Esteban Lepaul
France · Attacker

Esteban Lepaul

YAŞ25
BOY177
KİLO71
KULÜPRennes
DOĞUM YERİAuxerre
LİGLigue 1
BU SEZON3G · 0A
Gol31.01 / 90
Asist00.00 / 90
Şut144.72 / 90
Kilit pas20.67 / 90
Başarılı dripling10.34 / 90
Kazanılan ikili72.36 / 90
Rating7.32
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 15 forvetler
Gol — %93 (1.01) Şut — %93 (4.7) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %43 (0.67) Drible — %21 (0.34) İkili mücadele — %7 (%37) 43 ORT. % 93 93 0 43 21 7
  • Gol 1.01 %93
  • Şut 4.7 %93
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.67 %43
  • Drible 0.34 %21
  • İkili mücadele %37 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 267 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Ligue 12026 · Rennes · 2 maç 3gol1.
🥇 Ligue 12025 · Rennes · 32 maç 20gol1. 5asist19.
6. Coupe de France2024 · Angers · 3 maç 4gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Ligue 22023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 26 G+A
2024 9 2025 26 2026 3
GolAsist
2026/27 3 267 3 0 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 3 267 3 0 7.32
Şut14%57 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%37
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 113
G+A / 901.01
Kart1
2025/26 34 2.718 21 5 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 32 2.538 20 5 7.08
Ligue 1Angers 2 180 1 0 6.75
Şut67%57 isabet
Kilit pas22
Drible9%38 başarı
İkili kazanılan74%40
Müdahale6
Faul2516 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı31 kaçan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.86
Kart3
2024/25 32 1.638 9 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 32 1.638 9 0 6.84
Şut27%63 isabet
Kilit pas7
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan69%41
Müdahale11
Faul1617 kazanılan
Ofsayt16
İlk 111814 yedek
G+A / 900.49
Kart2
TOPLAM GOL375 penaltı
İLK 115915 yedek girdi
KART6
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR37 gol
1-15' — 15 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 1-15'
  • 1-15' 15 %41
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 5 %14
  • 46-60' 4 %11
  • 61-75' 5 %14
  • 76-90+' 3 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 3-5-2 — 20 4-3-3 — 11 5-3-2 — 6 4-4-2 — 3 3-4-2-1 — 2 69 maç
  • 4-2-3-127%39
  • 3-5-220%29
  • 4-3-311%16
  • 5-3-26%9
  • 4-4-23%4
  • 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 AngersA 1-2 89 6 6.2
30.08.2026 Le MansH 3-2 102 2 6 8.2
23.08.2026 Paris Saint GermainA 2-2 76 1 2 7.5
17.05.2026 MarseilleA 3-1 89 1 3 7.3
10.05.2026 Paris FCH 2-1 87 1 3 7.6
03.05.2026 LyonA 4-2 86 1 1 3 7.9
26.04.2026 NantesH 2-1 95 1 3 7.2
19.04.2026 StrasbourgA 0-3 87 1 1 4 8.3
11.04.2026 AngersH 2-1 85 4 7.0
04.04.2026 Stade Brestois 29A 3-4 95 2 2 8.5
22.03.2026 MetzH 0-0 95 1 6.0
15.03.2026 LilleH 1-2 90 1 1 7.5
08.03.2026 NiceA 0-4 70 1 2 6.2
28.02.2026 ToulouseH 1-0 81 2 6.6
22.02.2026 AuxerreA 0-3 68 1 1 7.3
13.02.2026 Paris Saint GermainH 3-1 74 1 2 7.3
07.02.2026 LensA 3-1 91 1 1 7.5
31.01.2026 MonacoA 4-0 56 2 6.3
24.01.2026 LorientH 0-2 59 3 6.6
18.01.2026 Le HavreH 1-1 73 2 6.2
03.01.2026 LilleA 0-2 28 1 6.0
13.12.2025 Stade Brestois 29H 3-1 78 1 1 7.7
06.12.2025 Paris Saint GermainA 5-0 75 1 6.5
28.11.2025 MetzA 0-1 76 6.0
22.11.2025 MonacoH 4-1 75 7.0
07.11.2025 Paris FCA 0-1 83 2 6.5
02.11.2025 StrasbourgH 4-1 89 3 5 9.9
29.10.2025 ToulouseA 2-2 80 1 1 3 7.9
26.10.2025 NiceH 1-2 45 1 6.9
19.10.2025 AuxerreH 2-2 95 1 3 6.2
05.10.2025 Le HavreA 2-2 89 1 1 1 8.2
28.09.2025 LensH 0-0 90 3 6.3
20.09.2025 NantesA 2-2 81 1 2 7.3
14.09.2025 LyonH 3-1 90 6.3
31.08.2025 AngersA 1-1 83 1 2 6.7
22.08.2025 Paris Saint GermainA 1-0 95 1 6.2
17.08.2025 Paris FCH 1-0 85 1 2 7.3
17.05.2025 LyonA 2-0 84 6.6
10.05.2025 StrasbourgH 2-1 90 2 2 8.2
04.05.2025 NantesA 0-1 90 3 6.9
27.04.2025 LilleH 0-2 90 1 6.6
20.04.2025 NiceA 2-1 90 1 6.9
13.04.2025 MontpellierH 2-0 90 2 2 8.2
05.04.2025 Paris Saint GermainA 1-0 81 6.3
30.03.2025 RennesH 0-3 90 1 6.7
15.03.2025 MonacoH 0-2 84 6.5
09.03.2025 Stade Brestois 29A 2-0 64 2 6.6
16.02.2025 ReimsA 0-1 78 2 6.6
09.02.2025 MarseilleH 0-2 80 1 6.9
02.02.2025 Le HavreH 1-1 74 1 6.2
26.01.2025 LensA 1-0 90 6.7
19.01.2025 AuxerreH 2-0 90 1 2 7.2
12.01.2025 MontpellierA 1-3 76 2 4 8.3
05.01.2025 Stade Brestois 29H 2-0 76 1 2 7.0
15.12.2024 RennesA 2-0 23 6.7
07.12.2024 LyonH 0-3 24 6.6
01.12.2024 Le HavreA 0-1 9 6.3
24.11.2024 AuxerreA 1-0 18 6.7
09.11.2024 Paris Saint GermainH 2-4 11 1 1 7.2
01.11.2024 MonacoA 0-1 18 1 6.9
ŞUT95
GOL24
xG17.2
xG FARKI+6.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
51' · xG 0.057 50' · xG 0.019 48' · xG 0.251 · GOL 74' · xG 0.067 · GOL 59' · xG 0.041 36' · xG 0.664 90' · xG 0.036 84' · xG 0.352 · GOL 64' · xG 0.044 61' · xG 0.024 13' · xG 0.191 78' · xG 0.092 59' · xG 0.053 48' · xG 0.13 5' · xG 0.014 54' · xG 0.127 50' · xG 0.018 20' · xG 0.182 · GOL 19' · xG 0.198 18' · xG 0.052 76' · xG 0.022 40' · xG 0.011 26' · xG 0.047 8' · xG 0.788 · GOL 36' · xG 0.788 13' · xG 0.125 · GOL 59' · xG 0.201 · GOL 90' · xG 0.02 74' · xG 0.788 · GOL 35' · xG 0.788 · GOL 41' · xG 0.052 22' · xG 0.369 · GOL 80' · xG 0.193 13' · xG 0.032 37' · xG 0.046 35' · xG 0.076 32' · xG 0.02 27' · xG 0.151 37' · xG 0.119 9' · xG 0.018 89' · xG 0.108 8' · xG 0.54 · GOL 69' · xG 0.066 · GOL 6' · xG 0.034 45' · xG 0.023 37' · xG 0.078 24' · xG 0.938 · GOL 83' · xG 0.116 77' · xG 0.031 61' · xG 0.171 51' · xG 0.08 50' · xG 0.213 45' · xG 0.041 6' · xG 0.107 60' · xG 0.041 60' · xG 0.065 41' · xG 0.018 61' · xG 0.214 28' · xG 0.033 9' · xG 0.051 63' · xG 0.378 50' · xG 0.499 · GOL 7' · xG 0.17 60' · xG 0.36 · GOL 48' · xG 0.342 · GOL 38' · xG 0.173 16' · xG 0.114 9' · xG 0.576 · GOL 50' · xG 0.04 41' · xG 0.012 84' · xG 0.13 71' · xG 0.063 23' · xG 0.313 29' · xG 0.084 · GOL 31' · xG 0.072 22' · xG 0.296 7' · xG 0.052 1' · xG 0.035 21' · xG 0.638 · GOL 19' · xG 0.116 3' · xG 0.069 51' · xG 0.046 35' · xG 0.325 · GOL 19' · xG 0.047 9' · xG 0.376 · GOL 7' · xG 0.081 70' · xG 0.141 38' · xG 0.282 · GOL 26' · xG 0.078 90' · xG 0.788 · GOL 5' · xG 0.07 · GOL 89' · xG 0.066 41' · xG 0.037 39' · xG 0.085 21' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 56 (%59) Korner — 14 (%15) Açık oyun — 12 (%13) Penaltı — 5 (%5) Kontra atak — 4 (%4) Duran top — 2 (%2) Diğer — 2 (%2) 95 şut
  • Asist sonrası56%59
  • Korner14%15
  • Açık oyun12%13
  • Penaltı5%5
  • Kontra atak4%4
  • Duran top2%2
  • Diğer2%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 65 (%68) Kafa — 21 (%22) Sol ayak — 9 (%9) 95 şut
  • Sağ ayak65%68
  • Kafa21%22
  • Sol ayak9%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR95 şut
1-15' — 18 16-30' — 17 31-45' — 20 46-60' — 18 61-75' — 10 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 31-45'
  • 1-15' 18 %19
  • 16-30' 17 %18
  • 31-45' 20 %21
  • 46-60' 18 %19
  • 61-75' 10 %11
  • 76-90+' 12 %13
AKSİYON HARİTASI1008 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 17 18 18 18 18 19 20 21 33
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 10 10 10 11 12 12 13 17 20 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 5 5 6 6 7 7 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 6 9 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1008
Pas 557 Pas — 557 (%59) Hava topu 95 Hava topu — 95 (%10) Top tem… 77 Top teması — 77 (%8) Top ka… 50 Top kazanma — 50 (%5) Kurtar… 37 Kurtarılan şut — 37 (%4) İsabetsiz şut — 31 (%3) Faul — 26 (%3) Gol — 24 (%3) Çalım — 21 (%2) Korner kazandırma — 19 (%2)
  • Pas557%59
  • Hava topu95%10
  • Top teması77%8
  • Top kazanma50%5
  • Kurtarılan şut37%4
  • İsabetsiz şut31%3
  • Faul26%3
  • Gol24%3
  • Çalım21%2
  • Korner kazandırma19%2
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 69 maç
Rennes 35maç 2025–2026
Angers 34maç 2024–2025
Orleans 2021–2022
Epinal 2020
Olympique Lyonnais II 2017–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-12-11 Stade Reims Amiens SC loan transfer
2025-08-26 Amiens SC Stade Reims €500k
2022-07-01 Gil Vicente Amiens SC free transfer
2020-08-06 Chamois Niort Gil Vicente free transfer
2017-06-30 US Boulogne Chamois Niort End of loan
2017-01-13 Chamois Niort US Boulogne loan transfer
2017-01-12 US Boulogne Chamois Niort ?
2016-07-01 SM Caen B US Boulogne free transfer
2014-07-01 Paris SG U19 SM Caen B free transfer
2013-07-01 Paris SG U17 Paris SG U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2538 dk

Öne çıkıyor: Dengeli hücum profili

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU81.0Ligue 1 2025
PERFORMANS78.42538 dk
KARARTransfer edilebilir82/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 94.6
Pivot forvet 93.7
İçe kat eden kanat 88.1
Bitirici 49.8
Pivot forvet 45.8
İçe kat eden kanat 41.5
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %92
Dakika %98
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %95
Dakika %97
Değer / getiri %97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 78.4 78 100
Gol / 90 0.71 0.65 100
Tahmini xG / 90 7.89 0.48 100
Şut isabeti 57.81 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Ortalama rating 7.08 7.15 99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam