LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.12 / 90
Şut20.25 / 90
Kilit pas60.75 / 90
Başarılı dripling40.50 / 90
Kazanılan ikili273.36 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 2.36 %95
- Pas arası 0.62 %7
- Blok 0.50 %51
- İkili mücadele %56 %51
- Pas isabeti %88 %56
- Faul (az iyi) 0.50 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 724 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
2. Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
2. Liga2016/2017 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
9
724
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan27%56
Müdahale19
Faul4
İlk 1181 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2025/26
41
3.183
0
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%7 isabet
Kilit pas42
Drible20%67 başarı
İkili kazanılan183%62
Müdahale94
Faul2815 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11365 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
9
71
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%33
Müdahale2
Faul1
İlk 1118 yedek
2023/24
29
1.781
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas21
Drible18%64 başarı
İkili kazanılan91%58
Müdahale45
Faul177 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111811 yedek
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 113620 yedek girdi
KART7
FORMA19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-213%30
- 4-3-1-29%21
- 4-4-29%21
- 4-2-3-16%14
- 3-4-33%7
- 3-5-23%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | FC DallasA | 4-3 | 85 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 30.08.2026 | Vancouver WhitecapsH | 0-3 | 91 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | Atlanta United FCA | 2-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2026 | St. Louis CityH | 1-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Colorado RapidsA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.08.2026 | Houston DynamoH | 0-2 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Los Angeles FCA | 4-0 | 93 | – | 6.0 | ||
| 23.07.2026 | Minnesota United FCH | 2-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2026 | St. Louis CityA | 3-2 | 44↑ | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Rapid ViennaH | 2-0 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | TSV HartbergA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.05.2026 | Red Bull SalzburgA | 1-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Austria ViennaH | 1-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 22.04.2026 | Lask LinzH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Lask LinzA | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | Rapid ViennaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Austria ViennaA | 2-5 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | SCR AltachH | 2-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | Wolfsberger ACA | 2-2 | 59 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | FC BW LinzH | 1-0 | 11↑ | – | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | WSG WattensA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | RiedH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.01.2026 | BrannH | 1-0 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 22.01.2026 | FeyenoordA | 3-0 | 84 | – | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | Austria ViennaA | 3-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Grazer AKH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.12.2025 | WSG WattensH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | PanathinaikosA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | Lask LinzH | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.11.2025 | AustriaA | 1-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Rapid ViennaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Wolfsberger ACH | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.10.2025 | CelticA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | FC BW LinzA | 3-4 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 05.10.2025 | SCR AltachA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2025 | RangersH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | TSV HartbergH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 24.09.2025 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-2 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 14.09.2025 | Austria ViennaH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | Grazer AKA | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | Bodo/GlimtA | 5-0 | 90 | 1 | 5.5 | ||
| 16.08.2025 | RiedA | 1-3 | 81 | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | Rapid ViennaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.08.2025 | Lask LinzA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | AtalantaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | LilleA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2024 | GironaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2024 | Borussia DortmundA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Sporting CPH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | Club Brugge KVH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | Borussia DortmundA | 4-0 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT23
GOL0
xG1.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner10%43
- Duran top4%17
- Açık oyun3%13
- Taç sonrası3%13
- Asist sonrası3%13
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak17%74
- Sağ ayak5%22
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 5 %22
- 46-60' 5 %22
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 6 %26
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Darmstadt 98
→
Sturm Graz
free transfer
Darmstadt 98
→
Sturm Graz
free transfer
2018-07-01
FC Liefering
→
SCR Altach
free transfer
FC Liefering
→
SCR Altach
free transfer
2015-07-01
FAL U18
→
FC Liefering
?
FAL U18
→
FC Liefering
?
2013-07-01
FAL U16
→
FAL U18
-
FAL U16
→
FAL U18
-
2012-07-01
FAL U15
→
FAL U16
-
FAL U15
→
FAL U16
-
2011-07-01
FC Pasching You
→
FAL U15
?
FC Pasching You
→
FAL U15
?
2007-08-29
LASK Youth
→
FC Pasching You
?
LASK Youth
→
FC Pasching You
?
2005-09-12
Leonding Yth.
→
LASK Youth
?
Leonding Yth.
→
LASK Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2305 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Bundesliga 2025
PERFORMANS66.42305 dk
KARARİzlemeye değer62/100
FORM TRENDİStabil+4.3
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
85.4
Defansif bek
85.1
Ayağı iyi stoper
84.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%65
Dakika
%81
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%79
Dakika
%91
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.62
2.5
100
Kilit pas / 90
1.25
1.4
89
Pas hacmi / 90
51.27
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
66.4
74
90
Asist / 90
0.12
0.22
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.07. Dakika delta +12.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hjalte BidstrupViborg · 19
%95
1gol
2asist
79scout
Superliga
Arthur PiedfortKVC Westerlo · 20
%83
2gol
2asist
79scout
Jupiler Pro League
Junior TchamadeuStoke City · 22
%70
1gol
2asist
73scout
Championship
Lazaros RotaAEK Athens FC · 28
%69
0gol
2asist
62scout
UEFA Europa Conference League
Mikkel KirkeskovPreußen Münster · 34
%66
0gol
1asist
63scout
€250K
2. Bundesliga
Samuel DahlBenfica · 22
%65
1gol
0asist
71scout
€12.00M
Primeira Liga
Orhan OvacıklıErzurumspor FK · 37
%65
0gol
6asist
59scout
1. Lig
Devin PadelfordSt. Louis City · 22
%60
0gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




