I. Feingold
Israel · Defender

I. Feingold

YAŞ21
BOY175
KİLO64
DOĞUM YERİNetanya
LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.53 / 90
Kilit pas81.06 / 90
Başarılı dripling70.93 / 90
Kazanılan ikili374.92 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
Müdahale — %62 (1.73) Pas arası — %57 (1.20) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %30 (%53) Pas isabeti — %47 (%87) Faul (az iyi) — %95 (0.40) 48 ORT. % 62 57 0 30 47 95
  • Müdahale 1.73 %62
  • Pas arası 1.20 %57
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %53 %30
  • Pas isabeti %87 %47
  • Faul (az iyi) 0.40 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 677 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2023/2024 · Israel
🏆 Ligat Ha'al2022/2023 · Israel
🏆 U19 Elite Division2022/2023 · Israel
🥈 Toto Cup Ligat Al2024/2025 · Israel · 2nd Place
🥈 Toto Cup Ligat Al2023/2024 · Israel · 2nd Place
🥈 Ligat Ha'al2023/2024 · Israel · 2nd Place
🥈 UEFA U19 Championship2022 Slovakia · Europe · 2nd Place
🥈 U19 Cup2022/2023 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2023 0 2025 6 2026 1
GolAsist
2026/27 11 677 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew England Revolution 11 677 1 0 6.86
Şut4%25 isabet
Kilit pas8
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan37%53
Müdahale13
Faul314 kazanılan
İlk 1192 yedek
G+A / 900.13
2025/26 29 2.232 3 3 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNew England Revolution 29 2.232 3 3 7.02
Şut13%46 isabet
Kilit pas20
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan109%57
Müdahale30
Faul1842 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11263 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2023/24 8 370 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa 4 296 0 0 6.40
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa 4 74 0 0 6.65
Şut1
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan9%36
Müdahale6
Faul62 kazanılan
İlk 1135 yedek
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 11288 yedek girdi
KART3
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 3-4-1-2 — 8 3-5-2 — 5 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 3 3-1-4-2 — 2 31 maç
  • 4-2-3-19%29
  • 3-4-1-28%26
  • 3-5-25%16
  • 4-4-24%13
  • 3-4-2-13%10
  • 3-1-4-22%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. PolsterM. Polster 1 P. MillerP. Miller Feingold 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 T. ChancalayT. Chancalay 1 A. YusufA. Yusuf 1 P. MillerP. Miller Feingold 3
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Los Angeles GalaxyA 2-1 6 0 6.1
30.08.2026 Columbus CrewA 1-3 5
25.04.2026 Inter MiamiA 1-1 45 6.9
22.04.2026 Atlanta United FCA 1-2 90 6.6
18.04.2026 Columbus CrewH 2-1 90 7.3
11.04.2026 DC UnitedH 1-0 90 1 6.6
04.04.2026 CF MontrealH 3-0 90 7.7
22.03.2026 St. Louis CityA 3-1 90 1 2 6.6
15.03.2026 FC CincinnatiH 6-1 73 6.9
28.02.2026 New York Red BullsA 1-0 90 7.3
22.02.2026 Nashville SCA 4-1 8 1 6.6
18.10.2025 Chicago FireH 2-2 86 7.5
20.09.2025 Philadelphia UnionA 1-0 79 1 6.9
13.09.2025 Toronto FCH 1-1 90 7.2
07.09.2025 Chicago FireA 3-2 69 2 6.3
30.08.2025 CharlotteH 1-2 90 7.3
23.08.2025 Columbus CrewA 1-2 54 1 6.9
16.08.2025 Los Angeles FCH 0-2 73 6.6
09.08.2025 DC UnitedH 2-0 90 7.2
25.07.2025 CF MontrealH 1-3 83 6.7
19.07.2025 Orlando City SCH 1-2 99 1 1 7.7
16.07.2025 New York Red BullsA 5-3 17 1 6.0
28.06.2025 Colorado RapidsH 3-3 36 6.6
25.06.2025 Nashville SCH 2-3 81 6.2
14.06.2025 FC CincinnatiH 0-1 90 7.3
31.05.2025 CF MontrealA 0-3 89 2 1 2 9.2
28.05.2025 DC UnitedA 1-1 67 1 1 7.2
25.05.2025 Sporting Kansas CityA 3-3 64 6.7
17.05.2025 San Jose EarthquakesH 0-0 76 6.7
10.05.2025 Orlando City SCA 3-3 87 1 7.2
03.05.2025 Toronto FCA 0-2 81 1 8.0
26.04.2025 CharlotteA 0-1 89 6.9
19.04.2025 New York City FCH 2-0 90 1 6.9
12.04.2025 Atlanta United FCA 0-1 88 6.6
05.04.2025 FC CincinnatiA 1-0 90 1 7.2
29.03.2025 New York Red BullsH 2-1 90 7.3
15.03.2025 New York City FCA 2-1 14 6.7
09.03.2025 Philadelphia UnionH 0-2 90 6.7
02.03.2025 Columbus CrewH 0-1 90 6.3
23.02.2025 Nashville SCA 0-0 90 1 7.7
14.03.2024 FiorentinaA 1-1 90 6.3
07.03.2024 FiorentinaH 3-4 26 6.0
21.02.2024 GentA 1-1 90 6.3
15.02.2024 GentH 1-0 90 7.0
14.12.2023 PanathinaikosA 1-2 45 6.7
06.12.2023 VillarrealA 0-0 29 1 6.6
30.11.2023 RennesH 0-3
21.09.2023 RennesA 3-0
ŞUT6
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.033 4' · xG 0.037 63' · xG 0.02 14' · xG 0.186 · GOL 12' · xG 0.588 85' · xG 0.034
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%67) Kontra atak — 1 (%17) Duran top — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası4%67
  • Kontra atak1%17
  • Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%83) Sol ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sağ ayak5%83
  • Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 48 maç
New England Revolution 40maç 2025–2026
Maccabi Haifa 8maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31 Maccabi Haifa New England €2.60m
2023-08-17 M. Haifa U19 Maccabi Haifa -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 666 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS58.4666 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.9
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 59.6
Ofansif bek 57.6
Defansif bek 56.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %50
Dakika %52
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %50
Dakika %56
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 52.03 62 84
Performans skoru 58.4 76 77
İkili mücadele kazanma 52.86 64 83
Müdahale / 90 1.76 2.2 80
Ortalama rating 6.94 7.2 96
Pas arası / 90 1.22 1.8 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.9.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam