Gabriel Davi Gomes Sara
France · Midfielder

Gabriel Davi Gomes Sara

YAŞ25
BOY180
KULÜPPalermo
DOĞUM YERİArgenteuil
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.44 / 90
Kilit pas50.55 / 90
Başarılı dripling50.55 / 90
Kazanılan ikili313.41 / 90
Rating6.60
KUPALAR
🏆 Premier LeagueNone · England
🏆 FA CupNone · England
🏆 League CupNone · England
🏆 Community ShieldNone · England
🏆 Premier League 2None · England
🏆 Premier League 22020/2021 · England
🏆 Premier League2020/2021 · England
🏆 League Cup2020/2021 · England
🏆 League Cup2018/2019 · England
🏆 Premier League2018/2019 · England
🏆 FA Cup2018/2019 · England
🏆 Community Shield2018 · England
🥈 UEFA Champions LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Community ShieldNone · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2022 · England · 2nd Place
🥈 Community Shield2021 · England · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2025 1
GolAsist
2025/26 34 819 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPalermo 34 819 1 0 6.60
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan31%41
Müdahale11
Faul1011 kazanılan
İlk 11727 yedek
G+A / 900.11
Kart2
Kaptan2maçta
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 2 0 0 0
2021/22 35 2.529 1 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBarnsley 35 2.529 1 1 6.66
Şut10%50 isabet
Kilit pas18
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan82%44
Müdahale30
Faul2520 kazanılan
İlk 11287 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2020/21 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1133 yedek girdi
KART1
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 3 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 4-3-2-1 — 1 6 maç
  • 4-2-3-13%50
  • 3-4-2-11%17
  • 3-5-21%17
  • 4-3-2-11%17
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.05.2026 CatanzaroH 2-0
17.05.2026 CatanzaroA 3-0
08.05.2026 VeneziaA 2-0 29 6.5
01.05.2026 CatanzaroH 3-2 9 6.3
10.04.2026 FrosinoneA 1-1
05.04.2026 AvellinoH 2-0
21.03.2026 PadovaA 0-1
17.03.2026 Juve StabiaH 2-2 14 6.9
14.03.2026 MonzaA 3-0
08.03.2026 CarrareseA 0-1 45 6.9
04.03.2026 MantovaH 2-1 21 6.7
01.03.2026 PescaraA 2-1 16 6.3
21.02.2026 SudtirolH 3-0
14.02.2026 Virtus EntellaH 3-0 20 6.9
10.02.2026 SampdoriaA 3-3 45 6.7
07.02.2026 EmpoliH 3-2 8 6.3
30.01.2026 BariA 0-3 16 6.7
24.01.2026 ModenaA 0-0 63 6.2
18.01.2026 SpeziaH 1-0 13 6.9
11.01.2026 MantovaA 1-1 20 6.2
27.12.2025 PadovaH 1-0 25 1 6.9
20.12.2025 AvellinoA 2-2 24 6.5
12.12.2025 SampdoriaH 1-0 24 6.3
07.12.2025 EmpoliA 1-3 34 6.2
01.11.2025 PescaraHC 5-0 16 6.7
28.10.2025 MonzaH 0-3 55 1 6.5
25.10.2025 CatanzaroA 1-0 12 6.6
19.10.2025 ModenaH 1-1 45 6.2
04.10.2025 SpeziaAC 1-2 83 6.7
30.09.2025 VeneziaH 0-0 32 6.6
27.09.2025 CesenaA 1-1 82 1 6.3
19.09.2025 BariH 2-0 21 1 1 8.0
14.09.2025 SudtirolA 0-2 27 6.7
30.08.2025 FrosinoneH 0-0 20 6.5
31.08.2022 Nottingham ForestH 6-0
27.08.2022 Crystal PalaceH 4-2
18.04.2022 PeterboroughH 0-2 90 6.7
15.04.2022 SwanseaA 1-1 90 1 1 7.5
09.04.2022 MillwallA 4-1 90 6.2
02.04.2022 ReadingH 1-1 90 6.5
19.03.2022 Sheffield UtdA 2-0 89 1 6.3
15.03.2022 Bristol CityH 2-0 90 6.3
12.03.2022 FulhamH 1-1 90 7.2
08.03.2022 Stoke CityH 1-1 90 6.3
05.03.2022 DerbyA 2-0 70 6.3
26.02.2022 MiddlesbroughH 3-2 90 6.2
22.02.2022 Hull CityA 0-2 90 1 6.6
19.02.2022 CoventryA 1-0 90 6.7
12.02.2022 QPRH 1-0 90 1 2 6.9
08.02.2022 LutonA 2-1 90 6.3
02.02.2022 CardiffH 0-1 90 1 6.7
25.01.2022 Nottingham ForestA 3-0 90 2 6.9
22.01.2022 BirminghamA 2-1 90 6.6
29.12.2021 BlackburnA 2-1
17.12.2021 West BromH 0-0 90 6.6
11.12.2021 PrestonA 2-1 90 7.5
04.12.2021 HuddersfieldH 1-1 90 1 7.0
27.11.2021 PeterboroughA 0-0 90 6.9
24.11.2021 SwanseaH 0-2
06.11.2021 Hull CityH 0-2 90 6.9
ŞUT10
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.089 90' · xG 0.101 74' · xG 0.029 25' · xG 0.028 84' · xG 0.02 82' · xG 0.025 28' · xG 0.02 90' · xG 0.119 · GOL 90' · xG 0.111 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%80) Kontra atak — 1 (%10) Açık oyun — 1 (%10) 10 şut
  • Asist sonrası8%80
  • Kontra atak1%10
  • Açık oyun1%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%90) Sol ayak — 1 (%10) 10 şut
  • Sağ ayak9%90
  • Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %10
  • 61-75' 1 %10
  • 76-90+' 6 %60
PİYASA DEĞERİ€1.80M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 72 maç
Palermo 34maç 2025
Manchester City 3maç 2020–2022
Barnsley 35maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-09-01 Man City U21 Palermo €128k
2022-09-01 Manchester City Palermo
2022-07-01 Barnsley Manchester City
2022-04-26 Barnsley Man City U23 End of loan
2021-08-31 Man City U23 Barnsley loan transfer
2021-08-31 Manchester City Barnsley
2020-06-30 PSV U21 Man City U23 End of loan
2019-09-02 Man City U23 PSV U21 loan transfer
2018-07-23 Paris SG B Man City U23 free transfer
2018-01-01 Paris SG U19 Paris SG B -
2017-07-01 Paris SG U17 Paris SG U19 -
2015-07-01 PSG Youth Paris SG U17 -
2013-07-01 Évreux Jugend PSG Youth free transfer
2011-09-01 Argenteuil Jgd Évreux Jugend free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 819 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.4Serie B 2025
PERFORMANS26.5819 dk
KARARUygun değil40/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 52.0
Box-to-box orta saha 47.9
Derinden oyun kurucu 47.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %37
Dakika %59
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %35
Dakika %74
Değer / getiri %5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.6 7.1 93
Dakika güvenliği 49.2 82 60
İkili mücadele kazanma 40.79 58 70
Müdahale / 90 1.21 3.2 38
Performans skoru 26.5 75 35
Pas hacmi / 90 25.93 50 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam