LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2019/2020 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
37
697
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan34%41
Müdahale10
Faul115 kazanılan
İlk 11235 yedek
G+A / 900.13
Kart41
Kaptan2maçta
2024/25
38
1.951
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas12
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan102%44
Müdahale48
Faul3918 kazanılan
İlk 112018 yedek
G+A / 900.05
Kart3
Kaptan17maçta
2023/24
37
2.936
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas21
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan153%50
Müdahale59
Faul4930 kazanılan
İlk 11334 yedek
G+A / 900.03
Kart7
Kaptan1maçta
2022/23
39
601
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan35%53
Müdahale11
Faul104 kazanılan
İlk 11633 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2021/22
45
1.110
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan57%48
Müdahale22
Faul187 kazanılan
İlk 111332 yedek
Kart4
2020/21
46
2.443
1
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas16
Drible14%82 başarı
İkili kazanılan107%50
Müdahale43
Faul3517 kazanılan
İlk 112917 yedek
G+A / 900.07
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 1184122 yedek girdi
KART22
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-175%39
- 4-4-250%26
- 4-1-4-119%10
- 4-1-3-218%9
- 4-3-315%8
- 4-3-1-213%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | VillarrealH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | GetafeH | 3-0 | 4↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-2 | 6↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | OviedoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | BarcelonaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | ElcheA | 1-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | Athletic ClubH | 2-4 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | MallorcaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | Real MadridA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Real SociedadA | 3-3 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | OsasunaH | 2-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Celta VigoA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | ValenciaA | 3-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 27.02.2026 | LevanteA | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2026 | GironaH | 2-2 | 5↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | SevillaA | 1-1 | 54↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | GetafeH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | EspanyolA | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | Real BetisH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | VillarrealA | 3-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | OviedoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | OsasunaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Real MadridH | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Real SociedadHC | 1-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | Celta VigoH | 0-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | GironaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | EspanyolH | 2-1 | 29↑ | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 39↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2025 | ValenciaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | ElcheH | 3-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | MallorcaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | GetafeAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 20.09.2025 | SevillaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Athletic ClubA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 22.08.2025 | Real BetisA | 1-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | LevanteH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | OsasunaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | ValladolidAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | ValenciaHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Athletic ClubAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Atletico MadridHC | 0-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Real SociedadH | 1-0 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | SevillaA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Real MadridH | 0-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | GironaA | 0-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Rayo VallecanoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2025 | Las PalmasAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | VillarrealH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | MallorcaA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | EspanyolH | 0-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | LeganesA | 3-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.02.2025 | GetafeH | 0-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | BarcelonaAC | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 27.01.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Real BetisAC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.01.2025 | GironaH | 0-1 | 60↑ | 1 | 7.3 |
PİYASA DEĞERİ€3.00M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 245 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
Real Sociedad C
→
Real Sociedad B
-
2016-07-01
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad C
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2023
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
11.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 697 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.5La Liga 2025
PERFORMANS33.4697 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
56.2
Derinden oyun kurucu
53.6
Box-to-box orta saha
51.6
Role fit sinyali var ama confidence 86/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%41
Dakika
%48
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%46
Dakika
%71
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.55
7.1
92
Performans skoru
33.4
75
44
Pas hacmi / 90
53.59
50
100
Müdahale / 90
1.29
3.2
40
İkili mücadele kazanma
40.96
58
71
Dakika güvenliği
32.9
82
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Noah CadiouLorient · 27
%95
2gol
1asist
54scout
Ligue 1
Charles PickelEspanyol · 28
%79
1gol
0asist
35scout
La Liga
Hiroki AkiyamaSV Darmstadt 98 · 25
%79
3gol
1asist
58scout
€3.00M
2. Bundesliga
Rudy MatondoAuxerre · 17
%78
0gol
0asist
52scout
€300K
Ligue 1
Youssouf DiarraCadiz · 27
%66
1gol
1asist
59scout
€800K
Segunda División
Alwande RoaldsoyHam-Kam · 21
%64
4gol
2asist
63scout
Eliteserien
Claudio GomesPalermo · 25
%63
1gol
0asist
47scout
€1.80M
Serie B
Jarvis ThorntonSheffield Wednesday · 19
%60
0gol
0asist
53scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

