LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 1.42 %37
- Pas arası 0.80 %16
- Blok 0.18 %10
- İkili mücadele %55 %37
- Pas isabeti %79 %24
- Faul (az iyi) 0.85 %54
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3485 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America
🏆
UEFA Conference League2021/2022 · Europe
🏆
USL League One2019 · United-States
🏆
Mobile Mini Sun Cup2019 · United-States
🥈
Concacaf U172017 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
39
3.485
2
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas31
Drible33%46 başarı
İkili kazanılan153%55
Müdahale55
Faul3323 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1139
G+A / 900.1
Kart8
2024/25
37
3.207
1
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas51
Drible44%46 başarı
İkili kazanılan163%50
Müdahale63
Faul3930 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart8
2023/24
33
2.868
0
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas29
Drible39%53 başarı
İkili kazanılan147%54
Müdahale57
Faul2721 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart4
2022/23
24
1.544
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas12
Drible16%62 başarı
İkili kazanılan72%53
Müdahale23
Faul1623 kazanılan
İlk 11186 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2021/22
26
770
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan43%60
Müdahale17
Faul109 kazanılan
İlk 11917 yedek
G+A / 900.12
2020/21
32
1.776
0
3
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas17
Drible21%54 başarı
İkili kazanılan103%51
Müdahale35
Faul2819 kazanılan
İlk 111913 yedek
G+A / 900.15
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 117823 yedek girdi
KART16
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-170%74
- 3-4-2-17%7
- 3-4-1-26%6
- 3-1-4-24%4
- 4-3-34%4
- 4-1-4-13%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Le MansH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Paris Saint GermainA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | AntwerpA | 2-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 19.05.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | CharleroiA | 0-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | GenkA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | OH LeuvenH | 3-3 | 83 | 1 | – | 8.0 | |
| 25.04.2026 | AntwerpH | 2-4 | 85 | 1 | 5.3 | ||
| 21.04.2026 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | GenkH | 1-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | CharleroiH | 2-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | Standard LiegeA | 0-0 | 85 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 85 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | OH LeuvenA | 0-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AntwerpA | 0-2 | 94 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.02.2026 | St. TruidenH | 0-4 | 90 | 2 | 5.6 | ||
| 25.01.2026 | KV MechelenA | 1-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Cercle BruggeH | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | GentA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | GenkA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | AnderlechtH | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 29.11.2025 | DenderA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | GentH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | CharleroiA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | GenkH | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | DenderH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.9 | |
| 27.09.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 96 | 1 | 5.9 | ||
| 24.09.2025 | Club Brugge KVA | 5-5 | 99 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | St. TruidenA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | AntwerpH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Cercle BruggeA | 4-1 | 74 | 1 | 5.3 | ||
| 09.08.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 02.08.2025 | Zulte WaregemH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | AnderlechtA | 5-2 | 90 | – | 5.2 | ||
| 24.05.2025 | Standard LiegeH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 16.05.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.05.2025 | CharleroiA | 4-3 | 78 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2025 | DenderH | 4-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | KV MechelenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2025 | KV MechelenA | 2-3 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.04.2025 | CharleroiH | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | DenderA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | CharleroiH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Standard LiegeH | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | AntwerpA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.01.2025 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2024 | Club Brugge KVA | 4-3 | 90 | 2 | 1 | 8.0 |
ŞUT22
GOL2
xG2.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%64
- Korner3%14
- Açık oyun2%9
- Duran top2%9
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%77
- Sol ayak5%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 8 %36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-11-30
North Texas SC
→
Dallas
End of loan
North Texas SC
→
Dallas
End of loan
2017-07-01
—
→
—
—
2016-11-22
Dallas Academy
→
Dallas
-
Dallas Academy
→
Dallas
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3485 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS49.93485 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
73.7
Defansif bek
72.9
Ayağı iyi stoper
72.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%31
Dakika
%100
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%39
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.66
7.2
92
İkili mücadele kazanma
54.84
68
81
Pas hacmi / 90
36.59
45
81
Müdahale / 90
1.42
2.4
59
Pas arası / 90
0.8
1.8
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jakob Voelkerling PerssonSirius · 25
%95
1gol
0asist
61scout
Allsvenskan
Nouhou ToloSeattle Sounders · 28
%91
1gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Killian SardellaAnderlecht · 23
%79
0gol
1asist
70scout
Jupiler Pro League
Matheus BahiaCeara · 26
%67
0gol
1asist
63scout
Serie A
Ilay FeingoldNew England Revolution · 21
%67
3gol
3asist
69scout
Major League Soccer
José GomesNacional · 29
%62
1gol
5asist
57scout
Primeira Liga
Lucas MaronnierEstac Troyes · 26
%60
0gol
1asist
65scout
€800K
Ligue 2
Valentino LivramentoNewcastle · 23
%60
0gol
1asist
57scout
€40.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





KVC Westerlo
KV Kortrijk