Derry Lionel Scherhant
Germany · Attacker

Derry Lionel Scherhant

YAŞ23
BOY185
KİLO78
LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut42.26 / 90
Kilit pas42.26 / 90
Başarılı dripling21.13 / 90
Kazanılan ikili73.96 / 90
Rating7.08
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.74
Asist 0.001.48
Şut 2.263.69
Kilit pas 2.265.16
Başarılı dripling 1.130.74
Kazanılan ikili 3.965.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. DFB Pokal2026 · SC Freiburg · 1 maç 1asist4.
10. UEFA Europa Conference League2026 · SC Freiburg · 2 maç 2asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2022 1 2025 7 2026 3
GolAsist
2026/27 4 281 1 2 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSC Freiburg 2 159 0 0 7.08
UEFA Europa Conference LeagueSC Freiburg 2 122 1 2 7.70
Şut9%44 isabet
Kilit pas11
Drible3%21 başarı
İkili kazanılan14%31
Müdahale5
Faul73 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.96
2025/26 50 1.723 6 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSC Freiburg 34 1.320 5 1 6.71
UEFA Europa LeagueSC Freiburg 15 374 1 0 6.67
DFB PokalSC Freiburg 1 29 0 0 6.70
Şut36%61 isabet
Kilit pas26
Drible35%37 başarı
İkili kazanılan108%39
Müdahale21
Faul2543 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111436 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2022/23 15 287 1 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHertha Berlin 15 287 1 0 6.43
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan14%30
Müdahale6
Faul22 kazanılan
İlk 11213 yedek
G+A / 900.31
TOPLAM GOL8
İLK 112453 yedek girdi
KART2
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %38
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 60 3-5-2 — 4 4-3-3 — 4 4-4-2 — 4 4-1-4-1 — 2 3-1-4-2 — 1 75 maç
  • 4-2-3-160%80
  • 3-5-24%5
  • 4-3-34%5
  • 4-4-24%5
  • 4-1-4-12%3
  • 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SC Paderborn 07A 0-1 74 3 7.0
30.08.2026 Werder BremenH 4-1 85 1 7.2
27.08.2026 MotherwellH 4-1 68 1 2 4 9.2
20.08.2026 MotherwellA 1-3 54 1 6.2
20.05.2026 Aston VillaH 0-3 11 6.5
16.05.2026 RB LeipzigH 4-1 85 1 2 7.6
10.05.2026 Hamburger SVA 3-2 17 6.3
07.05.2026 SC BragaH 3-1
03.05.2026 VfL WolfsburgH 1-1 24 6.5
30.04.2026 SC BragaA 2-1 5
26.04.2026 Borussia DortmundA 4-0 75 1 6.2
19.04.2026 1. FC HeidenheimH 2-1 68 1 6.5
16.04.2026 Celta VigoA 1-3 25 1 6.5
12.04.2026 FSV Mainz 05A 0-1 74 6.9
09.04.2026 Celta VigoH 3-0 8 6.6
04.04.2026 Bayern MünchenH 2-3 97 7.2
22.03.2026 FC St. PauliA 1-2 28 6.7
19.03.2026 GenkH 5-1 20 1 6.3
15.03.2026 Union BerlinH 0-1 77 2 6.0
12.03.2026 GenkA 1-0 30 6.7
07.03.2026 Bayer LeverkusenH 3-3 29 1 7.5
01.03.2026 Eintracht FrankfurtA 2-0 16 1 6.5
22.02.2026 Borussia MönchengladbachH 2-1 14 6.6
14.02.2026 1899 HoffenheimA 3-0 72 1 6.3
07.02.2026 Werder BremenH 1-0 8 6.5
01.02.2026 VfB StuttgartA 1-0 76 1 6.2
29.01.2026 LilleA 1-0 25 6.6
25.01.2026 1.FC KölnH 2-1 76 1 2 7.2
22.01.2026 Maccabi Tel AvivH 1-0 79 4 6.5
18.01.2026 FC AugsburgA 2-2 34 6.7
14.01.2026 RB LeipzigA 2-0 12 6.2
10.01.2026 Hamburger SVH 2-1
20.12.2025 VfL WolfsburgA 3-4 30 1 1 7.6
14.12.2025 Borussia DortmundH 1-1
11.12.2025 Red Bull SalzburgH 1-0
06.12.2025 1. FC HeidenheimA 2-1 23 6.5
30.11.2025 FSV Mainz 05H 4-0 10 7.0
27.11.2025 PlzenA 0-0 29 6.5
22.11.2025 Bayern MünchenA 6-2 64 6.3
09.11.2025 FC St. PauliH 2-1 32 6.2
06.11.2025 NiceA 1-3 67 1 5 8.0
01.11.2025 Union BerlinA 0-0 16 6.9
26.10.2025 Bayer LeverkusenA 2-0 77 3 7.2
23.10.2025 UtrechtH 2-0 15 6.3
19.10.2025 Eintracht FrankfurtH 2-2 75 1 3 7.3
05.10.2025 Borussia MönchengladbachA 0-0 27 1 7.0
02.10.2025 BolognaA 1-1 45 2 6.7
28.09.2025 1899 HoffenheimH 1-1 26 6.2
24.09.2025 FC Basel 1893H 2-1 15 6.9
20.09.2025 Werder BremenA 0-3 21 2 6.7
13.09.2025 VfB StuttgartH 3-1 27 1 2 7.3
31.08.2025 1.FC KölnA 4-1
23.08.2025 FC AugsburgH 1-3 10 6.2
16.08.2025 Sportfreunde LotteA 0-2 29 6.7
27.05.2023 VfL WolfsburgA 1-2 45 6.7
20.05.2023 Vfl BochumH 1-1
30.04.2023 Bayern MunichA 2-0 11 6.3
22.04.2023 Werder BremenH 2-4 45 6.2
01.04.2023 SC FreiburgA 1-1
18.03.2023 1899 HoffenheimA 3-1
ŞUT41
GOL5
xG2.7
xG FARKI+2.3over performing
DÖNÜŞÜM%12.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
15' · xG 0.051 75' · xG 0.146 · GOL 53' · xG 0.039 20' · xG 0.088 67' · xG 0.038 50' · xG 0.043 37' · xG 0.024 72' · xG 0.015 45' · xG 0.048 41' · xG 0.144 73' · xG 0.027 54' · xG 0.175 22' · xG 0.033 31' · xG 0.078 86' · xG 0.074 63' · xG 0.043 11' · xG 0.157 · GOL 43' · xG 0.224 1' · xG 0.04 87' · xG 0.013 90' · xG 0.084 78' · xG 0.037 · GOL 78' · xG 0.045 90' · xG 0.019 67' · xG 0.029 35' · xG 0.015 86' · xG 0.081 83' · xG 0.046 62' · xG 0.087 58' · xG 0.023 2' · xG 0.258 · GOL 70' · xG 0.021 45' · xG 0.04 40' · xG 0.067 2' · xG 0.043 86' · xG 0.074 · GOL 86' · xG 0.052 90' · xG 0.032 75' · xG 0.018 70' · xG 0.034 42' · xG 0.045
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 25 (%61) Serbest vuruş — 7 (%17) Kontra atak — 3 (%7) Açık oyun — 3 (%7) Duran top — 2 (%5) Taç sonrası — 1 (%2) 41 şut
  • Asist sonrası25%61
  • Serbest vuruş7%17
  • Kontra atak3%7
  • Açık oyun3%7
  • Duran top2%5
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 34 (%83) Sol ayak — 7 (%17) 41 şut
  • Sağ ayak34%83
  • Sol ayak7%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 9 46-60' — 4 61-75' — 10 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 5 %12
  • 16-30' 2 %5
  • 31-45' 9 %22
  • 46-60' 4 %10
  • 61-75' 10 %24
  • 76-90+' 11 %27
AKSİYON HARİTASI1125 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 15 17 18 18 18 18 19 19 20 20 21 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 9 9 9 10 10 10 10 11 11 12 13 13 14 18 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 13 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1125
Pas 402 Pas — 402 (%39) Top teması 159 Top teması — 159 (%15) Çalım 156 Çalım — 156 (%15) Faul 92 Faul — 92 (%9) Top ka… 60 Top kazanma — 60 (%6) Top… 48 Top kaptırma — 48 (%5) Müdahale — 36 (%4) Korner kazandırma — 29 (%3) Hava topu — 24 (%2) Bloke edilen pas — 22 (%2)
  • Pas402%39
  • Top teması159%15
  • Çalım156%15
  • Faul92%9
  • Top kazanma60%6
  • Top kaptırma48%5
  • Müdahale36%4
  • Korner kazandırma29%3
  • Hava topu24%2
  • Bloke edilen pas22%2
PİYASA DEĞERİ€7.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 69 maç
SC Freiburg 54maç 2025–2026
Hertha Berlin 15maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Hertha BSC II Hertha BSC -
2021-07-01 Hertha BSC U19 Hertha BSC II -
2020-10-01 Berliner SC U19 Hertha BSC U19 free transfer
2020-07-01 TeBe Berlin U19 Berliner SC U19 free transfer
2019-07-01 Vik. Berlin U17 TeBe Berlin U19 free transfer
2018-07-01 Vi. Berlin Yth. Vik. Berlin U17 -
2016-07-01 TeBe Youth Vi. Berlin Yth. free transfer
2012-07-01 SCC Berlin Jgd. TeBe Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022 SakatlıkŞüpheli 4 maç
09.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ipswich Town %24 2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1320 dk

Takip listesi: Top taşıyan hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.6Bundesliga 2025
PERFORMANS60.81320 dk
KARARİzlemeye değer70/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 79.2
Bağlantı kuran forvet 76.5
Çizgi kanadı 74.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %72
Dakika %74
Değer / getiri %43
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %78
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.71 7.15 94
Performans skoru 60.8 76 80
Gol / 90 0.34 0.42 81
Müdahale / 90 1.23 1.4 88
İkili mücadele kazanma 39.44 50 79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam