Carlos Álvarez
Mexico · Defender

Carlos Álvarez

YAŞ26
BOY175
KİLO63
DOĞUM YERİColima
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 2A
Asist20.62 / 90
Şut41.25 / 90
Kilit pas51.56 / 90
Başarılı dripling20.62 / 90
Kazanılan ikili164.98 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %34 (1.25) Pas arası — %24 (0.62) Blok — %39 (0.31) İkili mücadele — %10 (%42) Pas isabeti — %52 (%85) Faul (az iyi) — %6 (2.18) 28 ORT. % 34 24 39 10 52 6
  • Müdahale 1.25 %34
  • Pas arası 0.62 %24
  • Blok 0.31 %39
  • İkili mücadele %42 %10
  • Pas isabeti %85 %52
  • Faul (az iyi) 2.18 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 289 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Liga MX2026 · Club America · 4 maç 2asist5.
11. Liga MX2021 · Pachuca · 37 maç 5asist11.
13. Liga MX2022 · Pachuca · 38 maç 6asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Liga MX2024/2025 Apertura · Mexico
🏆 Concacaf Nations League2024/2025 · Nc-America
🏆 Campeones Cup2024 · Nc-America
🏆 Liga MX2023/2024 Clausura · Mexico
🏆 Liga MX2023/2024 Apertura · Mexico
🏆 Supercopa MX2023/2024 · Mexico
🏆 Campeón de Campeones2023/2024 · Mexico
🏆 Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico
🥈 Liga MX2024/2025 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2022 · World · 2nd Place
🥈 Liga MX2021/2022 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2021 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Concacaf U202018 USA · Nc-America · 2nd Place
🥈 Copa MX2017/2018 Apertura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
2020 2 2021 6 2022 9 2023 5 2024 4 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 6 289 0 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 6 289 0 2 6.70
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan16%42
Müdahale4
Faul72 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 900.62
Kart2
2025/26 38 2.365 1 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 38 2.365 1 1 6.60
Şut19%53 isabet
Kilit pas16
Drible26%48 başarı
İkili kazanılan103%50
Müdahale31
Faul3024 kazanılan
İlk 112414 yedek
G+A / 900.08
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25 35 2.434 1 3 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 35 2.434 1 3 6.79
Şut13%54 isabet
Kilit pas24
Drible27%38 başarı
İkili kazanılan110%44
Müdahale41
Faul2120 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11278 yedek
G+A / 900.15
Kart21
2023/24 37 2.208 1 4 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXClub America 37 2.208 1 4 6.98
Şut13%46 isabet
Kilit pas28
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan113%51
Müdahale50
Faul3419 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112314 yedek
G+A / 900.2
Kart61
2022/23 41 3.441 3 6 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 38 3.363 3 6 7.00
World CupMexico 3 78 0 0 6.20
Şut20%35 isabet
Kilit pas50
Drible40%46 başarı
İkili kazanılan205%50
Müdahale80
Faul4351 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11392 yedek
G+A / 900.24
Kart91
2021/22 37 3.307 1 5 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 37 3.307 1 5 6.81
Şut27%44 isabet
Kilit pas41
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan183%50
Müdahale63
Faul4733 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11361 yedek
G+A / 900.16
Kart51
2020/21 40 2.864 1 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXPachuca 40 2.864 1 1 6.72
Şut16%25 isabet
Kilit pas21
Drible50%58 başarı
İkili kazanılan197%52
Müdahale74
Faul4047 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11337 yedek
G+A / 900.06
Kart9
TOPLAM GOL3
İLK 115225 yedek girdi
KART6
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %67
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 4-4-2 — 10 5-4-1 — 8 4-1-4-1 — 6 4-3-3 — 5 5-3-2 — 5 69 maç
  • 4-2-3-135%51
  • 4-4-210%14
  • 5-4-18%12
  • 4-1-4-16%9
  • 4-3-35%7
  • 5-3-25%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 PueblaH 2-0
22.08.2026 FC JuarezA 1-2 90 1 2 6.3
16.08.2026 Atletico San LuisH 3-0
02.08.2026 Santos LagunaH 3-0 45 1 1 7.3
25.07.2026 Atlante FCA 1-1 75 1 6.9
19.07.2026 Club QueretaroA 0-1 79 6.3
11.05.2026 U.N.A.M. - PumasA 3-3 89 6.5
03.05.2026 U.N.A.M. - PumasH 3-3 89 2 5.9
26.04.2026 AtlasH 0-1 89 6.5
22.04.2026 LeonA 2-3 48 6.9
19.04.2026 TolucaH 2-1 35 6.3
12.04.2026 Cruz AzulH 1-1 27 6.6
05.04.2026 Santos LagunaA 1-1 79 6.9
22.03.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-0
16.03.2026 MazatlánH 2-0 86 1 7.5
07.03.2026 Club QueretaroA 1-2 89 1 6.6
05.03.2026 FC JuarezH 1-2
01.03.2026 Tigres UANLH 1-4
21.02.2026 PueblaA 0-4
15.02.2026 Guadalajara ChivasA 1-0 95 1 6.6
08.02.2026 MonterreyH 1-0 88 2 6.5
31.01.2026 NecaxaH 2-0 90 1 6.7
19.01.2026 PachucaA 0-0 92 6.9
15.01.2026 Atletico San LuisH 0-2 93 7.3
10.01.2026 Club TijuanaA 0-0 90 6.9
29.11.2025 MonterreyH 2-1 100 6.6
27.11.2025 MonterreyA 2-0 89 6.9
09.11.2025 TolucaA 2-0 90 6.9
02.11.2025 LeonH 2-0 90 6.7
25.10.2025 MazatlánA 2-2 90 1 2 6.9
22.10.2025 PueblaH 2-1 90 4 6.5
19.10.2025 Cruz AzulA 2-1 96 5.5
05.10.2025 Santos LagunaHC 3-0 90 6.3
28.09.2025 U.N.A.M. - PumasH 4-1 90 2 6.2
25.09.2025 Atletico San LuisA 0-1 90 1 6.6
21.09.2025 MonterreyA 2-2 64 1 6.7
14.09.2025 Guadalajara ChivasH 1-2
31.08.2025 PachucaH 2-0
25.08.2025 AtlasA 2-4 29 1 6.9
17.08.2025 Tigres UANLA 1-3 10 6.3
10.08.2025 Club QueretaroH 1-0
27.07.2025 NecaxaA 1-1 65 1 6.2
17.07.2025 Club TijuanaH 3-1 89 6.6
12.07.2025 FC JuarezA 1-1 14 6.3
26.05.2025 TolucaA 2-0 83 1 6.6
23.05.2025 TolucaH 0-0 82 6.9
19.05.2025 Cruz AzulH 2-1 90 1 7.2
16.05.2025 Cruz AzulA 1-0 90 6.3
11.05.2025 PachucaH 2-0 69 1 1 7.5
08.05.2025 PachucaA 0-0 74 1 6.2
19.04.2025 MazatlánH 5-0 62 6.9
17.04.2025 MonterreyA 1-0 90 7.0
13.04.2025 Cruz AzulH 0-0 11 6.5
05.04.2025 PachucaA 1-0
30.03.2025 Tigres UANLH 3-0 97 1 7.3
16.03.2025 AtlasA 1-3 90 1 7.3
09.03.2025 Guadalajara ChivasA 0-0 10 6.7
01.03.2025 TolucaH 3-0 98 6.9
23.02.2025 U.N.A.M. - PumasA 0-2 82 1 1 7.0
15.02.2025 NecaxaH 2-3 35 6.3
ŞUT18
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.034 21' · xG 0.032 73' · xG 0.074 71' · xG 0.01 35' · xG 0.022 62' · xG 0.021 64' · xG 0.075 17' · xG 0.011 7' · xG 0.06 47' · xG 0.16 21' · xG 0.073 3' · xG 0.044 71' · xG 0.179 75' · xG 0.0 64' · xG 0.0 69' · xG 0.022 31' · xG 0.02 2' · xG 0.022
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%83) Korner — 2 (%11) Açık oyun — 1 (%6) 18 şut
  • Asist sonrası15%83
  • Korner2%11
  • Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%94) Sol ayak — 1 (%6) 18 şut
  • Sağ ayak17%94
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 8 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 3 %17
  • 16-30' 3 %17
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 8 %44
  • 76-90+' 1 %6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 234 maç
Club America 116maç 2023–2026
Pachuca 115maç 2020–2022
Mexico 3maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Pachuca América €10.25m
2023-06-22 Pachuca Club America
2019-07-01 CF Pachuca U20 Pachuca -
2018-01-01 Pachuca II CF Pachuca U20 -
2017-07-01 CF Pachuca U17 Pachuca II -
2016-07-01 Tuzos Pachuca CF Pachuca U17 -
2015-07-01 Pachuca Jgd. Tuzos Pachuca -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2026 · Club America 1sarı · 1 maç
🟨 Liga MX2022 · Pachuca 9sarı · 38 maç
🟨 Liga MX2020 · Pachuca 9sarı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2365 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Liga MX 2025
PERFORMANS44.42365 dk
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %28
Dakika %85
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %31
Dakika %91
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam