LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.51 / 90
Şut21.03 / 90
Kilit pas42.06 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili189.26 / 90
Rating7.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.68
Şut
1.032.05
Kilit pas
2.060.68
Kazanılan ikili
9.265.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2026 · SC Freiburg · 1 maç
1asist5.
7.
UEFA Nations League2020 · Germany · 6 maç
2asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🏆
FIFA World Cup2014 Brazil · World
🏆
Super Cup2014/2015 · Germany
🥈
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
4
307
1
1
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan26%76
Müdahale10
İlk 114
G+A / 900.59
2025/26
48
4.319
5
5
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas21
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan209%61
Müdahale43
Faul2731 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1148
G+A / 900.21
Kart4
2024/25
33
2.565
2
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas9
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan157%64
Müdahale30
Faul1326 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11285 yedek
G+A / 900.11
Kart5
2023/24
32
2.672
0
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan126%65
Müdahale38
Faul1016 kazanılan
İlk 11302 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2022/23
42
3.707
4
2
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%70 isabet
Kilit pas17
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan225%65
Müdahale56
Faul2631 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11411 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2021/22
31
2.354
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas16
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan149%67
Müdahale37
Faul929 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2020/21
42
3.780
2
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas12
Drible10%91 başarı
İkili kazanılan182%68
Müdahale29
Faul1037 kazanılan
İlk 1142
G+A / 900.07
Kart2
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL192 penaltı
İLK 1118310 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 6 %32
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1109%62
- 3-4-2-130%17
- 4-4-211%6
- 4-2-2-210%6
- 4-4-1-110%6
- 3-4-35%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SC Paderborn 07A | 0-1 | 90 | 0 | 7.9 | ||
| 30.08.2026 | Werder BremenH | 4-1 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.08.2026 | MotherwellH | 4-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | MotherwellA | 1-3 | 54 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.05.2026 | Aston VillaH | 0-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | RB LeipzigH | 4-1 | 72 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 10.05.2026 | Hamburger SVA | 3-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 07.05.2026 | SC BragaH | 3-1 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | VfL WolfsburgH | 1-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 30.04.2026 | SC BragaA | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 16.04.2026 | Celta VigoA | 1-3 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 83 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.04.2026 | Celta VigoH | 3-0 | 82 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 04.04.2026 | Bayern MünchenH | 2-3 | 97 | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | 96 | – | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | GenkH | 5-1 | 92 | 1 | 1 | 1 | 9.0 |
| 15.03.2026 | Union BerlinH | 0-1 | 102 | 1 | 7.5 | ||
| 12.03.2026 | GenkA | 1-0 | 93 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | 92 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 88 | – | 6.0 | ||
| 22.02.2026 | Borussia MönchengladbachH | 2-1 | 93 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.02.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-0 | 96 | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | Werder BremenH | 1-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | VfB StuttgartA | 1-0 | 96 | 1 | 7.7 | ||
| 29.01.2026 | LilleA | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | 1.FC KölnH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 22.01.2026 | Maccabi Tel AvivH | 1-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | FC AugsburgA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | Hamburger SVH | 2-1 | 102 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-4 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.12.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 06.12.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 90 | 1 | – | 9.0 | |
| 27.11.2025 | PlzenA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Bayern MünchenA | 6-2 | 90 | – | 5.2 | ||
| 09.11.2025 | FC St. PauliH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.11.2025 | NiceA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.11.2025 | Union BerlinA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 94 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | UtrechtH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.10.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | BolognaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | FC Basel 1893H | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Werder BremenA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | VfB StuttgartH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | 1.FC KölnA | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | FC AugsburgH | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Sportfreunde LotteA | 0-2 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 17.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.05.2025 | Holstein KielA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | 1899 HoffenheimH | 3-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Borussia DortmundH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.03.2025 | Union BerlinH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT21
GOL3
xG2.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%38
- Asist sonrası7%33
- Taç sonrası4%19
- Duran top2%10
Vücut bölgesine göre
- Kafa12%57
- Sağ ayak8%38
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 6 %29
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 5 %24
- 76-90+' 6 %29
AKSİYON HARİTASI3543 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3543
- Pas2601%76
- Uzaklaştırma209%6
- Hava topu207%6
- Top kazanma144%4
- Top teması61%2
- Faul52%2
- Korner kazandırma44%1
- Kurtarış42%1
- Pas arası35%1
- Müdahale29%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
SC Freiburg U17
→
SC Freiburg U19
-
SC Freiburg U17
→
SC Freiburg U19
-
2009-07-01
Freiburg Yth.
→
SC Freiburg U17
-
Freiburg Yth.
→
SC Freiburg U17
-
2005-07-01
SC March Yth.
→
Freiburg Yth.
free transfer
SC March Yth.
→
Freiburg Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2024
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
11 maç
04.2022
DarbeKadroda yok
1 maç
08.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2908 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.6Bundesliga 2025
PERFORMANS54.02908 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
79.9
Klasik stoper
78.7
Defansif bek
75.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%41
Dakika
%97
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%48
Dakika
%97
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.78
62
88
Dakika güvenliği
100
82
100
İkili mücadele kazanma
60.25
64
94
Performans skoru
54
76
71
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Blok / 90
0.68
1.5
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Papy DjilobodjiSarıyer · 37
%95
1gol
1asist
55scout
1. Lig
Michael BoxallMinnesota United FC · 37
%81
1gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Chidozie AwaziemNantes · 28
%80
1gol
2asist
60scout
Ligue 1
Agustín OliverosNecaxa · 27
%73
2gol
1asist
60scout
Liga MX
Arlind AjetiBodrum FK · 32
%62
4gol
2asist
54scout
1. Lig
Marco BellichJuve Stabia · 26
%62
2gol
0asist
65scout
€1.20M
Serie B
Rúben DiasManchester City · 28
%62
2gol
0asist
59scout
€15.00M
Premier League
Jack RobinsonBirmingham · 32
%60
1gol
1asist
59scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


