Joris Kramer
Netherlands · Defender

Joris Kramer

YAŞ29
BOY187
KİLO73
DOĞUM YERİHeiloo
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.52 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili184.64 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 71 defanslar
Müdahale — %14 (0.77) Pas arası — %77 (1.55) Blok — %76 (0.77) İkili mücadele — %19 (%45) Pas isabeti — %71 (%90) Faul (az iyi) — %26 (1.29) 47 ORT. % 14 77 76 19 71 26
  • Müdahale 0.77 %14
  • Pas arası 1.55 %77
  • Blok 0.77 %76
  • İkili mücadele %45 %19
  • Pas isabeti %90 %71
  • Faul (az iyi) 1.29 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 349 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 KNVB BekerNone · Netherlands
🏆 Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆 KNVB Beker2024/2025 · Netherlands
🏆 Eerste Divisie2020/2021 · Netherlands
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2025 · Netherlands · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2017/2018 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
2020 0 2021 3 2022 1 2023 3 2024 1 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 5 349 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 5 349 0 0 6.61
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan18%45
Müdahale3
Faul54 kazanılan
İlk 115
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26 42 3.727 1 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 34 3.017 1 3 7.00
UEFA Europa LeagueGO Ahead Eagles 8 710 0 1 7.05
Şut13%38 isabet
Kilit pas19
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan140%54
Müdahale32
Faul2814 kazanılan
İlk 1142
G+A / 900.12
Kart3
Kaptan16maçta
2024/25 35 3.144 0 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 34 3.054 0 1 7.09
UEFA Europa Conference LeagueGO Ahead Eagles 1 90 0 0 6.60
Şut20%45 isabet
Kilit pas16
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan148%54
Müdahale31
Faul2719 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.03
Kart2
2023/24 32 2.775 3 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 32 2.775 3 0 7.15
Şut15%47 isabet
Kilit pas5
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan158%56
Müdahale40
Faul117 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2022/23 17 648 0 1 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNEC Nijmegen 17 648 0 1 6.99
Şut1
Kilit pas2
Drible1
İkili kazanılan25%69
Müdahale10
Faul31 kazanılan
İlk 11611 yedek
G+A / 900.14
2021/22 28 2.196 2 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieGO Ahead Eagles 28 2.196 2 1 7.08
Şut8%62 isabet
Kilit pas7
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan132%55
Müdahale47
Faul217 kazanılan
İlk 11253 yedek
G+A / 900.12
Kart32
2020/21 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 3 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 11830 yedek girdi
KART6
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 63 4-3-3 — 11 4-4-2 — 5 5-4-1 — 3 4-2-2-2 — 1 83 maç
  • 4-2-3-163%76
  • 4-3-311%13
  • 4-4-25%6
  • 5-4-13%4
  • 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 UtrechtA 1-3 0 1 6.5
29.08.2026 AZ AlkmaarA 5-2 89 0 5.8
23.08.2026 ADO Den HaagHC 3-1 81 6.9
16.08.2026 FeyenoordAC 2-2 86 7.2
08.08.2026 Willem IIHC 4-1 93 1 6.7
17.05.2026 NEC NijmegenAC 2-1 86 6.9
10.05.2026 PSV EindhovenHC 1-4 86 6.3
03.05.2026 Sparta RotterdamAC 2-2 84 6.3
23.04.2026 AZ AlkmaarHC 0-0 84 7.3
11.04.2026 GroningenAC 0-0 92 7.0
05.04.2026 PEC ZwolleHC 5-0 87 6.9
22.03.2026 UtrechtAC 2-0 91 7.2
15.03.2026 NAC BredaHC 6-0 88 1 1 8.0
08.03.2026 TwenteHC 1-4 88 6.6
01.03.2026 ExcelsiorAC 0-1 45 6.9
22.02.2026 HeraclesHC 4-0 90 1 7.2
15.02.2026 FeyenoordAC 1-0 95 7.3
11.02.2026 HeerenveenHC 1-3 87 6.3
08.02.2026 TelstarHC 1-1 97 1 7.5
01.02.2026 FC VolendamAC 1-1 93 1 7.0
29.01.2026 SC BragaHC 0-0 80 6.5
22.01.2026 NiceA 3-1 90 1 6.9
17.01.2026 AjaxA 2-2 90 6.9
11.01.2026 Fortuna SittardH 2-2 94 6.9
21.12.2025 GroningenH 1-1 93 6.3
14.12.2025 TwenteA 2-0 93 1 7.3
11.12.2025 LyonA 2-1 90 1 7.2
07.12.2025 AZ AlkmaarA 2-2 90 1 1 6.9
30.11.2025 UtrechtH 2-2 90 7.2
27.11.2025 VfB StuttgartH 0-4 90 6.7
22.11.2025 HeraclesA 4-2 90 5.9
09.11.2025 FeyenoordH 2-1 90 7.3
06.11.2025 Red Bull SalzburgA 2-0 90 1 7.0
01.11.2025 NAC BredaA 1-0 90 6.9
26.10.2025 ExcelsiorH 2-0 90 1 7.3
23.10.2025 Aston VillaH 2-1 90 1 7.2
18.10.2025 PSV EindhovenA 2-1 90 6.2
05.10.2025 NEC NijmegenH 1-1 90 7.5
02.10.2025 PanathinaikosA 1-2 90 7.0
28.09.2025 TelstarA 4-2 90 6.9
25.09.2025 FCSBH 0-1 90 1 7.9
21.09.2025 PEC ZwolleA 0-2 90 7.9
13.09.2025 FC VolendamH 3-0 90 1 1 7.9
30.08.2025 HeerenveenA 2-2 90 6.3
23.08.2025 Sparta RotterdamH 0-3 90 2 6.9
17.08.2025 AjaxH 2-2 94 6.5
08.08.2025 Fortuna SittardA 2-2 90 8.2
18.05.2025 WaalwijkA 5-3 90 1 6.7
14.05.2025 HeerenveenH 1-0 90 7.2
11.05.2025 PEC ZwolleA 1-1 90 7.3
04.05.2025 AZ AlkmaarH 0-3 90 1 6.9
27.04.2025 Almere City FCA 0-0 90 8.3
12.04.2025 NAC BredaA 1-1 90 2 7.5
06.04.2025 UtrechtH 2-2 90 6.9
30.03.2025 FeyenoordA 3-2 90 6.7
16.03.2025 Willem IIH 1-0 97 1 7.7
09.03.2025 NEC NijmegenA 2-3 90 3 7.3
01.03.2025 PSV EindhovenH 3-2 90 6.9
23.02.2025 AjaxA 2-0 90 6.7
14.02.2025 Sparta RotterdamH 1-0 90 7.9
ŞUT18
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.135 82' · xG 0.528 · GOL 75' · xG 0.052 23' · xG 0.094 14' · xG 0.021 54' · xG 0.031 90' · xG 0.27 11' · xG 0.116 4' · xG 0.053 44' · xG 0.107 45' · xG 0.121 39' · xG 0.057 68' · xG 0.016 57' · xG 0.16 16' · xG 0.109 90' · xG 0.07 59' · xG 0.112 3' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 12 (%67) Duran top — 3 (%17) Asist sonrası — 2 (%11) Kontra atak — 1 (%6) 18 şut
  • Korner12%67
  • Duran top3%17
  • Asist sonrası2%11
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%56) Sol ayak — 8 (%44) 18 şut
  • Kafa10%56
  • Sol ayak8%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %22
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 3 %17
  • 46-60' 3 %17
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 3 %17
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 162 maç
GO Ahead Eagles 142maç 2021–2026
NEC Nijmegen 17maç 2022
AZ Alkmaar 3maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Villarreal Villarreal CF B -
2025-01-31 Villarreal Alavés loan transfer
2025-01-01 Villarreal CF B Villarreal -
2024-07-01 Villarreal U19 Villarreal CF B -
2023-07-01 Roda U19 Villarreal U19 -
2023-06-29 NEC Nijmegen GO Ahead Eagles
2022-07-01 AZ Alkmaar NEC Nijmegen
2022-07-01 Villarreal Yth. Roda U19 -
2020-10-06 AZ Alkmaar Cambuur
2020-07-01 CD Roda Youth Villarreal Yth. -
2017-07-01 Dordrecht AZ Alkmaar
2016-08-01 AZ Alkmaar Dordrecht
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 SakatlıkKadroda yok 6 maç
03.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eredivisie2021 · GO Ahead Eagles 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3017 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.9Eredivisie 2025
PERFORMANS66.63017 dk
KARARİzlemeye değer72/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 88.5
Klasik stoper 85.1
Defansif bek 81.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %78
Dakika %99
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %80
Dakika %98
Değer / getiri %96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.15 62 99
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 66.6 76 88
Blok / 90 1.49 1.5 99
İkili mücadele kazanma 53.88 64 84
Ortalama rating 7 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam