LİGSerie B
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.19 / 90
Kilit pas70.68 / 90
Başarılı dripling40.39 / 90
Kazanılan ikili494.76 / 90
Rating6.70
KUPALAR
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
Cup2015/2016 · Poland
🏆
Ekstraklasa2015/2016 · Poland
🏆
Cup2014/2015 · Poland
🏆
Ekstraklasa2013/2014 · Poland
🏆
Cup2012/2013 · Poland
🏆
Ekstraklasa2012/2013 · Poland
🏆
Ekstraklasa2009/2010 · Poland
🥈
Super Cup2016/2017 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Poland · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2014/2015 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
34
927
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan49%52
Müdahale23
Faul1810 kazanılan
İlk 11925 yedek
Kart5
2023/24
31
1.772
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan92%56
Müdahale41
Faul2315 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2022/23
43
1.547
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan75%54
Müdahale34
Faul1713 kazanılan
İlk 111924 yedek
G+A / 900.06
Kart2
Kaptan12maçta
2021/22
35
2.956
0
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas22
Drible27%57 başarı
İkili kazanılan173%57
Müdahale64
Faul3437 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.09
Kart12
Kaptan10maçta
2020/21
32
2.607
1
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas8
Drible18%55 başarı
İkili kazanılan140%54
Müdahale66
Faul2828 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.03
Kart2
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 119044 yedek girdi
KART19
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-329%28
- 4-4-223%22
- 3-4-2-115%14
- 3-5-215%14
- 4-1-4-114%13
- 4-3-1-29%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | CatanzaroH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | VeneziaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | CatanzaroH | 3-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | ReggianaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | CesenaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | FrosinoneA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | AvellinoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2026 | SwedenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | PadovaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | Juve StabiaH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | MonzaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | CarrareseA | 0-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 04.03.2026 | MantovaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | PescaraA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | SudtirolH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Virtus EntellaH | 3-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | SampdoriaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | EmpoliH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | BariA | 0-3 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | ModenaA | 0-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | SpeziaH | 1-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | MantovaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | AvellinoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 73 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | EmpoliA | 1-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | CarrareseH | 5-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | Virtus EntellaA | 1-1 | 45↑ | – | 7.7 | ||
| 14.11.2025 | NetherlandsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Juve StabiaA | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | PescaraH | 5-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2025 | MonzaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | CatanzaroA | 1-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | ModenaH | 1-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | SpeziaA | 1-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | VeneziaH | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | CesenaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | AS RomaH | 2-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | UdineseA | 1-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | LazioA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | FrosinoneH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.04.2024 | AtalantaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | NapoliH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2024 | LecceA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | TorinoH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | InterA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2024 | BolognaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.03.2024 | AC MilanA | 1-0 | 48↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | CagliariH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | SassuoloA | 2-3 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | FiorentinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2024 | SalernitanaA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.02.2024 | GenoaH | 0-0 | 54 | – | 6.9 | ||
| 27.01.2024 | JuventusA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | MonzaH | 3-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2024 | VeronaA | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.2 | |
| 11.12.2023 | LecceH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | GenoaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.11.2023 | SassuoloH | 3-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | NapoliA | 0-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2023 | FrosinoneA | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT4
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top1%25
- Korner1%25
- Asist sonrası1%25
- Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%75
- Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
PİYASA DEĞERİ€450K
KAÇIRDIĞI MAÇ9
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-20
Without Club
→
Palermo
-
Without Club
→
Palermo
-
2025-07-01
Sampdoria
→
Without Club
-
Sampdoria
→
Without Club
-
2017-01-03
Legia Warszawa
→
Sampdoria
€1.80m
Legia Warszawa
→
Sampdoria
€1.80m
2013-01-23
Lech Poznan
→
Legia Warszawa
€100k
Lech Poznan
→
Legia Warszawa
€100k
2012-06-30
Warta Poznan
→
Lech Poznan
End of loan
Warta Poznan
→
Lech Poznan
End of loan
2011-07-01
Lech Poznan
→
Warta Poznan
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€15k</i>
Lech Poznan
→
Warta Poznan
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€15k</i>
2010-01-01
Lech U19
→
Lech Poznan
-
Lech U19
→
Lech Poznan
-
2008-07-01
Wa. Poznan U17
→
Lech U19
free transfer
Wa. Poznan U17
→
Lech U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
10.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
02.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2021 · Sampdoria
12sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 927 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6Serie B 2025
PERFORMANS58.5927 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
71.1
Agresif stoper
70.4
Klasik stoper
68.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%58
Dakika
%46
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%58
Dakika
%70
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
63.6
80
80
Performans skoru
58.5
74
79
Müdahale / 90
2.23
3
74
Pas hacmi / 90
34.17
42
81
İkili mücadele kazanma
52.13
58
90
Pas arası / 90
1.07
1.9
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jesus GarzaTigres UANL · 27
%95
0gol
2asist
66scout
Liga MX
Jorrel HatoChelsea · 19
%77
0gol
0asist
79scout
Premier League
Zorhan BassongSporting Kansas City · 26
%75
1gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Thore Baardsen PedersenBrann · 29
%71
0gol
2asist
66scout
Eliteserien
Thierry CorreiaValencia · 26
%64
0gol
1asist
67scout
€3.00M
La Liga
Florian BohnertBastia · 28
%61
0gol
1asist
65scout
€400K
Ligue 2
Jacques EkomiéAngers · 22
%60
0gol
0asist
78scout
€450K
Ligue 1
Jordan WilliamsPortsmouth · 26
%60
1gol
2asist
66scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





