 65 2 5.9
22.09.2025 GalatasarayA 3-1 88 1 6.3
13.09.2025 AlanyasporH 1-2 90 1 4 7.3
29.08.2025 GoztepeA 1-1 69 6.6
17.08.2025 Gazişehir GaziantepH 3-0 78 7.3
10.08.2025 EyüpsporA 1-4 88 1 1 7.0
06.06.2025 BelgiumHC 1-1 97 1 7.2
25.05.2025 KayserisporA 1-1 90 2 7.7
18.05.2025 TrabzonsporH 1-1 90 1 5 7.7
11.05.2025 SivassporA 0-0 89 2 7.9
26.04.2025 SamsunsporH 1-2 90 1 1 7.5
18.04.2025 GalatasarayA 2-0 90 6.7
12.04.2025 AntalyasporH 0-0 85 1 6.6
06.04.2025 AlanyasporA 0-1 89 1 2 7.2
28.03.2025 FenerbahceH 2-4 45 1 7.2
16.03.2025 RizesporA 0-2 89 1 4 8.0
07.03.2025 KasimpasaH 1-0 26 7.5
01.03.2025 Adana DemirsporA 0-0 72 7.3
21.02.2025 HataysporH 1-0 20 6.7
10.02.2025 GoztepeH 0-0 82 1 7.0
31.01.2025 KonyasporA 3-1 28 7.0
26.01.2025 EyüpsporH 0-1 15 1 6.7
26.10.2024 GoztepeA 2-1 45 6.3
19.10.2024 Istanbul BasaksehirH 1-0 16 7.3
05.10.2024 HataysporA 1-1 73 3 7.3
29.09.2024 KonyasporH 3-2 45 7.3
23.09.2024 Gazişehir GaziantepA 0-0
19.09.2024 KayserisporH 2-2 45 3 7.0
15.09.2024 BesiktasH 1-1 45 1 1 6.9
01.09.2024 EyüpsporA 0-0 14 6.7
ŞUT55
GOL5
xG5.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.074 12' · xG 0.046 84' · xG 0.171 23' · xG 0.788 · GOL 19' · xG 0.079 5' · xG 0.016 65' · xG 0.059 35' · xG 0.024 90' · xG 0.038 68' · xG 0.036 90' · xG 0.089 66' · xG 0.134 90' · xG 0.079 73' · xG 0.069 66' · xG 0.036 90' · xG 0.314 83' · xG 0.066 · GOL 59' · xG 0.144 72' · xG 0.029 88' · xG 0.047 81' · xG 0.087 71' · xG 0.02 66' · xG 0.085 48' · xG 0.13 82' · xG 0.065 62' · xG 0.087 58' · xG 0.039 52' · xG 0.019 61' · xG 0.078 84' · xG 0.037 38' · xG 0.291 14' · xG 0.254 6' · xG 0.205 90' · xG 0.048 89' · xG 0.011 90' · xG 0.018 90' · xG 0.027 85' · xG 0.021 81' · xG 0.034 41' · xG 0.038 49' · xG 0.203 · GOL 69' · xG 0.019 64' · xG 0.013 61' · xG 0.052 29' · xG 0.035 34' · xG 0.035 35' · xG 0.045 19' · xG 0.02 53' · xG 0.055 65' · xG 0.027 51' · xG 0.265 · GOL 41' · xG 0.026 20' · xG 0.032 33' · xG 0.788 · GOL 72' · xG 0.049
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 30 (%55) Serbest vuruş — 8 (%15) Açık oyun — 4 (%7) Kontra atak — 4 (%7) Duran top — 4 (%7) Penaltı — 2 (%4) Diğer — 3 (%5) 55 şut
  • Asist sonrası30%55
  • Serbest vuruş8%15
  • Açık oyun4%7
  • Kontra atak4%7
  • Duran top4%7
  • Penaltı2%4
  • Diğer3%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 41 (%75) Sol ayak — 13 (%24) Kafa — 1 (%2) 55 şut
  • Sağ ayak41%75
  • Sol ayak13%24
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 8 61-75' — 15 76-90+' — 16 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 76-90+'
  • 1-15' 4 %7
  • 16-30' 5 %9
  • 31-45' 7 %13
  • 46-60' 8 %15
  • 61-75' 15 %27
  • 76-90+' 16 %29
AKSİYON HARİTASI1446 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 15 15 15 15 15 15 16 16 18 18 19 19 19 20 20 21 21 22 23 25 26 27 30 35 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 14 17 18 18 18 18 21 23 40
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 9 9 9 10 14 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 6 6 6 6 6 6 6 7 8 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1446
Pas 899 Pas — 899 (%66) Top kaz… 132 Top kazanma — 132 (%10) Top… 97 Top teması — 97 (%7) Faul 63 Faul — 63 (%5) Müdahale — 43 (%3) Çalım — 37 (%3) Kurtarılan şut — 26 (%2) Top kaptırma — 24 (%2) İsabetsiz şut — 21 (%2) Bloke edilen pas — 18 (%1)
  • Pas899%66
  • Top kazanma132%10
  • Top teması97%7
  • Faul63%5
  • Müdahale43%3
  • Çalım37%3
  • Kurtarılan şut26%2
  • Top kaptırma24%2
  • İsabetsiz şut21%2
  • Bloke edilen pas18%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 204 maç
Konyaspor 35maç 2025–2026
Trabzonspor 92maç 2022–2024
BB Bodrumspor 15maç 2024
FYR Macedonia 2maç 2024
Levante 60maç 2020–2021
North Macedonia U21 2017–2019
Ujpest 2014–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-23 Trabzonspor Bodrum FK free transfer
2022-08-11 Levante Trabzonspor €3.00m
2017-07-17 Újpest FC Levante €1.50m
2014-08-29 Prespa Birlik Újpest FC ?
2014-01-01 Bröndby IF U19 Prespa Birlik ?
2013-07-01 Shkupi Youth Bröndby IF U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
09.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Süper Lig2026 · Konyaspor 1sarı · 3 maç
🟥 Süper Lig2026 · Konyaspor 1kırmızı · 3 maç
🟨 Cup2023 · Trabzonspor 2sarı · 7 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2050 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.6Süper Lig 2025
PERFORMANS57.62050 dk
KARARVeri yetersiz55/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 82.1
Box-to-box orta saha 80.8
Numara 10 79.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %84
Dakika %89
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %86
Dakika %90
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.24 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 57.6 76 76
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Gol / 90 0.18 0.22 82
Müdahale / 90 1.27 1.8 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam