LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.89 / 90
Kilit pas51.58 / 90
Başarılı dripling30.95 / 90
Kazanılan ikili61.89 / 90
Rating6.10
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 38 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.9 %51
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.58 %78
- Drible 0.95 %76
- İkili mücadele %30 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 285 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Cup2024 · Konyaspor · 7 maç
6gol1.
4.
Türkiye Kupası2025 · Konyaspor · 2 maç
3gol4.
11.
Cup2023 · Genclerbirligi · 4 maç
3gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
TSYD CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2023 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
5
285
0
0
6.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan6%30
Faul4
İlk 1141 yedek
Kart1
2025/26
33
913
4
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas10
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan28%36
Müdahale6
Faul95 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111023 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2024/25
21
171
1
0
6.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Faul7
Ofsayt1
İlk 11219 yedek
G+A / 900.53
Kart21
2023/24
27
911
6
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas13
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan21%27
Müdahale4
Faul125 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111116 yedek
G+A / 900.89
TOPLAM GOL15
İLK 112146 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA91
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %27
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-124%41
- 4-2-3-116%27
- 3-4-2-16%10
- 4-1-3-25%8
- 3-4-34%7
- 4-3-34%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | MuğlasporH | 0-1 | 90 | 2 | 6.1 | ||
| 28.08.2026 | KeçiörengücüA | 2-2 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | Esenler EroksporH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 45 | 1 | 5.6 | ||
| 08.08.2026 | Mardin 1969H | 0-0 | 83 | 2 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | Yeni ÇorumsporH | 0-4 | 78 | 3 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | HataysporA | 1-1 | 82 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.04.2026 | EroksporH | 1-2 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | İstanbulsporH | 2-2 | 28↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.03.2026 | Serik BelediyesporA | 2-0 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Van BBH | 2-1 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | KeçiörengücüA | 1-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | Adana DemirsporH | 4-0 | 45↑ | 2 | 2 | 8.6 | |
| 01.03.2026 | SarıyerH | 0-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 23.02.2026 | SivassporA | 4-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 19.02.2026 | PendiksporH | 0-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | AmedA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.02.2026 | Erzurum BBH | 0-1 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | BolusporA | 2-0 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | BB BodrumsporH | 0-2 | 38↑ | 2 | 6.2 | ||
| 19.01.2026 | EyüpsporH | 1-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | KayserisporH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 15.12.2025 | FenerbahceA | 4-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | RizesporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | TrabzonsporA | 3-1 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.11.2025 | AntalyasporH | 0-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | SamsunsporH | 1-3 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | GenclerbirligiA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | BesiktasH | 0-2 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | KocaelisporH | 2-3 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2025 | GalatasarayA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | AlanyasporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | GoztepeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | EyüpsporA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 62 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.05.2025 | AlanyasporH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | RizesporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | AntalyasporA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | Adana DemirsporH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | HataysporA | 2-3 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | GoztepeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | BesiktasH | 1-0 | 27 | – | 4.6 | ||
| 16.02.2025 | SamsunsporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | KayserisporA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | BB BodrumsporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | KasimpasaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2025 | FenerbahceH | 2-3 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | RizesporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | AntalyasporH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | GoztepeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Gazişehir GaziantepA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | BesiktasA | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | KayserisporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | BB BodrumsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | TuzlasporA | 1-1 | 68 | – | 6.3 |
ŞUT31
GOL4
xG0.7
xG FARKI+3.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%52
- Kontra atak5%16
- Korner3%10
- Açık oyun3%10
- Duran top2%6
- Taç sonrası1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak21%68
- Sol ayak5%16
- Kafa5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 3 %10
- 46-60' 5 %16
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 8 %26
PİYASA DEĞERİ€800K+45.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-06-30
Eskisehirspor
→
Fenerbahce U19
End of loan
Eskisehirspor
→
Fenerbahce U19
End of loan
2023-02-08
Fenerbahce U19
→
Eskisehirspor
loan transfer
Fenerbahce U19
→
Eskisehirspor
loan transfer
2021-07-01
Fenerbahce U17
→
Fenerbahce U19
-
Fenerbahce U17
→
Fenerbahce U19
-
2021-06-30
Serik Belediye
→
Fenerbahce U17
End of loan
Serik Belediye
→
Fenerbahce U17
End of loan
2021-01-29
Fenerbahce U17
→
Serik Belediye
loan transfer
Fenerbahce U17
→
Serik Belediye
loan transfer
2019-07-01
Fenerbahce U16
→
Fenerbahce U17
-
Fenerbahce U16
→
Fenerbahce U17
-
2019-03-25
Fenerbahce Yth.
→
Fenerbahce U16
-
Fenerbahce Yth.
→
Fenerbahce U16
-
2016-10-07
Derince B. Yth.
→
Fenerbahce Yth.
free transfer
Derince B. Yth.
→
Fenerbahce Yth.
free transfer
2015-09-07
Derincespor Yth
→
Derince B. Yth.
free transfer
Derincespor Yth
→
Derince B. Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 782 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.01. Lig 2025
PERFORMANS60.0782 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici
66.5
İçe kat eden kanat
64.5
Pivot forvet
63.9
Baskıcı forvet
38.7
Çizgi kanadı
35.8
Pivot forvet
35.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%74
Dakika
%61
Değer / getiri
%97
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%77
Dakika
%74
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
60
78
77
Gol / 90
0.46
0.65
71
Ortalama rating
6.78
7.15
95
Şut isabeti
45
48
94
Şut / 90
2.3
3.4
68
Tahmini xG / 90
0.294
0.48
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lars Olden LarsenTromso · 27
%95
3gol
0asist
52scout
Eliteserien
VivaldoWatford · 20
%78
4gol
1asist
70scout
Championship
RangelKooteepee · 31
%68
4gol
0asist
52scout
Veikkausliiga
Gorka Carrera ZarranzReal Sociedad II · 20
%61
15gol
3asist
80scout
€3.00M
Segunda División
Tairyk ArconteRodez · 22
%61
13gol
3asist
80scout
€3.00M
Ligue 2
Marcos FernándezAD Ceuta FC · 22
%61
14gol
2asist
77scout
€1.00M
Segunda División
Mame ThiamYeni Çorumspor · 33
%60
8gol
2asist
74scout
€1.00M
1. Lig
André SilvaElche · 30
%60
10gol
0asist
62scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



