LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.36 / 90
Kazanılan ikili145.10 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 3.28 %100
- Pas arası 1.46 %72
- Blok 0.36 %43
- İkili mücadele %52 %35
- Pas isabeti %91 %82
- Faul (az iyi) 1.82 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 247 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
6
382
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan20%53
Müdahale10
Faul63 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart1
2025/26
39
1.746
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas14
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan90%53
Müdahale40
Faul2817 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111821 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2024/25
30
1.231
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas15
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan53%49
Müdahale21
Faul1714 kazanılan
İlk 111416 yedek
G+A / 900.07
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 113838 yedek girdi
KART9
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-156%74
- 4-3-311%14
- 4-4-24%5
- 5-4-13%4
- 4-2-1-31%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CambuurA | 1-4 | 85 | – | 7.2 | ||
| 27.08.2026 | QarabagA | 1-4 | 7↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | QarabagH | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | PEC ZwolleH | 3-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | HeerenveenA | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2026 | Dunajska StredaH | 6-0 | 83 | – | 7.9 | ||
| 10.05.2026 | PSV EindhovenH | 1-4 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 84 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | GroningenA | 0-0 | 92 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | PEC ZwolleH | 5-0 | 87 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 22.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | NAC BredaH | 6-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | TwenteH | 1-4 | 88 | 2 | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | ExcelsiorA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | HeraclesH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | FeyenoordA | 1-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 08.02.2026 | TelstarH | 1-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | FC VolendamA | 1-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | SC BragaH | 0-0 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 22.01.2026 | NiceA | 3-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | AjaxA | 2-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | Fortuna SittardH | 2-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | GroningenH | 1-1 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | TwenteA | 2-0 | 48↑ | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | LyonA | 2-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | UtrechtH | 2-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | HeraclesA | 4-2 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | NAC BredaA | 1-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | ExcelsiorH | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | Aston VillaH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | PSV EindhovenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | NEC NijmegenH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | PanathinaikosA | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | TelstarA | 4-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | FCSBH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | PEC ZwolleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 14↑ | – | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | HeerenveenA | 2-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Sparta RotterdamH | 0-3 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | AjaxH | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 08.08.2025 | Fortuna SittardA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | WaalwijkA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 65 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | Almere City FCA | 0-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | UtrechtH | 2-2 | 26↑ | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | FeyenoordA | 3-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Willem IIH | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | NEC NijmegenA | 2-3 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | PSV EindhovenH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | AjaxA | 2-0 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2025 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 85 | 2 | 7.7 | ||
| 08.02.2025 | HeraclesA | 4-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 02.02.2025 | TwenteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | GroningenH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT10
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%60
- Korner2%20
- Duran top2%20
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak9%90
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %50
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
FC Andorra
→
Villarreal CF B
free transfer
FC Andorra
→
Villarreal CF B
free transfer
2021-07-01
UD Melilla
→
FC Andorra
free transfer
UD Melilla
→
FC Andorra
free transfer
2020-10-06
NK Lokomotiva
→
UD Melilla
free transfer
NK Lokomotiva
→
UD Melilla
free transfer
2020-08-27
Barça U19
→
NK Lokomotiva
free transfer
Barça U19
→
NK Lokomotiva
free transfer
2019-07-09
Barça U18
→
Barça U19
-
Barça U18
→
Barça U19
-
2017-07-01
Barça U16
→
Barça U18
-
Barça U16
→
Barça U18
-
2016-07-01
Barça Youth
→
Barça U16
-
Barça Youth
→
Barça U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Superliga2022 · Odense
1kırmızı · 22 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1565 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.6Eredivisie 2025
PERFORMANS60.01565 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
79.7
Klasik stoper
77.7
Agresif stoper
77.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%54
Dakika
%70
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%63
Dakika
%81
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
60
74
81
Pas hacmi / 90
36
42
86
Müdahale / 90
2.07
3
69
İkili mücadele kazanma
53.95
58
93
Pas arası / 90
0.98
1.9
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matthias ZimmermannFortuna Düsseldorf · 33
%95
0gol
0asist
64scout
€400K
2. Bundesliga
Cherrion ValeriusNAC Breda · 20
%92
0gol
1asist
73scout
Eredivisie
Filippo MissoriAvellino · 21
%87
2gol
2asist
75scout
€1.70M
Serie B
Rafa GarridoMalaga · 20
%85
0gol
1asist
71scout
Segunda División
Ousmane DiaoFC Midtjylland · 21
%74
1gol
2asist
75scout
Superliga
Fredrik OppegårdAuxerre · 23
%68
0gol
0asist
74scout
€800K
Ligue 1
Daijiro ChirinoAlmeria · 23
%64
3gol
1asist
75scout
€1.50M
Segunda División
Rafael Pinto PedrosaKarlsruher SC · 18
%60
1gol
1asist
73scout
€5.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

CD Leganés