LİGLigue 1
BU SEZON2G · 0A
Gol20.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.07 / 90
Kilit pas171.81 / 90
Başarılı dripling101.07 / 90
Kazanılan ikili515.44 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.210.09
Asist
0.000.17
Şut
1.071.20
Kilit pas
1.811.20
Başarılı dripling
1.071.12
Kazanılan ikili
5.445.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Ligue 12020 · Nimes · 33 maç
10asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ligue 12015/2016 · Algeria
🏆
Super Cup2014 · Algeria
🏆
Ligue 12013/2014 · Algeria
🏆
Arab Club Champions Cup2012/2013 · World
🏆
Coupe Nationale2012/2013 · Algeria
🥈
Ligue 22023/2024 · France · 2nd Place
🥈
CAF U23 Cup of Nations2015 Senegal · Africa · 2nd Place
🥈
CAF Champions League2015 · Africa · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Algeria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 16 G+A
GolAsist
2024/25
26
844
2
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas17
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan51%44
Müdahale9
Faul1115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11818 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2022/23
25
1.048
1
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas14
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan63%51
Müdahale19
Faul1119 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111213 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2020/21
33
2.959
6
10
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%49 isabet
Kilit pas52
Drible62%49 başarı
İkili kazanılan234%52
Müdahale36
Faul2365 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 1133
G+A / 900.49
Kart3
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 112319 yedek girdi
KART7
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 3 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %56
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%57
- 4-1-4-19%21
- 5-3-26%14
- 4-3-32%5
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2025 | NantesA | 0-1 | 20 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | LilleH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | NiceA | 2-1 | 21↑ | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | MontpellierH | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | RennesH | 0-3 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | MonacoH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | ToulouseH | 0-4 | 66 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | ReimsA | 0-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 09.02.2025 | MarseilleH | 0-2 | 35↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | Le HavreH | 1-1 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 26.01.2025 | LensA | 1-0 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | AuxerreH | 2-0 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | MontpellierA | 1-3 | 28↑ | 1 | 3 | 7.9 | |
| 05.01.2025 | Stade Brestois 29H | 2-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | RennesA | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | LyonH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | MarseilleA | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | ReimsH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.09.2024 | NantesH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | StrasbourgA | 1-1 | 18↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | NiceH | 1-4 | 14↑ | 2 | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | LilleA | 2-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | LensH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2023 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2023 | GalatasarayH | 1-4 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2023 | AntalyasporA | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 02.04.2023 | GiresunsporA | 2-2 | 32↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.03.2023 | FenerbahceH | 1-3 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2023 | AnkaragucuA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 05.02.2023 | İstanbulsporA | 2-1 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 31.01.2023 | SivassporH | 0-3 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 27.01.2023 | BesiktasA | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.01.2023 | Fatih KaragümrükH | 2-2 | 66 | – | 6.2 | ||
| 09.01.2023 | TrabzonsporH | 5-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 04.01.2023 | KasimpasaA | 4-1 | 18↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 28.12.2022 | KayserisporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.12.2022 | KonyasporA | 2-2 | 59 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2022 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 23.10.2022 | GalatasarayA | 2-2 | 17↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 14.10.2022 | AntalyasporH | 3-2 | 13↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.09.2022 | FenerbahceA | 5-0 | 16 | – | 6.3 | ||
| 09.09.2022 | AnkaragucuH | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 03.09.2022 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.08.2022 | İstanbulsporH | 0-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2022 | SivassporA | 1-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2022 | BesiktasH | 3-3 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 07.08.2022 | Fatih KaragümrükA | 2-4 | 9↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2021 | LyonH | 2-5 | 86 | – | 5.9 | ||
| 09.05.2021 | MetzA | 0-3 | 89 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.05.2021 | ReimsH | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 7.3 | |
| 25.04.2021 | LensA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 18.04.2021 | StrasbourgH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2021 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 04.04.2021 | Saint EtienneH | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 21.03.2021 | LilleA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 14.03.2021 | MontpellierH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2024 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
10.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
06.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coupe de France2024 · Angers
2sarı · 4 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



