BU SEZON1G · 1A
Gol10.57 / 90
Asist10.57 / 90
Şut42.28 / 90
Kilit pas95.13 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili137.41 / 90
Rating8.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.570.00
Şut
2.281.54
Kilit pas
5.131.54
Başarılı dripling
0.571.54
Kazanılan ikili
7.414.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Copa del Rey2023 · Real Betis · 2 maç
3gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2021/2022 · Spain
🥈
QSL Cup2024/2025 · Qatar · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
GolAsist
2024/25
5
275
1
1
7.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%100 isabet
Kilit pas11
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan19%54
Müdahale9
Faul27 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
G+A / 900.65
2023/24
44
1.234
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas17
Drible28%52 başarı
İkili kazanılan81%52
Müdahale20
Faul733 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111133 yedek
2022/23
45
2.008
2
5
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas29
Drible43%52 başarı
İkili kazanılan112%54
Müdahale22
Faul845 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112223 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2021/22
38
1.008
1
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas19
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan48%46
Müdahale13
Faul317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111127 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2020/21
27
538
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas8
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan30%53
Müdahale3
Faul116 kazanılan
İlk 11522 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 114379 yedek girdi
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1117%96
- 4-1-4-12%2
- 4-4-1-12%2
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2024 | Real MadridA | 2-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 29.08.2024 | Kryvbas KRH | 3-0 | 68 | 1 | – | 8.2 | |
| 25.08.2024 | AlavesA | 0-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2024 | Kryvbas KRA | 0-2 | 90 | 1 | 4 | 9.5 | |
| 15.08.2024 | GironaH | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Real MadridA | 0-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | Real SociedadH | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | Las PalmasA | 2-2 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | AlmeriaH | 3-2 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | OsasunaA | 0-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | SevillaH | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | ValenciaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2024 | Celta VigoH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 31.03.2024 | GironaA | 3-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 17.03.2024 | Rayo VallecanoA | 2-0 | 8↑ | – | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | VillarrealH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | Atletico MadridA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.02.2024 | Athletic ClubH | 3-1 | 39↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2024 | Dinamo ZagrebA | 1-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | AlavesH | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2024 | Dinamo ZagrebH | 0-1 | 59 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2024 | CadizA | 0-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 04.02.2024 | GetafeH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.01.2024 | MallorcaA | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | BarcelonaH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Granada CFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2024 | Celta VigoA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2023 | GironaH | 1-1 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 17.12.2023 | Real SociedadA | 0-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2023 | RangersH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2023 | Real MadridH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | Las PalmasH | 1-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | SevillaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | ArisH | 4-1 | 59 | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2023 | MallorcaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | OsasunaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2023 | ArisA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | GetafeA | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | AlavesA | 1-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 05.10.2023 | Sparta PrahaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | ValenciaH | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2023 | Granada CFA | 1-1 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.09.2023 | CadizH | 1-1 | 61 | 1 | 7.3 | ||
| 21.09.2023 | RangersA | 1-0 | 18↑ | 2 | 7.7 | ||
| 16.09.2023 | BarcelonaA | 5-0 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.09.2023 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 27.08.2023 | Athletic ClubA | 4-2 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 20.08.2023 | Atletico MadridH | 0-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 13.08.2023 | VillarrealA | 1-2 | 19↑ | – | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | ValenciaH | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 28.05.2023 | GironaA | 1-2 | 82 | 2 | 7.7 | ||
| 24.05.2023 | GetafeH | 0-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 21.05.2023 | SevillaA | 0-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2023 | Rayo VallecanoH | 3-1 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 04.05.2023 | Athletic ClubA | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 29.04.2023 | BarcelonaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2023 | Real SociedadH | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2023 | OsasunaA | 3-2 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 15.04.2023 | EspanyolH | 3-1 | 27↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 09.04.2023 | CadizH | 0-2 | 56 | 1 | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkKadroda yok
7 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum