Alejandro Fidalgo González
Spain · Midfielder

Alejandro Fidalgo González

YAŞ28
BOY174
KİLO68
DOĞUM YERİOviedo
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.84 / 90
Kilit pas43.36 / 90
Kazanılan ikili43.36 / 90
Rating6.93
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.840.00
Kilit pas 3.360.00
Kazanılan ikili 3.360.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Liga MX2022 · Club America · 41 maç 9asist4.
10. Liga MX2024 · Club America · 42 maç 8asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Liga MX2024/2025 Apertura · Mexico
🏆 MLS All-Star2024 · World
🏆 Campeones Cup2024 · Nc-America
🏆 Liga MX2023/2024 Clausura · Mexico
🏆 Liga MX2023/2024 Apertura · Mexico
🏆 Supercopa MX2023/2024 · Mexico
🏆 Campeón de Campeones2023/2024 · Mexico
🏆 FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆 FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆 UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆 UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆 Super Cup2017/2018 · Spain
🥈 Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2022 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
2020 3 2021 7 2022 12 2023 7 2024 17 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 9 137 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupMexico 5 107 0 0 6.93
La LigaReal Betis 4 30 0 0 6.76
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
İlk 1136 yedek
2025/26 41 2.250 2 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 21 1.548 1 0 7.13
La LigaReal Betis 16 547 1 0 6.70
UEFA Europa LeagueReal Betis 4 155 0 0 6.57
Şut13%38 isabet
Kilit pas32
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan107%55
Müdahale47
Faul833 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112714 yedek
G+A / 900.08
Kart1
Kaptan13maçta
2024/25 43 3.340 8 9 7.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 43 3.340 8 9 7.46
Şut33%61 isabet
Kilit pas65
Drible54%56 başarı
İkili kazanılan183%55
Müdahale46
Faul973 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11376 yedek
G+A / 900.46
Kart1
Kaptan10maçta
2023/24 41 3.334 2 5 7.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 41 3.334 2 5 7.41
Şut27%44 isabet
Kilit pas54
Drible46%60 başarı
İkili kazanılan176%58
Müdahale52
Faul862 kazanılan
İlk 11365 yedek
G+A / 900.19
Kart2
Kaptan3maçta
2022/23 42 3.246 3 9 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 42 3.246 3 9 7.21
Şut27%41 isabet
Kilit pas46
Drible76%67 başarı
İkili kazanılan249%59
Müdahale91
Faul2270 kazanılan
İlk 11366 yedek
G+A / 900.33
Kart11
2021/22 40 3.030 6 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 40 3.030 6 1 6.93
Şut22%64 isabet
Kilit pas40
Drible53%54 başarı
İkili kazanılan181%55
Müdahale48
Faul1964 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11364 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2020/21 14 942 0 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 14 942 0 3 6.81
Şut6%50 isabet
Kilit pas16
Drible13%59 başarı
İkili kazanılan37%43
Müdahale6
Faul517 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11113 yedek
G+A / 900.29
TOPLAM GOL131 penaltı
İLK 116529 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 6 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 46-60'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %8
  • 46-60' 6 %46
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 3 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-3-3 — 22 4-4-2 — 12 4-1-4-1 — 8 5-4-1 — 8 5-3-2 — 3 87 maç
  • 4-2-3-134%39
  • 4-3-322%25
  • 4-4-212%14
  • 4-1-4-18%9
  • 5-4-18%9
  • 5-3-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Real MadridH 1-0 30 0 6.8
29.08.2026 LevanteA 5-2 0 0
25.08.2026 ValenciaA 0-1
21.08.2026 Real SociedadH 1-0
06.07.2026 EnglandH 2-3 21 1 6.9
01.07.2026 EcuadorH 2-0
25.06.2026 Czech RepublicA 0-3 20 6.7
19.06.2026 South KoreaH 1-0
11.06.2026 South AfricaH 2-0 66 7.2
23.05.2026 LevanteH 2-1 10 6.7
17.05.2026 BarcelonaA 3-1 45 6.3
12.05.2026 ElcheH 2-1
09.05.2026 Real SociedadA 2-2
03.05.2026 OviedoH 3-0
24.04.2026 Real MadridH 1-1 45 1 6.6
21.04.2026 GironaA 2-3
16.04.2026 SC BragaH 2-4 66 6.9
12.04.2026 OsasunaA 1-1
08.04.2026 SC BragaA 1-1 63 1 6.3
04.04.2026 EspanyolH 0-0
22.03.2026 Athletic ClubA 2-1
19.03.2026 PanathinaikosH 4-0 26 6.5
15.03.2026 Celta VigoH 1-1 87 6.7
12.03.2026 PanathinaikosA 1-0
08.03.2026 GetafeA 2-0 61 1 6.6
01.03.2026 SevillaH 2-2 70 1 1 7.6
21.02.2026 Rayo VallecanoH 1-1 75 6.9
15.02.2026 MallorcaA 1-2 67 6.6
08.02.2026 Atletico MadridA 0-1 87 1 6.3
19.01.2026 PachucaAC 0-0 92 1 6.9
15.01.2026 Atletico San LuisHC 0-2 93 7.2
10.01.2026 Club TijuanaAC 0-0 90 7.3
29.11.2025 MonterreyH 2-1 86 7.0
27.11.2025 MonterreyA 2-0 85 7.0
09.11.2025 TolucaAC 2-0 87 7.2
02.11.2025 LeonHC 2-0 88 7.2
25.10.2025 MazatlánAC 2-2 71 1 7.2
22.10.2025 PueblaHC 2-1 90 2 7.3
19.10.2025 Cruz AzulA 2-1 51 6.7
28.09.2025 U.N.A.M. - PumasHC 4-1 80 7.9
25.09.2025 Atletico San LuisA 0-1 26 6.3
21.09.2025 MonterreyA 2-2 45 1 7.3
14.09.2025 Guadalajara ChivasHC 1-2 45 6.6
31.08.2025 PachucaHC 2-0 89 1 8.0
25.08.2025 AtlasAC 2-4 90 1 1 7.2
17.08.2025 Tigres UANLAC 1-3 61 1 6.9
10.08.2025 Club QueretaroH 1-0 90 7.6
27.07.2025 NecaxaA 1-1 89 7.5
17.07.2025 Club TijuanaHC 3-1 90 7.3
12.07.2025 FC JuarezA 1-1 10 6.2
26.05.2025 TolucaA 2-0 98 6.6
23.05.2025 TolucaH 0-0 90 1 7.5
19.05.2025 Cruz AzulH 2-1 90 7.5
16.05.2025 Cruz AzulA 1-0 90 1 7.3
11.05.2025 PachucaH 2-0 90 2 8.5
08.05.2025 PachucaA 0-0 90 6.9
19.04.2025 MazatlánHC 5-0 98 2 4 9.2
17.04.2025 MonterreyA 1-0 90 7.0
13.04.2025 Cruz AzulH 0-0 90 1 8.3
05.04.2025 PachucaA 1-0
ŞUT6
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.039 2' · xG 0.024 37' · xG 0.413 · GOL 15' · xG 0.036 71' · xG 0.038 45' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 2 (%33) Asist sonrası — 2 (%33) Açık oyun — 1 (%17) Kontra atak — 1 (%17) 6 şut
  • Korner2%33
  • Asist sonrası2%33
  • Açık oyun1%17
  • Kontra atak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI673 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 11 11 11 11 11 12 13 13 14 15 16 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 10 10 12 14 15 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 8 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %35 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR673
Pas 505 Pas — 505 (%78) Top kazanma — 29 (%4) Top teması — 28 (%4) Müdahale — 18 (%3) Bloke edilen pas — 17 (%3) Hava topu — 13 (%2) İkili mücadele — 12 (%2) Faul — 10 (%2) Uzaklaştırma — 9 (%1) Çalım — 7 (%1)
  • Pas505%78
  • Top kazanma29%4
  • Top teması28%4
  • Müdahale18%3
  • Bloke edilen pas17%3
  • Hava topu13%2
  • İkili mücadele12%2
  • Faul10%2
  • Uzaklaştırma9%1
  • Çalım7%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 230 maç
Real Betis 24maç 2025–2026
Mexico 5maç 2026
Club America 201maç 2020–2025
Real Madrid II 2017–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01 Castellón Club America
2021-07-01 Castellón América €2.00m
2021-06-30 América Castellón End of loan
2021-02-01 Castellón América loan transfer
2021-02-01 Castellón Club America
2020-08-25 RM Castilla Castellón free transfer
2017-07-01 Rayo Majadahonda Real Madrid
2017-06-30 R. Majadahonda RM Castilla End of loan
2016-07-30 RM Castilla R. Majadahonda loan transfer
2016-07-28 Real Madrid Rayo Majadahonda
2016-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2015-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2014-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2013-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
2012-07-01 Sporting Yth. R.Madrid Yth. ?
2010-07-01 Real Oviedo You Sporting Yth. ?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Rayo Vallecano %50 2026-09-01
Racing Santander %50 2026-09-01
Getafe CF %50 2026-08-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1548 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8Liga MX 2025
PERFORMANS51.91548 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 53.5
Box-to-box orta saha 52.0
Derinden oyun kurucu 49.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %77
Dakika %77
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %78
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.7 7.1 94
Müdahale / 90 2.14 3.2 67
Performans skoru 40.8 75 54
İkili mücadele kazanma 47.92 58 83
Pas hacmi / 90 51.17 50 100
Pas arası / 90 0.66 2.3 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam