Piotr Zieliński
Poland · Midfielder

Piotr Zieliński

YAŞ31
BOY180 cm
KİLO76 kg
KULÜPInter
DOĞUM YERİZabkowice Slaskie
LİGSerie A
BU SEZON1G · 0A
Gol11.05 / 90
Şut22.09 / 90
Kilit pas11.05 / 90
Rating7.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 1.050.22
Şut 2.090.70
Kilit pas 1.051.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Serie A2022 · Napoli · 37 maç 8asist2.
🥉 Serie A2020 · Napoli · 36 maç 10asist3.
5. Coppa Italia2020 · Napoli · 4 maç 1asist5.
50. Serie A2025 · Inter · 3 maç 1asist50.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Serie A2022/2023 · Italy
🏆 Coppa Italia2019/2020 · Italy
🥈 UEFA Champions League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 Serie A2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 Super Cup2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie A2017/2018 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 21 G+A
2020 21 2021 13 2022 18 2023 6 2024 6 2025 9 2026 1
GolAsist
2026/27 2 86 1 0 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 2 86 1 0 7.30
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İlk 1111 yedek
G+A / 901.05
2025/26 48 2.681 6 3 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 38 2.046 5 3 7.06
UEFA Champions LeagueInter 10 635 1 0 6.99
Şut22%50 isabet
Kilit pas36
Drible22%59 başarı
İkili kazanılan97%57
Müdahale35
Faul2125 kazanılan
Penaltı1
İlk 112919 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2024/25 45 1.821 2 4 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AInter 30 984 2 2 6.88
UEFA Champions LeagueInter 12 586 0 1 6.90
World Cup - Qualification EuropePoland 3 251 0 1 6.83
Şut17%41 isabet
Kilit pas27
Drible15%45 başarı
İkili kazanılan73%55
Müdahale22
Faul1226 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 111728 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2023/24 36 2.407 4 2 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 30 1.938 3 2 7.12
UEFA Champions LeagueNapoli 6 469 1 0 7.15
Şut24%54 isabet
Kilit pas58
Drible21%48 başarı
İkili kazanılan78%50
Müdahale25
Faul1625 kazanılan
Penaltı2
İlk 11297 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2022/23 50 3.093 8 10 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 38 2.305 3 8 7.17
UEFA Champions LeagueNapoli 10 638 4 2 7.37
World CupPoland 2 150 1 0 7.10
Şut51%61 isabet
Kilit pas110
Drible30%45 başarı
İkili kazanılan111%49
Müdahale28
Faul2848 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 113713 yedek
G+A / 900.52
Kart4
Kaptan2maçta
2021/22 43 2.621 8 5 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 36 2.105 6 5 6.87
UEFA Europa LeagueNapoli 7 516 2 0 7.10
Şut41%51 isabet
Kilit pas62
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan84%45
Müdahale24
Faul2733 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 113310 yedek
G+A / 900.45
Kart2
Kaptan2maçta
2020/21 43 2.890 10 11 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ANapoli 36 2.546 8 10 7.20
UEFA Europa LeagueNapoli 7 344 2 1 6.83
Şut54%52 isabet
Kilit pas60
Drible60%58 başarı
İkili kazanılan138%53
Müdahale18
Faul1753 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11367 yedek
G+A / 900.65
Kart3
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL365 penaltı
İLK 1115780 yedek girdi
KART13
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 9 46-60' — 7 61-75' — 5 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 6 %17
  • 31-45' 9 %25
  • 46-60' 7 %19
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 5 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 98 4-3-3 — 72 4-2-3-1 — 44 3-1-4-2 — 8 3-4-2-1 — 6 3-4-3 — 3 231 maç
  • 3-5-298%42
  • 4-3-372%31
  • 4-2-3-144%19
  • 3-1-4-28%3
  • 3-4-2-16%3
  • 3-4-33%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 CagliariA 0-1 27 1 6.9
22.08.2026 MonzaH 4-1 59 1 1 7.7
23.05.2026 BolognaA 3-3 90 5.9
17.05.2026 VeronaH 1-1 23 6.7
09.05.2026 LazioA 0-3
03.05.2026 ParmaH 2-0 67 1 7.5
26.04.2026 TorinoA 2-2 93 2 6.9
17.04.2026 CagliariH 3-0 15 6.3
12.04.2026 ComoA 3-4 56 6.6
05.04.2026 AS RomaH 5-2 76 1 1 7.5
31.03.2026 SwedenA 3-2 90 1 1 7.3
22.03.2026 FiorentinaA 1-1 90 7.2
14.03.2026 AtalantaH 1-1 91 7.0
08.03.2026 AC MilanA 1-0 92 1 6.6
28.02.2026 GenoaH 2-0 76 7.0
24.02.2026 Bodo/GlimtH 1-2 62 1 7.2
21.02.2026 LecceA 0-2 73 1 7.5
18.02.2026 Bodo/GlimtA 3-1 16 1 6.7
14.02.2026 JuventusH 3-2 93 1 3 8.2
08.02.2026 SassuoloA 0-5 63 1 7.3
01.02.2026 CremoneseA 0-2 89 1 1 8.3
28.01.2026 Borussia DortmundA 0-2 74 6.9
23.01.2026 PisaH 6-2 93 1 1 8.3
20.01.2026 ArsenalH 1-3 82 6.7
17.01.2026 UdineseA 0-1 88 7.2
14.01.2026 LecceH 1-0 90 1 8.3
11.01.2026 NapoliH 2-2 62 7.3
07.01.2026 ParmaA 0-2 21 6.7
04.01.2026 BolognaH 3-1 90 1 1 7.7
28.12.2025 AtalantaA 0-1 83 6.9
14.12.2025 GenoaA 1-2 89 6.9
09.12.2025 LiverpoolH 0-1 79 2 6.6
06.12.2025 ComoH 4-0 71 6.6
30.11.2025 PisaA 0-2 45 6.7
26.11.2025 Atletico MadridA 2-1 65 1 1 7.7
23.11.2025 AC MilanH 0-1 12 6.9
14.11.2025 NetherlandsH 1-1 90 6.9
09.11.2025 LazioH 2-0 34 6.7
05.11.2025 Kairat AlmatyH 2-1 90 1 7.3
02.11.2025 VeronaA 1-2 55 1 2 7.7
29.10.2025 FiorentinaH 3-0 10 6.9
25.10.2025 NapoliA 3-1 58 6.3
21.10.2025 Union St. GilloiseA 0-4 90 7.2
18.10.2025 AS RomaA 0-1 8 6.9
04.10.2025 CremoneseH 4-1
30.09.2025 Slavia PrahaH 3-0 67 6.9
27.09.2025 CagliariA 0-2
21.09.2025 SassuoloH 2-1
17.09.2025 AjaxA 0-2 10 6.7
13.09.2025 JuventusA 4-3 26 1 6.3
04.09.2025 NetherlandsA 1-1 71 1 6.3
31.08.2025 UdineseH 1-2 13 1 6.7
25.08.2025 TorinoH 5-0 11 6.6
31.05.2025 Paris Saint GermainA 5-0
18.05.2025 LazioH 2-2 10 6.7
11.05.2025 TorinoA 0-2 62 1 6.9
06.05.2025 BarcelonaH 4-3 41 6.7
03.05.2025 VeronaH 1-0 68 7.0
30.04.2025 BarcelonaA 3-3 9 6.6
27.04.2025 AS RomaH 0-1 10 1 6.3
ŞUT32
GOL8
xG2.6
xG FARKI+5.4over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
48' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.138 90' · xG 0.045 · GOL 90' · xG 0.148 43' · xG 0.009 53' · xG 0.026 37' · xG 0.019 33' · xG 0.025 48' · xG 0.029 32' · xG 0.039 38' · xG 0.068 90' · xG 0.049 · GOL 75' · xG 0.028 35' · xG 0.386 42' · xG 0.019 66' · xG 0.034 39' · xG 0.788 · GOL 37' · xG 0.079 31' · xG 0.023 · GOL 39' · xG 0.104 · GOL 42' · xG 0.064 15' · xG 0.045 66' · xG 0.026 20' · xG 0.04 47' · xG 0.035 16' · xG 0.038 · GOL 3' · xG 0.032 79' · xG 0.02 90' · xG 0.084 90' · xG 0.032 89' · xG 0.034 48' · xG 0.063 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%59) Açık oyun — 8 (%25) Korner — 4 (%12) Penaltı — 1 (%3) 32 şut
  • Asist sonrası19%59
  • Açık oyun8%25
  • Korner4%12
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%56) Sağ ayak — 14 (%44) 32 şut
  • Sol ayak18%56
  • Sağ ayak14%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 13 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 31-45'
  • 1-15' 2 %6
  • 16-30' 2 %6
  • 31-45' 13 %41
  • 46-60' 5 %16
  • 61-75' 3 %9
  • 76-90+' 7 %22
AKSİYON HARİTASI2056 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 18 18 18 19 19 19 19 20 21 22 23 24 26 28 28 28 28 29 29 29 32 32 33 34 37 37 59 61 82
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 17 18 19 20 21 21 23 25 26 27 27 27 28 29 29 31 34 35 49 54 78
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 7 10 11 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 9 10 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2056
Pas 1659 Pas — 1659 (%83) Top ka… 117 Top kazanma — 117 (%6) Faul — 42 (%2) Top teması — 38 (%2) Çalım — 36 (%2) Uzaklaştırma — 36 (%2) Müdahale — 34 (%2) Hava topu — 15 (%1) Top kaptırma — 14 (%1) Kurtarılan şut — 14 (%1)
  • Pas1659%83
  • Top kazanma117%6
  • Faul42%2
  • Top teması38%2
  • Çalım36%2
  • Uzaklaştırma36%2
  • Müdahale34%2
  • Hava topu15%1
  • Top kaptırma14%1
  • Kurtarılan şut14%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 267 maç
Inter 92maç 2024–2026
Poland 5maç 2022–2024
Napoli 170maç 2020–2023
Poland U21 2015–2019
Empoli 2015
Udinese 2012–2014
Poland U19 2011–2013
Poland U17 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-21 Napoli Inter
2024-07-01 Napoli Inter free transfer
2016-08-04 Udinese Napoli
2016-07-01 Empoli Udinese
2016-06-30 FC Empoli Udinese End of loan
2014-09-01 Udinese Empoli
2014-08-31 Udinese FC Empoli loan transfer
2012-07-01 Udinese U19 Udinese -
2011-07-01 Lubin II Udinese U19 €100k
2010-07-01 Lubin U19 Lubin II -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
04.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 11 maç
05.2024 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2024 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
02.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
01.2024 DinlenmeKadroda yok 1 maç
01.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2046 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.5Serie A 2025
PERFORMANS57.02046 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 87.3
Derinden oyun kurucu 83.7
İleri sekiz 82.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %85
Dakika %83
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %85
Dakika %90
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 64.22 60 100
Performans skoru 57 76 75
İkili mücadele kazanma 59.09 55 100
Kilit pas / 90 1.28 1.3 98
Gol / 90 0.22 0.18 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam