LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.89 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.45 / 90
Kazanılan ikili204.47 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.67 %7
- Pas arası 1.34 %62
- Blok 0.22 %26
- İkili mücadele %80 %98
- Pas isabeti %88 %70
- Faul (az iyi) 0.22 %92
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 403 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga AUFNone · Uruguay
🏆
Super CopaNone · Uruguay
🏆
Super Copa2021 · Uruguay
🏆
Liga AUF2020/2021 · Uruguay
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
6
403
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan20%80
Müdahale3
Faul15 kazanılan
İlk 116
Kart21
2025/26
29
2.023
2
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%25 isabet
Kilit pas8
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan75%61
Müdahale19
Faul1720 kazanılan
İlk 11236 yedek
G+A / 900.13
Kart21
2024/25
26
2.300
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas10
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan88%65
Müdahale25
Faul1617 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11251 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2023/24
26
2.076
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas8
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan73%59
Müdahale25
Faul1620 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2022/23
35
3.005
3
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas17
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan127%59
Müdahale48
Faul2626 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11341 yedek
G+A / 900.12
Kart8
2021/22
24
1.978
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas10
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan81%60
Müdahale13
Faul1721 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11222 yedek
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 11537 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-114%30
- 4-2-3-113%28
- 3-4-1-27%15
- 4-4-25%11
- 3-1-4-24%9
- 4-1-4-14%9
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Tigres UANLA | 1-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2026 | Cruz AzulH | 1-3 | 8 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2026 | TolucaA | 3-1 | 80 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | MonterreyH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.07.2026 | Atlante FCH | 2-1 | 54 | 2 | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | Cruz AzulA | 4-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 23.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-0 | 93 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Club QueretaroA | 3-1 | 85 | 1 | – | 6.3 | |
| 04.04.2026 | MazatlánH | 2-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | Club TijuanaH | 3-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | PueblaA | 0-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | PachucaA | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | LeonA | 2-1 | 93 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 22.02.2026 | TolucaH | 0-3 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Atletico San LuisH | 4-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | AtlasH | 0-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2026 | MonterreyH | 0-2 | 95 | 2 | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | Santos LagunaA | 1-3 | 99 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.11.2025 | MazatlánA | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Santos LagunaH | 4-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | Atletico San LuisA | 3-4 | 98 | – | 5.9 | ||
| 22.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Tigres UANLA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | PachucaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | AtlasA | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 3-1 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | PueblaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.09.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | MonterreyA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | LeonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Tigres UANLH | 1-2 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2025 | AtlasA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | Club AmericaA | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | MonterreyA | 1-0 | 97 | 2 | 7.3 | ||
| 29.01.2025 | Cruz AzulH | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | Atletico San LuisA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | AtlasH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 07.11.2024 | Atletico San LuisH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | PachucaA | 6-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2024 | TolucaH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2024 | Guadalajara ChivasA | 3-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | Club TijuanaH | 1-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 05.10.2024 | Cruz AzulA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | Club QueretaroA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | Club AmericaH | 1-1 | 100 | 1 | 6.6 | ||
| 19.09.2024 | MazatlánA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.09.2024 | Santos LagunaA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | FC JuarezH | 3-0 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 22.07.2024 | LeonA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.07.2024 | MonterreyH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.07.2024 | PueblaH | 4-1 | 90 | 2 | 7.5 |
ŞUT14
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%36
- Duran top5%36
- Asist sonrası3%21
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%64
- Sağ ayak4%29
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 5 %36
- 31-45' 4 %29
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Racing Club
→
Necaxa
€984k
Racing Club
→
Necaxa
€984k
2021-06-30
Nacional
→
Racing Club
End of loan
Nacional
→
Racing Club
End of loan
2020-02-14
Racing Club
→
Nacional
loan transfer
Racing Club
→
Nacional
loan transfer
2017-07-01
Racing U19
→
Racing Club
-
Racing U19
→
Racing Club
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2023 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Liga MX 2025
PERFORMANS50.52023 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%41
Dakika
%78
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%40
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marc-Oliver KempfComo · 30
%95
4gol
1asist
59scout
Serie A
Raúl AsencioReal Madrid · 22
%94
2gol
0asist
64scout
€25.00M
La Liga
Arlind AjetiBodrum FK · 32
%88
4gol
2asist
54scout
1. Lig
Matthias GinterSC Freiburg · 31
%77
3gol
3asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
Dave RomneySan Jose Earthquakes · 32
%72
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Jack RobinsonBirmingham · 32
%71
1gol
1asist
59scout
Championship
Papy DjilobodjiSarıyer · 37
%69
1gol
1asist
55scout
1. Lig
Antonio RaílloMallorca · 34
%60
0gol
1asist
64scout
€1.50M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum