LİGWorld Cup
BU SEZON3G · 0A
Gol31.67 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.78 / 90
Kilit pas21.11 / 90
Başarılı dripling21.11 / 90
Kazanılan ikili42.22 / 90
Rating8.36
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.783.81
Kilit pas
1.110.76
Başarılı dripling
1.110.76
Kazanılan ikili
2.223.05
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Bundesliga2026 · SC Freiburg · 1 maç
3gol1.
4.
Superliga2023 · Brondby · 26 maç
9gol11.
7asist4.
6.
Superliga2024 · Brondby · 32 maç
12gol6.
4asist18.
39.
UEFA Europa League2025 · SC Freiburg · 11 maç
4gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Superliga2023/2024 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
8
292
3
0
7.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas3
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan8%28
Müdahale1
Faul43 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.92
Kart1
2025/26
43
2.591
8
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%54 isabet
Kilit pas37
Drible32%52 başarı
İkili kazanılan98%40
Müdahale31
Faul3415 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112914 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2024/25
3
225
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan8%30
Müdahale2
Faul72 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.4
2022/23
17
39
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan5%71
Faul12 kazanılan
G+A / 902.31
TOPLAM GOL262 penaltı
İLK 117137 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 7 %27
- 61-75' 6 %23
- 76-90+' 2 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%49
- 3-4-2-131%31
- 3-5-28%8
- 4-3-36%6
- 3-4-35%5
- 3-1-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SC Paderborn 07A | 0-1 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 30.08.2026 | Werder BremenH | 4-1 | 80 | 3 | 3 | 9.5 | |
| 27.08.2026 | MotherwellH | 4-1 | 64 | 4 | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | MotherwellA | 1-3 | 54 | 1 | 6.2 | ||
| 29.06.2026 | BrazilA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2026 | SwedenH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | TunisiaA | 0-4 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 14.06.2026 | NetherlandsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | VfL WolfsburgH | 1-1 | 81 | – | 6.6 | ||
| 30.04.2026 | SC BragaA | 2-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2026 | Celta VigoA | 1-3 | 81 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 12.04.2026 | FSV Mainz 05A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | Celta VigoH | 3-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Bayern MünchenH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | GenkH | 5-1 | 92 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 15.03.2026 | Union BerlinH | 0-1 | 41↑ | – | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | GenkA | 1-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | 92 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 01.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | Borussia MönchengladbachH | 2-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-0 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Werder BremenH | 1-0 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | LilleA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | 1.FC KölnH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 22.01.2026 | Maccabi Tel AvivH | 1-0 | 79 | 3 | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | FC AugsburgA | 2-2 | 34↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.01.2026 | RB LeipzigA | 2-0 | 55 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | Hamburger SVH | 2-1 | 102 | 4 | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-4 | 91 | 2 | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 69 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 27.11.2025 | PlzenA | 0-0 | 69 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | Bayern MünchenA | 6-2 | 77 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | FC St. PauliH | 2-1 | 71 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.11.2025 | NiceA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.11.2025 | Union BerlinA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 49↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | UtrechtH | 2-0 | 75 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 19.10.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | BolognaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | FC Basel 1893H | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Werder BremenA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | 1.FC KölnA | 4-1 | 69 | – | 5.9 | ||
| 23.08.2025 | FC AugsburgH | 1-3 | 70 | 2 | 6.0 | ||
| 16.08.2025 | Sportfreunde LotteA | 0-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2024 | Legia WarszawaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.08.2024 | Legia WarszawaH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 25.07.2024 | LlapiH | 6-0 | 45 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.06.2023 | LorientA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 27.05.2023 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | Estac TroyesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | NiceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | NantesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2023 | LyonH | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 |
ŞUT43
GOL7
xG5.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%16.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası23%53
- Korner5%12
- Açık oyun5%12
- Taç sonrası4%9
- Kontra atak3%7
- Duran top3%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%67
- Sol ayak11%26
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 3 %7
- 16-30' 10 %23
- 31-45' 10 %23
- 46-60' 11 %26
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 5 %12
AKSİYON HARİTASI716 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR716
- Pas384%57
- Top teması71%11
- Top kazanma67%10
- Çalım39%6
- Top kaptırma28%4
- Faul24%4
- Hava topu22%3
- Kurtarılan şut15%2
- Pas arası13%2
- Müdahale12%2
PİYASA DEĞERİ€24.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 71 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-11
Shimizu S-Pulse
→
Bröndby IF
€600k
Shimizu S-Pulse
→
Bröndby IF
€600k
2020-02-01
Ichifuna HS
→
Shimizu S-Pulse
free transfer
Ichifuna HS
→
Shimizu S-Pulse
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Broken collarboneKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1677 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Bundesliga 2025
PERFORMANS42.51677 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
74.5
Box-to-box orta saha
73.4
Numara 10
70.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%59
Dakika
%68
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%62
Dakika
%87
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.34
1.8
74
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Gol / 90
0.21
0.22
96
Performans skoru
42.5
76
56
Başarılı drible / 90
0.97
1.5
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ousseni BoudaSan Jose Earthquakes · 25
%95
3gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Muhammed KipritManisa F.K. · 26
%81
3gol
2asist
58scout
1. Lig
Arbnor MujaSt. Truiden · 27
%79
6gol
2asist
62scout
€3.50M
Jupiler Pro League
Mert KömürFC Augsburg · 20
%72
2gol
4asist
69scout
€12.00M
Bundesliga
Issa DoumbiaVenezia · 22
%70
8gol
5asist
72scout
€2.40M
Serie B
Immanuel PheraiSV Elversberg · 24
%65
2gol
0asist
54scout
€1.50M
2. Bundesliga
Jacob MurphyNewcastle · 30
%62
3gol
2asist
53scout
€15.00M
Premier League
Rafael Lubach1. FC Nürnberg · 20
%60
6gol
1asist
65scout
€3.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


