LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 3A
Asist20.16 / 90
Şut90.71 / 90
Kilit pas110.87 / 90
Başarılı dripling20.16 / 90
Kazanılan ikili604.73 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 62 defanslar
- Müdahale 3.23 %97
- Pas arası 1.34 %74
- Blok 0.32 %23
- İkili mücadele %59 %64
- Pas isabeti %82 %25
- Faul (az iyi) 1.02 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1142 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eredivisie2021/2022 · Holland
🏆
Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Holland
🥈
Superliga2023/2024 · Denmark · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2015/2016 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
21
1.656
0
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas17
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan80%60
Müdahale51
Faul1413 kazanılan
İlk 11192 yedek
G+A / 900.16
Kart1
Kaptan3maçta
2024/25
3
188
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%50
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.48
Kart1
2023/24
2
101
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%83
Müdahale7
İlk 1111 yedek
2022/23
20
1.251
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas15
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan76%56
Müdahale46
Faul164 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11146 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2020/21
43
1.039
1
3
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas24
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan66%58
Müdahale33
Faul1610 kazanılan
İlk 11934 yedek
G+A / 900.35
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11429 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-121%42
- 3-4-311%22
- 4-2-3-16%12
- 4-3-35%10
- 3-5-24%8
- 4-4-23%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2026 | SonderjyskeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | ViborgA | 1-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | Randers FCHC | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 27.10.2025 | OdenseA | 1-4 | 89 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | AarhusH | 3-3 | 79 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | FC FredericiaA | 0-2 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 28.09.2025 | OdenseH | 5-1 | 85 | 1 | – | 7.2 | |
| 21.09.2025 | AarhusAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | FC CopenhagenHC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | FC MidtjyllandH | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 28.08.2025 | StrasbourgH | 2-3 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 21.08.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 61 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Randers FCA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2025 | Vikingur ReykjavikH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.08.2025 | VejleH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 07.08.2025 | Vikingur ReykjavikA | 3-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | ViborgH | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 31.07.2025 | HBH | 1-0 | 95 | – | 7.9 | ||
| 27.07.2025 | FC NordsjaellandA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.07.2025 | HBA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | SilkeborgH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.08.2024 | Legia WarszawaA | 1-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2024 | Legia WarszawaH | 2-3 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 25.07.2024 | LlapiH | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 27.08.2023 | PEC ZwolleA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 20.08.2023 | HeerenveenH | 0-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 24.02.2023 | Sparta RotterdamA | 0-3 | 49 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | PSV EindhovenH | 2-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | VitesseA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | HeerenveenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2023 | AZ AlkmaarA | 5-5 | 84 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2023 | ExcelsiorH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2023 | GO Ahead EaglesA | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.01.2023 | FeyenoordH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | FC VolendamA | 0-4 | 89 | 2 | 7.9 | ||
| 06.11.2022 | GroningenH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2022 | HeerenveenA | 1-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2022 | Sparta RotterdamH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 16.10.2022 | PSV EindhovenA | 6-1 | 90 | – | 5.5 | ||
| 09.10.2022 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2022 | ExcelsiorA | 0-1 | 68 | – | 7.2 | ||
| 16.09.2022 | NEC NijmegenH | 0-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 11.09.2022 | VitesseH | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 02.09.2022 | Fortuna SittardA | 3-4 | 27↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.08.2022 | GroningenH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | Fortuna SittardA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2021 | VitesseA | 1-3 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.05.2021 | VVV VenloH | 3-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 09.05.2021 | FeyenoordA | 0-3 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2021 | EmmenH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | AZ AlkmaarH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2021 | UtrechtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2021 | AS RomaA | 1-1 | 22 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2021 | WaalwijkA | 0-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 08.04.2021 | AS RomaH | 1-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 21.03.2021 | ADO Den HaagH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2021 | BSC Young BoysA | 0-2 | 16↑ | – | 7.5 | ||
| 14.03.2021 | PEC ZwolleA | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 11.03.2021 | BSC Young BoysH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2021 | GroningenH | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%60
- Açık oyun4%27
- Serbest vuruş1%7
- Korner1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%93
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 5 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
27 maç
12.2021
Diz sakatlığıŞüpheli
11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1142 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.2Superliga 2025
PERFORMANS76.61142 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
83.9
Ayağı iyi stoper
81.4
Agresif stoper
81.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%93
Dakika
%51
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%95
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.23
3
100
Dakika güvenliği
92.3
80
100
Performans skoru
76.6
74
100
Pas hacmi / 90
56.35
42
100
İkili mücadele kazanma
58.82
58
100
Pas arası / 90
1.34
1.9
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás GuidaraHuracan · 29
%95
0gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Anders BondhusHaugesund · 20
%92
0gol
1asist
75scout
Eliteserien
Timo BeckerFC Schalke 04 · 28
%89
0gol
1asist
70scout
€1.50M
2. Bundesliga
Syb Van OtteleFortuna Sittard · 23
%84
0gol
0asist
70scout
Eredivisie
Mohanad JeahzeSarpsborg 08 FF · 28
%71
0gol
1asist
66scout
Eliteserien
Emir KarićSturm Graz · 28
%70
0gol
0asist
66scout
€1.20M
UEFA Europa League
Martin FreseVerona · 27
%62
2gol
0asist
72scout
€2.50M
Serie A
Miguel GómezGuadalajara Chivas · 23
%60
0gol
3asist
61scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

