Netherlands · Midfielder
Melle Meulensteen
LİGEredivisie
BU SEZON1G · 1A
Gol10.38 / 90
Asist10.38 / 90
Şut51.88 / 90
Kilit pas20.75 / 90
Başarılı dripling31.12 / 90
Kazanılan ikili134.88 / 90
Rating7.18
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 70 orta sahalar
- Kilit pas 0.75 %19
- Asist 0.38 %80
- Drible 1.12 %70
- Pas isabeti %88 %78
- Top kapma 1.50 %36
- İkili mücadele %54 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 240 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
17.
Eredivisie2026 · GO Ahead Eagles · 1 maç
1gol17.
1asist19.
41.
Eredivisie2025 · GO Ahead Eagles · 5 maç
2gol41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
240
1
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan13%54
Müdahale1
Faul34 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.75
2025/26
42
3.534
5
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%58 isabet
Kilit pas15
Drible28%64 başarı
İkili kazanılan218%59
Müdahale70
Faul2148 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11411 yedek
G+A / 900.18
Kart3
2023/24
29
2.044
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas10
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan105%56
Müdahale35
Faul1527 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.04
Kart51
2022/23
20
1.633
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas11
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan62%51
Müdahale21
Faul89 kazanılan
İlk 11191 yedek
G+A / 900.06
2021/22
33
2.880
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas9
Drible17%68 başarı
İkili kazanılan144%56
Müdahale53
Faul1817 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart2
Kaptan33maçta
2020/21
33
2.946
0
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas12
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan125%55
Müdahale45
Faul1716 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 11472 yedek girdi
KART3
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%71
- 4-3-310%20
- 3-4-1-21%2
- 3-5-21%2
- 4-4-21%2
- 5-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | UtrechtA | 1-3 | 0 | 2 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | AZ AlkmaarA | 5-2 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | ADO Den HaagH | 3-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Willem IIH | 4-1 | 75 | 1 | 1 | 2 | 8.6 |
| 17.05.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | PSV EindhovenH | 1-4 | 86 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 23.04.2026 | AZ AlkmaarH | 0-0 | 84 | 2 | 7.6 | ||
| 11.04.2026 | GroningenA | 0-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | PEC ZwolleH | 5-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | 91 | 3 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | NAC BredaH | 6-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | TwenteH | 1-4 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | ExcelsiorA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | HeraclesH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 15.02.2026 | FeyenoordA | 1-0 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | HeerenveenH | 1-3 | 87 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | TelstarH | 1-1 | 97 | 3 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | FC VolendamA | 1-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | SC BragaH | 0-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 22.01.2026 | NiceA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AjaxA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | Fortuna SittardH | 2-2 | 94 | – | 7.0 | ||
| 21.12.2025 | GroningenH | 1-1 | 73 | – | 7.3 | ||
| 14.12.2025 | TwenteA | 2-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | LyonA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 07.12.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 90 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 30.11.2025 | UtrechtH | 2-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 22.11.2025 | HeraclesA | 4-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | FeyenoordH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | NAC BredaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | ExcelsiorH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | Aston VillaH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | PSV EindhovenA | 2-1 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | NEC NijmegenH | 1-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | PanathinaikosA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | TelstarA | 4-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 25.09.2025 | FCSBH | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | PEC ZwolleA | 0-2 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | HeerenveenA | 2-2 | 46 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 23.08.2025 | Sparta RotterdamH | 0-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | AjaxH | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 08.08.2025 | Fortuna SittardA | 2-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2024 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | HeerenveenA | 1-3 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | UtrechtA | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | PSV EindhovenA | 6-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | NEC NijmegenH | 0-3 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 02.04.2024 | Sparta RotterdamH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | WaalwijkA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2024 | TwenteH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2024 | ExcelsiorA | 1-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2024 | FC VolendamH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.02.2024 | HeraclesA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.01.2024 | PEC ZwolleA | 1-0 | 23 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2024 | FeyenoordH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2024 | UtrechtH | 0-0 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT46
GOL7
xG5.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%15.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%37
- Korner10%22
- Açık oyun10%22
- Duran top6%13
- Taç sonrası2%4
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak23%50
- Kafa14%30
- Sol ayak8%17
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 9 %20
- 31-45' 7 %15
- 46-60' 5 %11
- 61-75' 7 %15
- 76-90+' 10 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 161 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-25
Vitesse
→
Sampdoria
€175k
Vitesse
→
Sampdoria
€175k
2022-07-01
RKC Waalwijk
→
Vitesse
€1.00m
RKC Waalwijk
→
Vitesse
€1.00m
2018-01-24
Preston U19
→
RKC Waalwijk
free transfer
Preston U19
→
RKC Waalwijk
free transfer
2017-12-31
Lancaster City
→
Preston U19
End of loan
Lancaster City
→
Preston U19
End of loan
2017-09-08
Preston U19
→
Lancaster City
loan transfer
Preston U19
→
Lancaster City
loan transfer
2014-07-01
Man Utd Youth
→
Preston U19
free transfer
Man Utd Youth
→
Preston U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2825 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Eredivisie 2025
PERFORMANS70.82825 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.5
Defansif bek
87.5
Klasik stoper
85.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%89
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%88
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.36
62
83
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
70.8
76
93
İkili mücadele kazanma
56.86
64
89
Pas arası / 90
1.66
1.8
92
Ortalama rating
7.07
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Atakan ÇankayaFatih Karagümrük · 27
%95
1gol
1asist
71scout
€1.20M
Süper Lig
Duje DujmovićZrinjski · 22
%78
1gol
0asist
69scout
UEFA Europa Conference League
Zinedin SmajlovićSandefjord · 22
%78
2gol
1asist
75scout
Eliteserien
Eric BocatStoke City · 26
%63
0gol
1asist
68scout
Championship
Clever FerreiraAtletico Tucuman · 22
%62
1gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Melvin BardNice · 25
%62
2gol
1asist
70scout
€10.00M
Ligue 1
Ismaelo GaniouLens · 20
%60
2gol
0asist
76scout
€10.00M
Ligue 1
Brayan CeballosNew England Revolution · 24
%60
1gol
0asist
74scout
€4.50M
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

