Arthur Piedfort
Belgium · Midfielder

Arthur Piedfort

YAŞ20
BOY186
KİLO70
KULÜPAuxerre
DOĞUM YERİHerenthals
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.41 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili83.24 / 90
Rating6.41
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 16 orta sahalar
Kilit pas — %13 (0.41) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %80 (%92) Top kapma — %80 (3.65) İkili mücadele — %27 (%40) 33 ORT. % 13 0 0 80 80 27
  • Kilit pas 0.41 %13
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %92 %80
  • Top kapma 3.65 %80
  • İkili mücadele %40 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 222 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2023 1 2024 2 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 3 222 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 3 222 0 0 6.41
Kilit pas1
İkili kazanılan8%40
Müdahale5
Faul22 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26 39 2.975 2 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 39 2.975 2 2 7.06
Şut16%38 isabet
Kilit pas41
Drible24%43 başarı
İkili kazanılan193%61
Müdahale87
Faul2156 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11354 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2024/25 34 1.555 0 2 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 34 1.555 0 2 6.85
Şut9%56 isabet
Kilit pas24
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan89%60
Müdahale42
Faul1321 kazanılan
İlk 112014 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2023/24 30 2.070 0 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 30 2.070 0 1 6.80
Şut11%36 isabet
Kilit pas16
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan89%53
Müdahale41
Faul1721 kazanılan
İlk 11237 yedek
G+A / 900.04
Kart61
TOPLAM GOL3
İLK 115719 yedek girdi
KART11
FORMA46
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 59 3-4-1-2 — 5 4-3-3 — 4 4-1-4-1 — 3 71 maç
  • 4-2-3-159%83
  • 3-4-1-25%7
  • 4-3-34%6
  • 4-1-4-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 LyonA 3-1 90 0 6.1
29.08.2026 AngersH 1-3 80 6.6
22.08.2026 LensA 5-2 52 6.5
19.05.2026 Standard LiegeH 1-2 78 6.3
16.05.2026 CharleroiA 0-1 84 1 7.2
10.05.2026 GenkA 3-0 90 1 7.9
02.05.2026 OH LeuvenH 3-3 45 6.7
25.04.2026 AntwerpH 2-4 85 1 6.5
21.04.2026 OH LeuvenA 0-2 90 7.0
18.04.2026 GenkH 1-2 82 7.2
11.04.2026 Standard LiegeA 1-2 93 3 6.6
05.04.2026 CharleroiH 2-0 83 7.2
22.03.2026 Standard LiegeA 0-0 85 6.9
14.03.2026 Club Brugge KVH 1-2 85 1 6.9
07.03.2026 OH LeuvenA 0-1 86 1 7.2
01.03.2026 Union St. GilloiseH 0-0 90 1 7.6
22.02.2026 CharleroiH 2-1 90 7.5
15.02.2026 AntwerpA 0-2 94 7.5
06.02.2026 St. TruidenH 0-4 66 6.3
31.01.2026 Zulte WaregemA 0-1 90 6.9
25.01.2026 KV MechelenA 1-1 90 7.3
17.01.2026 Cercle BruggeH 0-2 90 1 6.6
27.12.2025 GentA 2-0 75 1 6.6
20.12.2025 RAAL La LouvièreH 2-1 96 1 6.9
14.12.2025 GenkA 1-1 90 1 6.9
07.12.2025 AnderlechtH 4-0 78 1 1 9.0
29.11.2025 DenderA 2-2 89 1 7.2
22.11.2025 GentH 0-0 80 7.0
08.11.2025 CharleroiA 2-0 72 6.2
02.11.2025 GenkH 0-1 89 7.2
25.10.2025 DenderH 1-1 90 6.7
18.10.2025 RAAL La LouvièreA 0-0 90 7.2
05.10.2025 OH LeuvenH 2-0 89 7.2
27.09.2025 Union St. GilloiseA 2-0 82 1 6.9
24.09.2025 Club Brugge KVA 5-5 72 6.9
21.09.2025 Standard LiegeH 0-2 77 6.2
14.09.2025 St. TruidenA 0-3 89 7.7
30.08.2025 AntwerpH 2-0 90 1 1 8.2
17.08.2025 Cercle BruggeA 4-1
09.08.2025 KV MechelenH 0-1
02.08.2025 Zulte WaregemH 3-1 31 1 6.7
27.07.2025 AnderlechtA 5-2
24.05.2025 Standard LiegeH 0-0 23 1 6.7
16.05.2025 OH LeuvenA 0-2 62 1 7.3
09.05.2025 CharleroiA 4-3
02.05.2025 DenderH 4-2 1
26.04.2025 KV MechelenH 2-2
22.04.2025 KV MechelenA 2-3
19.04.2025 Standard LiegeA 1-1 62 7.0
11.04.2025 CharleroiH 2-2
05.04.2025 OH LeuvenH 2-2
30.03.2025 DenderA 1-0
16.03.2025 Beerschot WilrijkA 1-2
25.01.2025 GenkH 1-2 45 6.9
19.01.2025 AntwerpA 3-2 89 1 7.0
11.01.2025 St. TruidenH 1-2 90 2 7.3
26.12.2024 Club Brugge KVA 4-3 84 6.3
20.12.2024 KV MechelenH 1-1 90 1 7.2
15.12.2024 Union St. GilloiseA 3-1 60 1 6.7
08.12.2024 DenderA 1-0
ŞUT23
GOL3
xG1.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.141 85' · xG 0.341 · GOL 14' · xG 0.018 4' · xG 0.099 24' · xG 0.036 51' · xG 0.096 15' · xG 0.087 10' · xG 0.138 64' · xG 0.06 45' · xG 0.077 18' · xG 0.042 12' · xG 0.019 55' · xG 0.014 50' · xG 0.145 64' · xG 0.034 20' · xG 0.105 86' · xG 0.054 85' · xG 0.061 1' · xG 0.107 · GOL 51' · xG 0.024 10' · xG 0.035 75' · xG 0.142 · GOL 90' · xG 0.026
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 6 (%26) Asist sonrası — 5 (%22) Açık oyun — 5 (%22) Duran top — 4 (%17) Kontra atak — 3 (%13) 23 şut
  • Korner6%26
  • Asist sonrası5%22
  • Açık oyun5%22
  • Duran top4%17
  • Kontra atak3%13
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 17 (%74) Kafa — 4 (%17) Sol ayak — 2 (%9) 23 şut
  • Sağ ayak17%74
  • Kafa4%17
  • Sol ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 7 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 1-15'
  • 1-15' 7 %30
  • 16-30' 3 %13
  • 31-45' 1 %4
  • 46-60' 4 %17
  • 61-75' 3 %13
  • 76-90+' 5 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 106 maç
Auxerre 3maç 2026
KVC Westerlo 103maç 2023–2025
Belgium U19 2023–2024
Jong PSV 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 KVC Westerlo Auxerre
2023-07-01 PSV U18 KVC Westerlo free transfer
2022-07-01 PSV U17 PSV U18 -
2021-01-01 PSV Yth. PSV U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2975 dk

Öne çıkıyor: Agresif savunma profili

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS72.12975 dk
KARARİzlemeye değer76/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 89.4
Agresif stoper 87.0
Klasik stoper 84.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %86
Dakika %91
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %90
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 72.1 74 97
Müdahale / 90 2.63 3 88
Pas hacmi / 90 41.02 42 98
İkili mücadele kazanma 61.08 58 100
Pas arası / 90 1.39 1.9 73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam