LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut21.65 / 90
Kilit pas21.65 / 90
Başarılı dripling10.83 / 90
Kazanılan ikili75.78 / 90
Rating6.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.650.86
Kilit pas
1.650.00
Başarılı dripling
0.830.86
Kazanılan ikili
5.785.14
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
FA Cup2025 · Wolves · 1 maç
3gol3.
1asist26.
6.
League Cup2025 · Wolves · 3 maç
2gol6.
7.
Eredivisie2021 · Groningen · 32 maç
14gol7.
8.
Copa del Rey2022 · Celta Vigo · 3 maç
1asist8.
10.
Premier League2024 · Wolves · 35 maç
14gol10.
12.
La Liga2023 · Celta Vigo · 37 maç
13gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
9
214
0
0
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan13%46
Müdahale1
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1136 yedek
2025/26
44
2.723
5
2
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%44 isabet
Kilit pas15
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan137%35
Müdahale15
Faul6122 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 113014 yedek
G+A / 900.23
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25
40
2.638
15
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%70 isabet
Kilit pas21
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan106%33
Müdahale10
Faul4719 kazanılan
Ofsayt17
İlk 113010 yedek
G+A / 900.65
Kart5
2023/24
37
2.887
13
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut67%52 isabet
Kilit pas24
Drible28%41 başarı
İkili kazanılan168%39
Müdahale21
Faul6448 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11361 yedek
G+A / 900.5
Kart5
2022/23
38
2.071
5
5
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%48 isabet
Kilit pas15
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan135%47
Müdahale18
Faul3752 kazanılan
Ofsayt15
İlk 112414 yedek
G+A / 900.43
Kart4
2021/22
32
2.352
14
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%65 isabet
Kilit pas19
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan117%35
Müdahale16
Faul4318 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11266 yedek
G+A / 900.61
Kart5
Kaptan2maçta
2020/21
47
3.567
11
8
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut92%40 isabet
Kilit pas39
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan275%44
Müdahale20
Faul6263 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11434 yedek
G+A / 900.48
Kart4
TOPLAM GOL391 penaltı
İLK 1111851 yedek girdi
KART20
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR39 gol
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 6 %15
- 46-60' 6 %15
- 61-75' 8 %21
- 76-90+' 8 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-148%33
- 4-4-239%27
- 3-4-322%15
- 4-3-314%10
- 5-3-211%8
- 3-5-210%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FulhamA | 2-3 | 42 | 0 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | Manchester CityH | 1-4 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | EvertonA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | 94 | 2 | 5.9 | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | ArsenalH | 1-2 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | BrentfordA | 2-2 | 61 | 2 | 5.9 | ||
| 13.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | EvertonH | 2-2 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 07.05.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-1 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | BournemouthA | 3-0 | 65 | 2 | 6.2 | ||
| 30.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-3 | 28↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.04.2026 | LiverpoolA | 3-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2026 | West HamH | 0-0 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 16.04.2026 | FiorentinaA | 2-1 | 47↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | NewcastleH | 2-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | AEK LarnacaA | 1-2 | 91 | – | 5.7 | ||
| 15.03.2026 | LeedsH | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | AEK LarnacaH | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2026 | TottenhamA | 1-3 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | Manchester UnitedA | 2-1 | 58 | 2 | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | ZrinjskiH | 2-0 | 74 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | WolvesH | 1-0 | 100 | – | 6.0 | ||
| 19.02.2026 | ZrinjskiA | 1-1 | 85 | 1 | – | 6.2 | |
| 11.02.2026 | BurnleyH | 2-3 | 93 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 08.02.2026 | BrightonA | 0-1 | 89 | 2 | 5.6 | ||
| 31.01.2026 | BournemouthH | 0-2 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Manchester CityA | 2-0 | 48↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | NewcastleH | 0-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 07.01.2026 | EvertonA | 1-1 | 33↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 03.01.2026 | West HamH | 3-0 | 29↑ | 2 | 6.2 | ||
| 30.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | BrentfordH | 0-2 | 97 | 1 | 6.0 | ||
| 13.12.2025 | ArsenalA | 2-1 | 69 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | Manchester UnitedH | 1-4 | 15 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2025 | Nottingham ForestH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | 5↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | ChelseaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FulhamA | 3-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | BurnleyHC | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.10.2025 | SunderlandA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 11.10.2025 | IsraelH | 5-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | BrightonH | 1-1 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | TottenhamA | 1-1 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | LeedsH | 1-3 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | BournemouthA | 1-0 | 78 | 1 | 6.0 | ||
| 16.08.2025 | Manchester CityH | 0-4 | 82 | 3 | 6.3 | ||
| 09.06.2025 | EstoniaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 06.06.2025 | ItalyH | 3-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | BrentfordH | 1-1 | 25↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 20.05.2025 | Crystal PalaceA | 4-2 | 67 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
ŞUT46
GOL4
xG5.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%8.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%61
- Açık oyun7%15
- Kontra atak4%9
- Korner3%7
- Penaltı2%4
- Duran top2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%52
- Sol ayak12%26
- Kafa10%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR46 şut
- 1-15' 5 %11
- 16-30' 3 %7
- 31-45' 11 %24
- 46-60' 8 %17
- 61-75' 8 %17
- 76-90+' 11 %24
PİYASA DEĞERİ€45.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 247 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-06-30
Milan U19
→
Sarpsborg 08
End of loan
Milan U19
→
Sarpsborg 08
End of loan
2017-08-28
Sarpsborg 08
→
Milan U19
loan transfer
Sarpsborg 08
→
Milan U19
loan transfer
2016-03-18
S08 Youth
→
Sarpsborg 08
-
S08 Youth
→
Sarpsborg 08
-
2015-08-12
Kvik H. Youth
→
S08 Youth
?
Kvik H. Youth
→
S08 Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1377 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.0Premier League 2025
PERFORMANS29.41377 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
62.5
Bitirici
60.7
Pivot forvet
59.9
Pivot forvet
59.4
Baskıcı forvet
58.6
İçe kat eden kanat
58.1
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%36
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%43
Dakika
%85
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.545
0.48
100
Performans skoru
42.8
78
55
Ortalama rating
6.46
7.15
90
Dakika güvenliği
61.6
72
86
Gol / 90
0.3
0.65
46
Şut isabeti
37.5
48
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francesco CamardaLecce · 17
%95
1gol
0asist
47scout
€15.00M
Serie A
GilbertoJuventude · 36
%94
2gol
2asist
51scout
Serie A
August PriskeBirmingham · 21
%86
1gol
1asist
54scout
Championship
Adriano Grimaldi1. FC Nürnberg · 34
%69
1gol
2asist
52scout
€350K
2. Bundesliga
Rodrigo AguirreTigres UANL · 31
%65
1gol
2asist
44scout
Liga MX
Sidiki CherifFenerbahçe · 19
%64
1gol
0asist
50scout
€7.00M
Süper Lig
Kevin Carlos OmoruyiNice · 24
%63
0gol
0asist
43scout
Ligue 1
Nicolás OrsiniPlatense · 31
%60
1gol
1asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




