LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON6G · 2A
Gol61.81 / 90
Asist20.60 / 90
Şut309.03 / 90
Kilit pas41.20 / 90
Başarılı dripling10.30 / 90
Kazanılan ikili236.92 / 90
Rating8.28
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 26 forvetler
- Gol 1.81 %100
- Şut 9.0 %100
- Asist 0.60 %100
- Kilit pas 1.20 %72
- Drible 0.30 %24
- İkili mücadele %53 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 299 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Süper Lig2026 · Galatasaray · 3 maç
5gol1.
2asist1.
🥇
Süper Lig2024 · Galatasaray · 30 maç
26gol1.
🥇
Serie A2022 · Napoli · 32 maç
26gol1.
🥈
Cup2024 · Galatasaray · 4 maç
5gol4.
1asist2.
🥈
Africa Cup of Nations2021 · Nigeria
5gol2.
🥉
Serie A2023 · Napoli · 25 maç
15gol3.
4.
Süper Lig2025 · Galatasaray · 22 maç
15gol4.
5asist18.
4.
Africa Cup of Nations2025 · Nigeria · 6 maç
4gol4.
2asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper Lig2024/2025 · Turkey
🏆
Cup2024/2025 · Turkey
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
CAF U23 Cup of Nations2015 Senegal · Africa
🏆
FIFA U17 World Cup2015 Chile · World
🥈
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa · 2nd Place
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 38 G+A
GolAsist
2026/27
4
299
6
2
8.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan23%53
Faul25 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 114
G+A / 902.41
2025/26
36
2.768
22
8
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut124%52 isabet
Kilit pas33
Drible16%37 başarı
İkili kazanılan152%48
Müdahale18
Faul4636 kazanılan
Ofsayt42
Penaltı5
İlk 11324 yedek
G+A / 900.98
Kart10
Kaptan1maçta
2024/25
37
2.918
32
6
7.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut155%52 isabet
Kilit pas39
Drible28%54 başarı
İkili kazanılan201%54
Müdahale9
Faul3553 kazanılan
Ofsayt51
Penaltı7
İlk 11352 yedek
G+A / 901.17
Kart7
2023/24
34
2.649
17
3
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut81%59 isabet
Kilit pas29
Drible22%43 başarı
İkili kazanılan130%41
Müdahale9
Faul4244 kazanılan
Ofsayt45
Penaltı32 kaçan
İlk 11295 yedek
G+A / 900.68
Kart71
2022/23
39
3.014
31
4
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut119%53 isabet
Kilit pas37
Drible29%41 başarı
İkili kazanılan173%46
Müdahale15
Faul4548 kazanılan
Ofsayt41
Penaltı22 kaçan
İlk 11354 yedek
G+A / 901.05
Kart5
2021/22
32
2.317
18
2
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut78%46 isabet
Kilit pas22
Drible36%55 başarı
İkili kazanılan146%47
Müdahale10
Faul4144 kazanılan
Ofsayt26
İlk 11266 yedek
G+A / 900.78
Kart51
2020/21
28
1.762
10
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%46 isabet
Kilit pas28
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan124%45
Müdahale25
Faul3840 kazanılan
Ofsayt20
İlk 111810 yedek
G+A / 900.66
Kart61
TOPLAM GOL13222 penaltı
İLK 1116222 yedek girdi
KART42
VAR14onu ilgilendiren karar
FORMA45
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR132 gol
- 1-15' 20 %15
- 16-30' 23 %17
- 31-45' 21 %16
- 46-60' 23 %17
- 61-75' 25 %19
- 76-90+' 20 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-196%53
- 4-3-364%35
- 3-4-1-28%4
- 4-4-26%3
- 4-3-1-25%3
- 3-4-2-12%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar41aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | BaşakşehirA | 2-3 | 33 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 29.08.2026 | GöztepeH | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 13 | 7.7 |
| 21.08.2026 | Erzurumspor FKA | 0-4 | 86 | 2 | 1 | 2 | 9.2 |
| 14.08.2026 | Çorum FKH | 2-2 | 91 | 2 | 11 | 8.6 | |
| 09.05.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 87 | 1 | 8 | 7.9 | |
| 02.05.2026 | SamsunsporA | 4-1 | 88 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 26.04.2026 | FenerbahceH | 3-0 | 83 | 1 | 7 | 6.5 | |
| 18.03.2026 | LiverpoolA | 4-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 75 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 10.03.2026 | LiverpoolH | 1-0 | 45 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 07.03.2026 | BesiktasA | 0-1 | 98 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 28.02.2026 | AlanyasporH | 3-1 | 86 | 1 | 1 | 6 | 8.2 |
| 25.02.2026 | JuventusA | 3-2 | 91 | 5 | 6.7 | ||
| 17.02.2026 | JuventusH | 5-2 | 88 | 2 | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | EyüpsporH | 5-1 | 89 | 2 | 5 | 7.9 | |
| 08.02.2026 | RizesporA | 0-3 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 01.02.2026 | KayserisporH | 4-0 | 82 | 1 | 1 | 6 | 7.9 |
| 28.01.2026 | Manchester CityA | 2-0 | 82 | 3 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-3 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | EgyptA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | MoroccoHC | 0-0 | 118 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | AlgeriaA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 27.12.2025 | TunisiaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 5 | 7.9 |
| 13.12.2025 | AntalyasporA | 1-4 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 09.12.2025 | MonacoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | SamsunsporH | 3-2 | 90 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 01.12.2025 | FenerbahceA | 1-1 | 89 | 2 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 05.11.2025 | AjaxA | 0-3 | 81 | 3 | 5 | 9.6 | |
| 01.11.2025 | TrabzonsporH | 0-0 | 90 | 6 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | GoztepeH | 3-1 | 86 | 1 | 6 | 7.3 | |
| 22.10.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 73 | 2 | 9 | 9.9 | |
| 18.10.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-2 | 16↑ | 2 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | LiverpoolH | 1-0 | 72 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 26.09.2025 | AlanyasporA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | RizesporH | 3-1 | 89 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 24.08.2025 | KayserisporA | 0-4 | 90 | 1 | 6 | 6.2 | |
| 15.08.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 30↑ | 2 | 6.3 | ||
| 30.05.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-0 | 88 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 18.05.2025 | KayserisporH | 3-0 | 90 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 10.05.2025 | TrabzonsporA | 0-2 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | SivassporH | 4-1 | 70 | 2 | 4 | 8.0 | |
| 27.04.2025 | EyüpsporA | 1-5 | 76 | 1 | 1 | 4 | 8.9 |
| 18.04.2025 | BB BodrumsporH | 2-0 | 86 | 9 | 6.7 | ||
| 11.04.2025 | SamsunsporA | 0-2 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | BesiktasA | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 14.03.2025 | AntalyasporH | 4-0 | 68 | 3 | 4 | 9.3 | |
| 09.03.2025 | AlanyasporA | 1-2 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 02.03.2025 | KasimpasaA | 3-3 | 90 | 2 | 5 | 8.7 | |
| 24.02.2025 | FenerbahceH | 0-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 80 | 1 | 6 | 8.3 | |
| 17.02.2025 | RizesporA | 1-2 | 90 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 09.02.2025 | Adana DemirsporH | 1-0 | 32 | 1 | 7.0 | ||
| 03.02.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | AjaxA | 2-1 | 90 | 1 | 8 | 8.2 | |
| 25.01.2025 | KonyasporH | 1-0 | 90 | 1 | 6 | 8.3 | |
| 21.01.2025 | Dynamo KyivH | 3-3 | 90 | 1 | 6 | 6.9 | |
| 17.01.2025 | HataysporA | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.7 |
ŞUT132
GOL21
xG22.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%15.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası75%57
- Açık oyun19%14
- Korner19%14
- Kontra atak7%5
- Taç sonrası6%5
- Penaltı3%2
- Diğer3%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak70%53
- Kafa49%37
- Sol ayak12%9
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR132 şut
- 1-15' 16 %12
- 16-30' 17 %13
- 31-45' 26 %20
- 46-60' 26 %20
- 61-75' 20 %15
- 76-90+' 27 %20
AKSİYON HARİTASI1295 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %73
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %72
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1295
- Pas409%35
- Hava topu179%15
- Top teması167%14
- İsabetsiz şut96%8
- Ofsayt79%7
- Faul68%6
- Kurtarılan şut63%5
- Top kazanma48%4
- Çalım39%3
- Korner kazandırma30%3
PİYASA DEĞERİ€75.00M+7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ53
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 210 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2026
Forearm injuryŞüpheli
1 maç
04.2026
Forearm injuryKadroda yok
3 maç
02.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
3 maç
11.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2025
fitnessKadroda yok
2 maç
12.2024
Sırt sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2024
DinlenmeKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
13 maç
04.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2022
Broken cheekboneKadroda yok
2 maç
12.2021
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2021
Face InjuryKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Hilal SFC
%25
2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2021 · Napoli
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1715 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.5Süper Lig 2025
PERFORMANS91.61715 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici
98.6
Pivot forvet
97.4
Baskıcı forvet
93.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%100
Dakika
%86
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%99
Dakika
%90
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
91.6
78
100
Gol / 90
0.73
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.888
0.48
100
Şut / 90
4.3
3.4
100
İsabetli şut / 90
2.05
1.8
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Zakaria EddahchouriDeportivo La Coruna · 25
%95
12gol
4asist
86scout
€2.00M
Segunda División
TaliscaFenerbahçe · 31
%90
19gol
4asist
72scout
€8.00M
Süper Lig
Dušan VlahovićJuventus · 25
%88
7gol
1asist
66scout
€35.00M
Serie A
Deniz UndavVfB Stuttgart · 29
%80
18gol
6asist
73scout
€22.00M
Bundesliga
Nicolò TresoldiClub Brugge KV · 21
%74
19gol
4asist
83scout
Jupiler Pro League
Marius MouandilmadjiSamsunspor · 27
%64
7gol
2asist
70scout
UEFA Europa Conference League
Lautaro MartínezInter · 28
%63
17gol
6asist
70scout
€85.00M
Serie A
Vangelis PavlidisBenfica · 27
%60
22gol
4asist
68scout
€32.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Lille
R Charleroi SC
Ult. Strikers