Spain · Defender
Daniel Moreno Mosquera
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 2A
Asist20.07 / 90
Şut130.45 / 90
Kilit pas140.49 / 90
Başarılı dripling351.21 / 90
Kazanılan ikili1153.99 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 118 defanslar
- Müdahale 1.42 %33
- Pas arası 0.97 %39
- Blok 0.35 %38
- İkili mücadele %49 %9
- Pas isabeti %84 %34
- Faul (az iyi) 1.11 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2597 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2021/2022 · Spain
🏆
Segunda División2017/2018 · Spain
🥈
Premier League Summer Series2023 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 8 G+A
GolAsist
2025/26
31
2.597
0
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas14
Drible35%49 başarı
İkili kazanılan115%49
Müdahale41
Faul3219 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11283 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2024/25
27
967
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas8
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan42%42
Müdahale25
Faul126 kazanılan
İlk 111116 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24
32
1.305
3
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas12
Drible16%46 başarı
İkili kazanılan62%50
Müdahale21
Faul1418 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111418 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2022/23
41
2.764
0
6
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas31
Drible39%45 başarı
İkili kazanılan147%46
Müdahale55
Faul3534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112912 yedek
G+A / 900.2
Kart4
2021/22
40
2.803
5
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas22
Drible27%38 başarı
İkili kazanılan179%51
Müdahale82
Faul4144 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11319 yedek
G+A / 900.26
Kart51
2020/21
36
1.786
0
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas18
Drible26%60 başarı
İkili kazanılan113%55
Müdahale42
Faul2122 kazanılan
İlk 112016 yedek
G+A / 900.1
Kart4
TOPLAM GOL8
İLK 1111253 yedek girdi
KART20
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1107%69
- 4-4-224%15
- 4-4-1-18%5
- 4-3-37%5
- 4-5-15%3
- 3-5-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | ElcheH | 1-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2026 | Real SociedadH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | ValenciaA | 2-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | Real BetisH | 2-3 | 93 | – | 6.0 | ||
| 10.04.2026 | Real MadridA | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | VillarrealH | 1-0 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 21.03.2026 | OsasunaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Athletic ClubH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | OviedoA | 1-0 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 26.01.2026 | GetafeH | 1-1 | 93 | 2 | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | OsasunaH | 1-0 | 98 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 04.01.2026 | MallorcaA | 1-2 | 96 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | Atletico MadridH | 0-3 | 93 | 1 | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 07.12.2025 | ElcheA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.11.2025 | Real MadridH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | Real BetisA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | AlavesH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.10.2025 | GetafeA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 25.10.2025 | OviedoH | 3-3 | 99 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | ValenciaH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | EspanyolH | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.09.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | LevanteH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | SevillaH | 0-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | VillarrealA | 5-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | EvertonH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | 51↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | IpswichA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Manchester CityH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2025 | ArsenalH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | NewcastleA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | FulhamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | BrightonH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | BournemouthA | 5-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 19.01.2025 | SouthamptonH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2025 | LiverpoolH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.01.2025 | WolvesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | TottenhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | BrentfordA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2024 | Manchester CityA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | IpswichH | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | ArsenalA | 3-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | NewcastleH | 1-3 | 88 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | West HamH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.10.2024 | LeicesterA | 1-3 | 72 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2024 | Crystal PalaceH | 1-0 | 78 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | ChelseaA | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | FulhamH | 0-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | BrightonA | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | LiverpoolA | 0-1 | 80 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | WolvesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | BrightonA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | ArsenalA | 0-2 | 10↑ | – | 6.9 |
ŞUT16
GOL0
xG1.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%69
- Duran top2%12
- Kontra atak1%6
- Açık oyun1%6
- Korner1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%69
- Sağ ayak4%25
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 5 %31
- 76-90+' 4 %25
PİYASA DEĞERİ€28.00M+12.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 207 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
12 maç
12.2024
Loan agreementKadroda yok
1 maç
05.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
04.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
3 maç
08.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2597 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8La Liga 2025
PERFORMANS51.42597 dk
KARARUygun değil47/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
75.1
Defansif bek
74.8
Ayağı iyi stoper
73.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%41
Dakika
%87
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%42
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.63
7.2
92
Pas hacmi / 90
36.15
45
80
İkili mücadele kazanma
48.52
68
71
Pas arası / 90
0.97
1.8
54
Müdahale / 90
1.42
2.4
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Iván FresnedaSporting CP · 21
%95
0gol
0asist
62scout
€12.00M
UEFA Champions League
Djed SpenceTottenham · 25
%94
0gol
0asist
58scout
€30.00M
Premier League
Nair TiknizyanFK Crvena Zvezda · 26
%81
0gol
0asist
56scout
UEFA Europa League
Hernán de la FuenteHuracan · 28
%80
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Kevin ÁlvarezClub America · 26
%72
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Elías GómezVelez Sarsfield · 31
%61
0gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Yan ValerySheffield Wednesday · 26
%60
0gol
1asist
61scout
Championship
Facundo ZabalaIndependiente · 26
%60
0gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






