A. Ekeroth
Sweden · Defender

A. Ekeroth

YAŞ24
KULÜPHam-Kam
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 2A
Asist20.18 / 90
Şut40.35 / 90
Kilit pas110.97 / 90
Başarılı dripling191.68 / 90
Kazanılan ikili554.87 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 88 defanslar
Müdahale — %9 (0.80) Pas arası — %20 (0.71) Blok — %22 (0.27) İkili mücadele — %28 (%51) Pas isabeti — %13 (%77) Faul (az iyi) — %5 (1.59) 16 ORT. % 9 20 22 28 13 5
  • Müdahale 0.80 %9
  • Pas arası 0.71 %20
  • Blok 0.27 %22
  • İkili mücadele %51 %28
  • Pas isabeti %77 %13
  • Faul (az iyi) 1.59 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1016 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7. Eliteserien2025 · Ham-Kam · 29 maç 6asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2024 0 2025 8 2026 2
GolAsist
2026/27 12 1.016 0 2 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 12 1.016 0 2 6.57
Şut4%25 isabet
Kilit pas11
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan55%51
Müdahale9
Faul1823 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1112
G+A / 900.18
Kart4
2025/26 29 2.333 2 6 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 29 2.333 2 6 7.02
Şut13%54 isabet
Kilit pas37
Drible28%44 başarı
İkili kazanılan138%51
Müdahale46
Faul2949 kazanılan
İlk 11272 yedek
G+A / 900.31
Kart8
2024/25 13 143 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHam-Kam 13 143 0 0 6.50
Kilit pas2
İkili kazanılan4%31
Müdahale1
İlk 11112 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 113114 yedek girdi
KART9
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 40 3-5-2 — 3 5-4-1 — 2 45 maç
  • 5-3-240%89
  • 3-5-23%7
  • 5-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.07.2026 ValerengaA 0-3 89 1 6.7
26.07.2026 Sarpsborg 08 FFA 1-0 93 1 6.9
22.07.2026 Bodo/GlimtA 3-0 91 5.9
18.07.2026 TromsoH 1-4 90 1 5.3
12.07.2026 SandefjordA 2-2 87 6.3
08.05.2026 ValerengaH 1-0 26 6.6
03.05.2026 Kristiansund BKA 1-1 90 1 1 6.9
26.04.2026 StartH 2-1 90 7.2
19.04.2026 KFUM OsloH 4-0 90 1 7.2
12.04.2026 MoldeA 4-1 90 6.3
06.04.2026 BrannH 1-5 90 6.2
14.03.2026 VikingH 2-1 90 7.3
30.11.2025 BrannA 3-1 90 6.3
23.11.2025 HaugesundH 5-0 45 3 8.9
08.11.2025 VikingA 3-0 90 5.9
02.11.2025 SandefjordH 3-1 90 2 7.3
26.10.2025 Kristiansund BKA 1-3 90 1 2 8.3
19.10.2025 ValerengaH 2-1 90 6.3
05.10.2025 FredrikstadA 1-1 90 1 6.9
28.09.2025 RosenborgH 4-0 90 1 2 8.3
21.09.2025 TromsoA 1-0 90 6.9
14.09.2025 StromsgodsetH 1-2 90 1 7.2
31.08.2025 Sarpsborg 08 FFH 1-3 90 1 1 7.9
22.08.2025 KFUM OsloA 2-2 90 6.3
17.08.2025 BryneH 1-0 90 1 7.0
09.08.2025 MoldeA 1-0 90 8.0
03.08.2025 Bodo/GlimtH 1-3 62 2 6.3
26.07.2025 HaugesundA 0-3 90 1 7.2
20.07.2025 FredrikstadH 1-1 90 7.9
13.07.2025 RosenborgA 2-0 90 6.9
05.07.2025 BrannH 1-1 90 7.2
29.06.2025 BryneA 1-1 90 7.2
31.05.2025 StromsgodsetA 0-3 67 6.3
25.05.2025 MoldeH 2-1 90 6.9
16.05.2025 ValerengaA 1-1 76 1 6.9
11.05.2025 Sarpsborg 08 FFA 4-0 73 6.3
02.05.2025 KFUM OsloH 0-0 90 1 6.9
27.04.2025 SandefjordA 2-0 90 6.2
21.04.2025 VikingH 2-5 29 6.3
05.04.2025 Bodo/GlimtA 3-0 90 6.6
30.03.2025 Kristiansund BKH 2-1 1
01.12.2024 KFUM OsloH 0-2
23.11.2024 FredrikstadA 1-0
10.11.2024 RosenborgH 0-2
03.11.2024 TromsoA 3-3 72 6.3
27.10.2024 Kristiansund BKH 1-0
20.10.2024 Sarpsborg 08 FFH 0-2 45 6.7
29.09.2024 StromsgodsetA 1-1 2
21.09.2024 LillestromH 5-0
13.09.2024 Bodo/GlimtA 3-0 9 6.3
01.09.2024 SandefjordH 1-1
25.08.2024 MoldeA 3-0 15 6.7
18.08.2024 ODD BallklubbH 1-0
10.08.2024 HaugesundA 0-1
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.026 56' · xG 0.13 71' · xG 0.029 71' · xG 0.039 51' · xG 0.037 90' · xG 0.029 43' · xG 0.068 1' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 3 (%38) Asist sonrası — 1 (%12) Korner — 1 (%12) Duran top — 1 (%12) Kontra atak — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) 8 şut
  • Açık oyun3%38
  • Asist sonrası1%12
  • Korner1%12
  • Duran top1%12
  • Kontra atak1%12
  • Serbest vuruş1%12
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 6 (%75) Kafa — 2 (%25) 8 şut
  • Sol ayak6%75
  • Kafa2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 2 %25
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 54 maç
Ham-Kam 54maç 2024–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-05 Ham-Kam Sigma Olomouc
2026-08-04 Ham-Kam Sigma Olomouc
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eliteserien2026 · Ham-Kam 4sarı · 11 maç
🟨 Eliteserien2025 · Ham-Kam 4sarı · 14 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2333 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.2Eliteserien 2025
PERFORMANS52.62333 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.3
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 55.5
Klasik stoper 46.2
Agresif stoper 45.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %39
Dakika %92
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %45
Dakika %91
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.27 1.4 91
Başarılı drible / 90 2.39 1.1 100
Asist / 90 0.16 0.22 73
Performans skoru 46.4 74 63
Pas hacmi / 90 28.3 48 59
Pas arası / 90 0.95 1.6 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.3.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam