Arijon Ibrahimović
Germany · Midfielder

Arijon Ibrahimović

YAŞ20
BOY176
KİLO69
DOĞUM YERİNürnberg
LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
Kilit pas — %92 (2.23) Asist — %70 (0.17) Drible — %69 (0.79) Pas isabeti — %5 (%72) Top kapma — %34 (2.11) İkili mücadele — %20 (%43) 48 ORT. % 92 70 69 5 34 20
  • Kilit pas 2.23 %92
  • Asist 0.17 %70
  • Drible 0.79 %69
  • Pas isabeti %72 %5
  • Top kapma 2.11 %34
  • İkili mücadele %43 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2175 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2022/2023 · Germany
🏆 Bundesliga2021/2022 · Germany
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2021 0 2022 0 2023 2 2024 0 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 1 0 0 0
2025/26 32 2.175 2 4 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 32 2.175 2 4 6.77
Şut32%59 isabet
Kilit pas54
Drible19%42 başarı
İkili kazanılan101%43
Müdahale30
Faul1327 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11257 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2024/25 25 14 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALazio 15 11 0 0 6.20
UEFA Champions LeagueBayern München 4 2 0 0
BundesligaBayern München 6 1 0 0
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%50
2023/24 31 511 1 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFrosinone 31 511 1 1 6.75
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan20%38
Müdahale7
Faul34 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11526 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2022/23 9 13 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBayern Munich 4 0 0 0
BundesligaBayern Munich 5 13 0 0 6.90
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan4%100
Müdahale1
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 1 0 0 0
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 113269 yedek girdi
KART4
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 44 3-4-2-1 — 16 4-3-3 — 8 4-4-2 — 7 3-4-3 — 4 4-1-4-1 — 4 83 maç
  • 4-2-3-144%53
  • 3-4-2-116%19
  • 4-3-38%10
  • 4-4-27%8
  • 3-4-34%5
  • 4-1-4-14%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 VfB StuttgartH 5-1
16.05.2026 FSV Mainz 05H 0-2 65 1 6.5
10.05.2026 1.FC KölnA 1-3 76 1 1 2 8.3
02.05.2026 Bayern MünchenA 3-3 81 1 7.3
25.04.2026 FC St. PauliH 2-0
19.04.2026 SC FreiburgA 2-1 72 1 6.5
11.04.2026 Union BerlinH 3-1 8 6.6
04.04.2026 Borussia MönchengladbachA 2-2 29 6.5
14.03.2026 Eintracht FrankfurtA 1-0 63 6.2
28.02.2026 Werder BremenA 2-0 89 3 6.2
22.02.2026 VfB StuttgartH 3-3 88 1 3 7.9
15.02.2026 FC AugsburgA 1-0 88 6.9
07.02.2026 Hamburger SVH 0-2 63 6.6
01.02.2026 Borussia DortmundA 3-2 49 1 6.7
24.01.2026 RB LeipzigH 0-3 63 2 6.9
17.01.2026 VfL WolfsburgA 1-1 90 6.9
13.01.2026 FSV Mainz 05A 2-1 90 1 7.0
10.01.2026 1.FC KölnH 2-2 60 3 6.9
21.12.2025 Bayern MünchenH 0-4 45 1 6.5
13.12.2025 FC St. PauliA 2-1 90 1 6.9
06.12.2025 SC FreiburgH 2-1 45 7.5
29.11.2025 Union BerlinA 1-2 33 1 7.2
22.11.2025 Borussia MönchengladbachH 0-3 62 6.6
08.11.2025 Bayer LeverkusenA 6-0 90 6.0
01.11.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 90 1 1 6.9
25.10.2025 1899 HoffenheimA 3-1 90 2 6.6
18.10.2025 Werder BremenH 2-2 90 4 6.9
05.10.2025 VfB StuttgartA 1-0 89 6.2
27.09.2025 FC AugsburgH 2-1 89 1 6.9
20.09.2025 Hamburger SVA 2-1 78 3 6.3
13.09.2025 Borussia DortmundH 0-2 81 1 6.5
30.08.2025 RB LeipzigA 2-0 58 1 6.2
23.08.2025 VfL WolfsburgH 1-3 71 6.9
25.05.2025 LecceH 0-1
10.05.2025 JuventusH 1-1
04.05.2025 EmpoliA 0-1
28.04.2025 ParmaH 2-2
23.04.2025 GenoaA 0-2
13.04.2025 AS RomaH 1-1
16.03.2025 BolognaA 5-0 11 6.2
10.03.2025 UdineseH 1-1
02.03.2025 AC MilanA 1-2
22.02.2025 VeneziaA 0-0
15.02.2025 NapoliH 2-2
09.02.2025 MonzaH 5-1
03.02.2025 CagliariA 1-2
26.01.2025 FiorentinaH 1-2
19.01.2025 VeronaA 0-3
11.01.2025 Borussia MönchengladbachA 0-1
20.12.2024 RB LeipzigH 5-1
14.12.2024 FSV Mainz 05A 2-1
10.12.2024 Shakhtar DonetskA 1-5 2
07.12.2024 1. FC HeidenheimH 4-2 1
30.11.2024 Borussia DortmundA 1-1
26.11.2024 Paris Saint GermainH 1-0
22.11.2024 FC AugsburgH 3-0
06.11.2024 BenficaH 1-0
23.10.2024 BarcelonaA 4-1
26.05.2024 UdineseH 0-1
19.05.2024 MonzaA 0-1
ŞUT47
GOL2
xG6.5
xG FARKI-4.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.039 28' · xG 0.158 · GOL 62' · xG 0.061 30' · xG 0.239 14' · xG 0.081 43' · xG 0.021 90' · xG 0.095 77' · xG 0.024 76' · xG 0.063 8' · xG 0.038 82' · xG 0.235 50' · xG 0.158 34' · xG 0.788 · GOL 41' · xG 0.275 37' · xG 0.221 34' · xG 0.053 46' · xG 0.085 13' · xG 0.253 90' · xG 0.315 68' · xG 0.238 31' · xG 0.209 26' · xG 0.042 22' · xG 0.037 85' · xG 0.082 85' · xG 0.049 64' · xG 0.139 60' · xG 0.083 62' · xG 0.09 52' · xG 0.018 69' · xG 0.147 30' · xG 0.051 88' · xG 0.045 81' · xG 0.133 72' · xG 0.068 66' · xG 0.043 56' · xG 0.032 35' · xG 0.13 29' · xG 0.037 6' · xG 0.108 70' · xG 0.058 42' · xG 0.1 9' · xG 0.468 52' · xG 0.035 54' · xG 0.045 43' · xG 0.545 18' · xG 0.062 16' · xG 0.18
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%38) Kontra atak — 8 (%17) Açık oyun — 7 (%15) Serbest vuruş — 5 (%11) Taç sonrası — 4 (%9) Korner — 4 (%9) Diğer — 1 (%2) 47 şut
  • Asist sonrası18%38
  • Kontra atak8%17
  • Açık oyun7%15
  • Serbest vuruş5%11
  • Taç sonrası4%9
  • Korner4%9
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 39 (%83) Sol ayak — 7 (%15) Kafa — 1 (%2) 47 şut
  • Sağ ayak39%83
  • Sol ayak7%15
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
1-15' — 5 16-30' — 8 31-45' — 9 46-60' — 7 61-75' — 9 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 5 %11
  • 16-30' 8 %17
  • 31-45' 9 %19
  • 46-60' 7 %15
  • 61-75' 9 %19
  • 76-90+' 9 %19
AKSİYON HARİTASI1730 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 17 17 18 19 19 19 20 20 22 22 22 23 25 30 31 32 32 33 37 39 39 40 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 15 16 16 17 19 19 20 20 28 32 37
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 5 5 5 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 11 12 12 16 17 18 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 5 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 11 11 15 17 18 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1730
Pas 953 Pas — 953 (%59) Top kaza… 145 Top kazanma — 145 (%9) Top tem… 135 Top teması — 135 (%8) Çalım 83 Çalım — 83 (%5) Hava t… 72 Hava topu — 72 (%4) İkili mücadele — 62 (%4) Müdahale — 52 (%3) Bloke edilen pas — 39 (%2) Kurtarılan şut — 33 (%2) Pas arası — 32 (%2)
  • Pas953%59
  • Top kazanma145%9
  • Top teması135%8
  • Çalım83%5
  • Hava topu72%4
  • İkili mücadele62%4
  • Müdahale52%3
  • Bloke edilen pas39%2
  • Kurtarılan şut33%2
  • Pas arası32%2
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 99 maç
Bayern Munich 21maç 2021–2026
1. FC Heidenheim 32maç 2025
Lazio 15maç 2024
Germany U19 2023–2024
Frosinone 31maç 2023
Germany U17 2022–2023
Bayern München II 2022–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 1.FC Heidenheim 1846 FC Bayern Münih Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 1. FC Heidenheim Bayern München
2025-01-13 Bayern Munich Lazio loan transfer
2024-06-30 Frosinone Bayern Munich End of loan
2023-09-01 Bayern Munich Frosinone loan transfer
2023-01-17 FC Bayern U19 Bayern Munich -
2021-07-01 FC Bayern U17 FC Bayern U19 -
2020-01-01 B. München Yth. FC Bayern U17 -
2018-07-01 Nürnberg Yth. B. München Yth. free transfer
2014-07-01 Gr. Fürth Yth. Nürnberg Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 HastalıkŞüpheli 1 maç
03.2026 HastalıkKadroda yok 1 maç
04.2025 SakatlıkKadroda yok 5 maç
10.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 6 maç
12.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
SV Werder Bremen %38 2026-08-27
Atalanta Bergamo %50 2026-08-26
1.FC Union Berlin %18 2026-08-26
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2175 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.4Bundesliga 2025
PERFORMANS60.42175 dk
KARARİzlemeye değer72/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 80.4
Derinden oyun kurucu 80.1
Numara 10 79.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %90
Dakika %84
Değer / getiri %46
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %88
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.23 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 60.4 76 80
Ortalama rating 6.77 7.2 94
Müdahale / 90 1.24 1.8 69
Asist / 90 0.17 0.28 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam