LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON4G · 0A
Gol41.52 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.52 / 90
Kilit pas41.52 / 90
Başarılı dripling10.38 / 90
Kazanılan ikili166.08 / 90
Rating7.70
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 55 defanslar
- Müdahale 3.04 %93
- Pas arası 0.38 %6
- Blok 1.14 %87
- İkili mücadele %67 %91
- Pas isabeti %88 %67
- Faul (az iyi) 0.76 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 237 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Superliga2026 · FC Copenhagen · 4 maç
4gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Superliga2024/2025 · Denmark
🏆
Eliteserien2018 · Norway
🏆
NM Cupen2018 · Norway
🏆
Super Cup2018 · Norway
🏆
Eliteserien2017 · Norway
🏆
Super Cup2017 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
11
408
4
0
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas8
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan22%55
Müdahale10
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1165 yedek
G+A / 900.88
Kart1
2025/26
38
1.256
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas12
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan76%58
Müdahale54
Faul229 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111226 yedek
G+A / 900.07
Kart51
2024/25
11
544
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas6
İkili kazanılan19%66
Müdahale13
Faul45 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1174 yedek
Kart2
2023/24
7
388
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan24%63
Müdahale12
Faul46 kazanılan
İlk 1143 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2022/23
39
1.671
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas11
Drible6%29 başarı
İkili kazanılan85%49
Müdahale39
Faul2522 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111524 yedek
G+A / 900.05
Kart31
2021/22
41
1.957
0
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas19
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan89%63
Müdahale46
Faul1424 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112120 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2020/21
30
2.491
2
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas22
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan129%65
Müdahale49
Faul1740 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.18
Kart41
TOPLAM GOL7
İLK 117480 yedek girdi
KART20
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 4 %57
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-248%33
- 4-2-3-137%25
- 4-3-331%21
- 4-1-4-116%11
- 4-4-1-18%5
- 3-4-36%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC NordsjaellandH | 2-0 | 12 | 0 | 7.0 | ||
| 31.08.2026 | SonderjyskeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2026 | Inter TurkuH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | ViborgA | 4-0 | 45 | – | 5.3 | ||
| 20.08.2026 | Inter TurkuA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Randers FCA | 0-4 | 69 | 2 | 2 | 9.9 | |
| 12.08.2026 | Debreceni VSCH | 5-1 | 77 | – | 7.5 | ||
| 06.08.2026 | Debreceni VSCA | 0-3 | 84 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2026 | SilkeborgA | 1-3 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 29.07.2026 | PolessyaH | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | LyngbyH | 3-2 | 89 | 2 | 2 | 9.6 | |
| 21.05.2026 | BrondbyA | 1-3 | 46↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 17.05.2026 | Randers FCH | 5-0 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | SilkeborgA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | FC FredericiaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | OdenseH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | VejleA | 1-4 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | SilkeborgH | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Randers FCH | 1-2 | 80 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | FC NordsjaellandH | 1-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | FC MidtjyllandA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | BarcelonaA | 4-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | NapoliH | 1-1 | 81 | – | 6.2 | ||
| 10.12.2025 | VillarrealA | 2-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | SonderjyskeH | 0-2 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | AarhusA | 2-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | Kairat AlmatyH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | ViborgH | 0-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 21.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-4 | 63 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | SilkeborgA | 3-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | FC MidtjyllandH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | QarabagA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | SonderjyskeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | SilkeborgH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | BrondbyA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Randers FCA | 1-5 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 27.08.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | OdenseH | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 20.08.2025 | FC Basel 1893A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | FC NordsjaellandA | 1-3 | 101 | – | 6.3 | ||
| 12.08.2025 | Malmo FFH | 5-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 08.08.2025 | AarhusH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.08.2025 | Malmo FFA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2025 | FC FredericiaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2025 | DritaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.07.2025 | VejleH | 2-0 | 21↑ | – | 7.2 | ||
| 22.07.2025 | DritaH | 2-0 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 18.07.2025 | ViborgA | 2-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 06.03.2025 | ChelseaH | 1-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 120 | – | 7.2 | ||
| 13.02.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2024 | Rapid ViennaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | Heart Of MidlothianH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.08.2024 | KilmarnockH | 2-0 | 39 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2024 | Baník OstravaA | 1-0 | 60 | – | 6.6 | ||
| 07.08.2024 | Baník OstravaH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.08.2024 | MagpiesH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2024 | MagpiesA | 0-3 | 74 | – | 6.9 |
ŞUT10
GOL5
xG0.7
xG FARKI+4.3over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun5%50
- Asist sonrası4%40
- Korner1%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%80
- Sağ ayak2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 4 %40
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-06
Rosenborg BK
→
Nîmes Olympique
€1.00m
Rosenborg BK
→
Nîmes Olympique
€1.00m
2017-02-08
Stabæk
→
Rosenborg BK
€500k
Stabæk
→
Rosenborg BK
€500k
2014-08-11
Boro U21
→
Stabæk
free transfer
Boro U21
→
Stabæk
free transfer
2013-08-02
Viking FK Youth
→
Boro U21
?
Viking FK Youth
→
Boro U21
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
SakatlıkKadroda yok
6 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2026 · FC Copenhagen
1sarı · 1 maç
🟥
Eliteserien2020 · Rosenborg
1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 870 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Superliga 2025
PERFORMANS66.2870 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
73.3
Agresif stoper
70.8
Ayağı iyi stoper
70.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%33
Performans
%68
Dakika
%45
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%79
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.93
3
100
Performans skoru
66.2
74
90
Pas hacmi / 90
50.9
42
100
Dakika güvenliği
56
80
70
İkili mücadele kazanma
56.12
58
97
Pas arası / 90
0.93
1.9
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nahuel FerraresiSao Paulo · 27
%95
0gol
3asist
74scout
Serie A
Rafael RamosCeara · 30
%80
0gol
0asist
59scout
Serie A
Tomás GuidaraHuracan · 29
%74
0gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Miguel GómezGuadalajara Chivas · 23
%70
0gol
3asist
61scout
Liga MX
Sean KlaiberBrondby · 31
%66
0gol
2asist
66scout
Superliga
Iván RamírezLibertad Asuncion · 31
%65
1gol
1asist
50scout
CONMEBOL Libertadores
Samukelo KabiniMolde · 21
%63
0gol
3asist
81scout
Eliteserien
Bayron DuarteClub Queretaro · 22
%60
0gol
0asist
64scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Copenhagen