LİGWorld Cup
BU SEZON6G · 0A
Gol41.40 / 90
Asist00.00 / 90
Şut144.88 / 90
Kilit pas10.35 / 90
Başarılı dripling20.70 / 90
Kazanılan ikili155.23 / 90
Rating7.45
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 forvetler
- Gol 1.40 %100
- Şut 4.9 %96
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.35 %12
- Drible 0.70 %83
- İkili mücadele %37 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 258 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Championship2026 · Southampton · 3 maç
4gol1.
🥈
Süper Lig2020 · Besiktas · 38 maç
19gol2.
5asist18.
5.
Copa del Rey2023 · Mallorca · 7 maç
4gol5.
6.
Cup2020 · Besiktas · 5 maç
3gol6.
33.
World Cup2026 · Canada · 2 maç
2gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆
Super Cup2021/2022 · Turkey
🏆
Süper Lig2020/2021 · Turkey
🏆
Cup2020/2021 · Turkey
🥈
Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 24 G+A
GolAsist
2026/27
9
455
6
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%61 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan20%35
Müdahale3
Faul83 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1172 yedek
G+A / 901.19
Kart3
2025/26
37
1.357
8
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%66 isabet
Kilit pas13
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan64%38
Müdahale12
Faul3020 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111324 yedek
G+A / 900.66
Kart4
2024/25
42
2.179
7
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%46 isabet
Kilit pas14
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan130%35
Müdahale15
Faul4134 kazanılan
Ofsayt25
Penaltı1
İlk 112616 yedek
G+A / 900.37
Kart4
2023/24
37
1.830
3
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%44 isabet
Kilit pas11
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan148%44
Müdahale17
Faul2734 kazanılan
Ofsayt31
İlk 112017 yedek
G+A / 900.25
Kart8
2022/23
40
1.790
9
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%46 isabet
Kilit pas23
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan102%38
Müdahale14
Faul2931 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı21 kaçan
İlk 111921 yedek
G+A / 900.6
Kart5
2021/22
36
2.126
8
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%50 isabet
Kilit pas17
Drible23%44 başarı
İkili kazanılan158%46
Müdahale22
Faul4456 kazanılan
Ofsayt21
İlk 112412 yedek
G+A / 900.38
Kart61
2020/21
38
2.884
19
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%68 isabet
Kilit pas32
Drible43%48 başarı
İkili kazanılan218%46
Müdahale28
Faul5765 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11335 yedek
G+A / 900.75
Kart51
TOPLAM GOL323 penaltı
İLK 118165 yedek girdi
KART24
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR32 gol
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 9 %28
- 31-45' 3 %9
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 5 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-154%39
- 5-3-222%16
- 4-4-221%15
- 4-3-319%14
- 5-4-116%12
- 4-1-4-15%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | BirminghamA | 1-1 | 69 | 3 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | MillwallH | 5-1 | 70 | 2 | 6 | 8.5 | |
| 22.08.2026 | Stoke CityH | 3-1 | 49 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.08.2026 | WatfordA | 2-1 | 70 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 04.07.2026 | MoroccoH | 0-3 | 27 | 0 | 5.9 | ||
| 28.06.2026 | South AfricaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | SwitzerlandA | 2-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 18.06.2026 | QatarH | 6-0 | 95 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 12.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | 17↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 12.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | 40↑ | 1 | 6.2 | ||
| 09.05.2026 | MiddlesbroughA | 0-0 | 60 | 1 | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | PrestonA | 1-3 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2026 | IpswichH | 2-2 | 81 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 21.04.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 92 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.04.2026 | SwanseaA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 14.04.2026 | BlackburnH | 3-0 | 82 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.04.2026 | WrexhamA | 1-5 | 66 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 21.03.2026 | Oxford UnitedH | 2-0 | 59 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.03.2026 | NorwichH | 1-0 | 93 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 14.03.2026 | CoventryA | 1-2 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 11.03.2026 | West BromA | 1-1 | 48↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.02.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-3 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 24.02.2026 | QPRH | 5-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | CharltonH | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 10.02.2026 | LeicesterA | 3-4 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | WatfordH | 1-0 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.01.2026 | Real BetisA | 2-1 | 74 | 4 | 5.6 | ||
| 22.01.2026 | Sturm GrazH | 3-0 | 5↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | HeerenveenA | 2-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 45 | 2 | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | FC VolendamH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | 2↑ | 1 | – | ||
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | 48↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | 9↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | AZ AlkmaarA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | Fortuna SittardH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | GetafeH | 1-2 | 31↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.05.2025 | Real MadridA | 2-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | ValladolidH | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2025 | GironaA | 1-0 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 22.04.2025 | BarcelonaA | 1-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | LeganesH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | Real SociedadA | 0-2 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.04.2025 | Celta VigoH | 1-2 | 53↑ | 3 | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | EspanyolH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | AlavesH | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 24.02.2025 | SevillaA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.0 | ||
| 16.02.2025 | Las PalmasH | 3-1 | 19↑ | – | 6.7 |
ŞUT58
GOL13
xG11.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%22.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%62
- Korner8%14
- Açık oyun5%9
- Kontra atak5%9
- Duran top4%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak31%53
- Kafa16%28
- Sol ayak11%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
- 1-15' 8 %14
- 16-30' 8 %14
- 31-45' 10 %17
- 46-60' 5 %9
- 61-75' 11 %19
- 76-90+' 16 %28
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 239 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-01-15
UConn Huskies
→
Orlando
draft
UConn Huskies
→
Orlando
draft
2014-07-31
Sigma FC
→
UConn Huskies
End of loan
Sigma FC
→
UConn Huskies
End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
03.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
09.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 949 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Championship 2025
PERFORMANS70.6949 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
84.0
Pivot forvet
79.8
İçe kat eden kanat
76.0
Pivot forvet
55.2
Baskıcı forvet
54.0
Bitirici
53.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%92
Dakika
%58
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%89
Dakika
%78
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.66
0.65
100
Performans skoru
70.6
78
90
Tahmini xG / 90
0.617
0.48
100
Şut isabeti
66.67
48
100
Ortalama rating
6.72
7.15
94
Dakika güvenliği
66.5
72
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benjamin KällmanHannover 96 · 27
%95
14gol
1asist
71scout
€4.00M
2. Bundesliga
Gianni BrunoIğdır FK · 34
%93
15gol
2asist
65scout
1. Lig
Jonathan BurkardtEintracht Frankfurt · 25
%67
12gol
1asist
66scout
€30.00M
Bundesliga
Adrian BenedyczakKasımpaşa · 25
%65
10gol
1asist
76scout
€2.50M
Süper Lig
Ibrahim DiabatéGais · 26
%65
19gol
5asist
75scout
Allsvenskan
Esteban LepaulRennes · 25
%62
20gol
5asist
81scout
€1.50M
Ligue 1
Žan VipotnikSwansea · 23
%61
23gol
3asist
76scout
Championship
Louis MafoutaGuingamp · 31
%60
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Club Brugge
Zulte Waregem