LİG1. Lig
BU SEZON1G · 1A
Gol10.04 / 90
Asist10.04 / 90
Şut130.52 / 90
Kilit pas502.01 / 90
Başarılı dripling170.68 / 90
Kazanılan ikili983.93 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 120 defanslar
- Müdahale 1.53 %59
- Pas arası 0.72 %13
- Blok 0.12 %7
- İkili mücadele %58 %54
- Pas isabeti %80 %26
- Faul (az iyi) 0.76 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2242 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Lig2023/2024 · Turkey
🏆
Super Cup2019/2020 · Turkey
🏆
Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Süper Lig2018/2019 · Turkey
🏆
Super Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Cup2017/2018 · Turkey
🏆
1. Lig2014/2015 · Turkey
🥈
Süper Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.242
1
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas50
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan98%58
Müdahale38
Faul1927 kazanılan
Ofsayt13
İlk 112510 yedek
G+A / 900.08
Kart6
Kaptan7maçta
2024/25
33
2.640
0
6
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas62
Drible16%38 başarı
İkili kazanılan109%49
Müdahale38
Faul2731 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11303 yedek
G+A / 900.2
Kart6
Kaptan3maçta
2023/24
26
905
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas22
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan47%46
Müdahale15
Faul1711 kazanılan
İlk 11917 yedek
G+A / 900.2
2022/23
31
2.765
0
4
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas69
Drible30%45 başarı
İkili kazanılan153%48
Müdahale55
Faul4741 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11292 yedek
G+A / 900.13
Kart8
2021/22
46
1.158
0
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas30
Drible17%65 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale23
Faul1517 kazanılan
İlk 111036 yedek
G+A / 900.23
Kart6
Kaptan6maçta
2020/21
39
1.378
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas33
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan81%55
Müdahale25
Faul1822 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111326 yedek
G+A / 900.13
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 115513 yedek girdi
KART13
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-155%81
- 4-2-3-111%16
- 4-3-31%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | BB BodrumsporA | 0-1 | 86 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 26.04.2026 | EroksporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | İstanbulsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | HataysporH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2026 | BandırmasporA | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Serik BelediyesporH | 3-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Van BBA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | Manisa BBSKAC | 3-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 06.03.2026 | ÜmraniyesporHC | 1-2 | 83 | – | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | SakaryasporAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2026 | Adana DemirsporHC | 5-0 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 19.02.2026 | AmedHC | 1-1 | 95 | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | SivassporHC | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Erzurum BBAC | 4-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | BolusporA | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 11.01.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | BB BodrumsporH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 19.12.2025 | EroksporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | İstanbulsporH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | HataysporA | 0-3 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 30.11.2025 | BandırmasporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2025 | Serik BelediyesporA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2025 | Van BBH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | KeçiörengücüA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Manisa BBSKH | 0-0 | 103 | 1 | 7.7 | ||
| 17.10.2025 | ÜmraniyesporA | 1-3 | 51 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | SakaryasporH | 1-2 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 84 | – | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | AmedA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | PendiksporH | 0-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | SivassporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | Erzurum BBH | 0-2 | 47↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | BolusporH | 1-1 | 16↑ | 1 | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | AnkaragucuA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | AdanasporH | 4-0 | 61 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | ÜmraniyesporA | 3-0 | 69 | 1 | 6.0 | ||
| 19.04.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 08.04.2025 | Manisa BBSKA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 04.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Erzurum BBH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2025 | PendiksporA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 04.03.2025 | GenclerbirligiH | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.03.2025 | EroksporA | 1-1 | 100 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Yeni MalatyasporH | 4-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 16.02.2025 | BolusporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.02.2025 | BandırmasporHC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 08.02.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.02.2025 | SakaryasporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | İstanbulsporAC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.01.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 12.01.2025 | AnkaragucuH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.12.2024 | ÜmraniyesporHC | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.12.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Manisa BBSKH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT17
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%29
- Serbest vuruş4%24
- Korner3%18
- Açık oyun3%18
- Kontra atak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 7 %41
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 4 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 210 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2022 · Eyüpspor
8sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2242 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.91. Lig 2025
PERFORMANS51.72242 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
76.0
Ayağı iyi stoper
75.0
Ofansif bek
74.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%37
Dakika
%84
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%42
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.91
7.2
96
Pas hacmi / 90
43.84
45
97
İkili mücadele kazanma
57.65
68
85
Müdahale / 90
1.53
2.4
64
Pas arası / 90
0.72
1.8
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ignasi VilarrasaCordoba · 26
%95
1gol
1asist
65scout
€800K
Segunda División
Martin LinnesMolde · 34
%88
0gol
3asist
59scout
Eliteserien
Tommaso AugelloPalermo · 31
%77
1gol
3asist
57scout
€1.20M
Serie B
Davide ZappacostaAtalanta · 33
%67
1gol
0asist
47scout
€3.50M
UEFA Champions League
Leif DavisIpswich · 26
%65
2gol
4asist
54scout
€20.00M
Championship
Kai WagnerBirmingham · 28
%63
0gol
3asist
59scout
Championship
John TolkinHolstein Kiel · 23
%62
1gol
2asist
74scout
€2.50M
2. Bundesliga
James BreeCharlton · 28
%60
2gol
3asist
56scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


