Jeremy Doku
Belgium · Midfielder

Jeremy Doku

YAŞ23
BOY173
KİLO66
KULÜPBelgium
DOĞUM YERİAntwerp
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut30.86 / 90
Kilit pas51.43 / 90
Başarılı dripling92.58 / 90
Kazanılan ikili257.17 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %78 (1.43) Asist — %0 (0.00) Drible — %97 (2.58) Pas isabeti — %19 (%80) Top kapma — %11 (0.86) İkili mücadele — %45 (%48) 42 ORT. % 78 0 97 19 11 45
  • Kilit pas 1.43 %78
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 2.58 %97
  • Pas isabeti %80 %19
  • Top kapma 0.86 %11
  • İkili mücadele %48 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 314 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 FA Cup2025 · Manchester City · 5 maç 4asist1.
🥈 FA Cup2024 · Manchester City · 3 maç 2asist2.
17. Premier League2025 · Manchester City · 28 maç 5asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Community Shield2024/2025 · England
🏆 FIFA Intercontinental Cup2023 Saudi Arabia · World
🏆 Premier League2023/2024 · England
🥈 FA Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
2020 5 2021 3 2022 10 2023 14 2024 17 2025 15 2026 0
GolAsist
2026/27 5 314 0 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupBelgium 5 314 0 0 6.66
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan25%48
Faul416 kazanılan
İlk 1141 yedek
2025/26 45 2.681 7 8 7.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 31 1.808 4 5 7.30
UEFA Champions LeagueManchester City 10 627 1 3 7.46
FIFA Club World CupManchester City 4 246 2 0 8.03
Şut37%62 isabet
Kilit pas78
Drible135%56 başarı
İkili kazanılan263%55
Müdahale37
Faul3187 kazanılan
Ofsayt7
İlk 113015 yedek
G+A / 900.5
2024/25 47 2.376 8 9 7.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 33 1.532 3 6 7.29
World Cup - Qualification EuropeBelgium 8 652 5 2 8.36
UEFA Champions LeagueManchester City 6 192 0 1 7.30
Şut34%59 isabet
Kilit pas63
Drible161%62 başarı
İkili kazanılan259%54
Müdahale36
Faul1661 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112621 yedek
G+A / 900.64
Kart1
2023/24 41 2.009 5 9 7.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 31 1.599 3 8 7.43
UEFA Champions LeagueManchester City 8 299 1 1 7.51
Ligue 1Rennes 2 111 1 0 7.75
Şut44%66 isabet
Kilit pas57
Drible125%61 başarı
İkili kazanılan221%58
Müdahale47
Faul2047 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112021 yedek
G+A / 900.63
Kart3
2022/23 35 1.525 6 4 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 30 1.288 6 2 7.15
UEFA Europa LeagueRennes 5 237 0 2 7.28
Şut25%48 isabet
Kilit pas39
Drible108%65 başarı
İkili kazanılan183%59
Müdahale28
Faul1744 kazanılan
İlk 111520 yedek
G+A / 900.59
2021/22 18 547 1 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 16 466 1 2 6.84
UEFA Europa Conference LeagueRennes 2 81 0 0 6.70
Şut3%67 isabet
Kilit pas10
Drible43%68 başarı
İkili kazanılan74%55
Müdahale12
Faul917 kazanılan
İlk 11513 yedek
G+A / 900.49
Kart2
2020/21 36 2.724 2 3 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Rennes 30 2.323 2 3 7.03
UEFA Champions LeagueRennes 6 401 0 0 7.07
Şut27%44 isabet
Kilit pas54
Drible124%66 başarı
İkili kazanılan260%56
Müdahale48
Faul3978 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11306 yedek
G+A / 900.17
Kart11
TOPLAM GOL29
İLK 1111981 yedek girdi
KART8
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 6 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 5 %17
  • 31-45' 7 %24
  • 46-60' 6 %21
  • 61-75' 3 %10
  • 76-90+' 5 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 65 4-1-4-1 — 47 4-3-3 — 39 4-4-2 — 18 3-2-4-1 — 12 4-3-2-1 — 7 188 maç
  • 4-2-3-165%35
  • 4-1-4-147%25
  • 4-3-339%21
  • 4-4-218%10
  • 3-2-4-112%6
  • 4-3-2-17%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.07.2026 NorwayA 2-1 92 6.3
07.07.2026 USAA 1-4 24 6.9
01.07.2026 SenegalH 3-2 56 6.9
27.06.2026 New ZealandA 1-5 56 2 6.9
15.06.2026 EgyptH 1-1 86 1 6.3
24.05.2026 Aston VillaH 1-2 20 1 6.5
19.05.2026 BournemouthA 1-1 76 1 6.9
13.05.2026 Crystal PalaceH 3-0 28 6.3
09.05.2026 BrentfordH 3-0 87 1 2 10.0
04.05.2026 EvertonA 3-3 93 1 1 8.9
22.04.2026 BurnleyA 0-1 90 1 1 6.6
19.04.2026 ArsenalH 2-1 88 2 7.5
12.04.2026 ChelseaA 0-3 76 1 1 7.9
17.03.2026 Real MadridH 1-2 86 8.3
14.03.2026 West HamA 1-1 35 1 6.6
11.03.2026 Real MadridA 3-0 91 7.5
04.03.2026 Nottingham ForestH 2-2 11 1 6.6
28.02.2026 LeedsA 0-1
28.01.2026 GalatasarayH 2-0 37 2 7.5
24.01.2026 WolvesH 2-0 19 6.6
20.01.2026 Bodo/GlimtA 3-1
17.01.2026 Manchester UnitedA 2-0 80 6.3
07.01.2026 BrightonH 1-1 90 1 7.9
04.01.2026 ChelseaH 1-1 20 7.2
01.01.2026 SunderlandA 0-0 39 7.2
10.12.2025 Real MadridA 1-2 87 1 7.2
06.12.2025 SunderlandH 3-0 90 2 8.2
02.12.2025 FulhamA 4-5 64 1 1 6.7
29.11.2025 LeedsH 3-2 89 7.3
25.11.2025 Bayer LeverkusenH 0-2 45 6.9
22.11.2025 NewcastleA 2-1 76 7.2
18.11.2025 LiechtensteinH 7-0 71 2 1 2 10.0
15.11.2025 KazakhstanA 1-1 90 1 8.2
09.11.2025 LiverpoolH 3-0 74 1 3 9.3
05.11.2025 Borussia DortmundH 4-1 79 1 7.3
02.11.2025 BournemouthH 3-1 73 7.3
26.10.2025 Aston VillaA 1-0 29 7.2
21.10.2025 VillarrealA 0-2 72 2 6.9
18.10.2025 EvertonH 2-0 59 1 7.2
13.10.2025 WalesA 2-4 90 1 3 7.9
10.10.2025 FYR MacedoniaH 0-0 90 2 9.2
05.10.2025 BrentfordA 0-1 14 6.2
01.10.2025 MonacoA 2-2 61 7.0
27.09.2025 BurnleyH 5-1 90 1 3 8.9
21.09.2025 ArsenalA 1-1 87 1 7.2
18.09.2025 NapoliH 2-0 69 1 1 8.5
14.09.2025 Manchester UnitedH 3-0 77 2 8.2
07.09.2025 KazakhstanH 6-0 63 2 5 9.2
04.09.2025 LiechtensteinA 0-6 61 7.5
31.08.2025 BrightonA 2-1 27 6.3
23.08.2025 TottenhamH 0-2 41 6.7
16.08.2025 WolvesA 0-4 66 6.2
01.07.2025 Al-Hilal Saudi FCH 3-4 120 5 8.3
26.06.2025 JuventusA 2-5 66 1 2 8.3
23.06.2025 Al AinH 6-0
18.06.2025 Wydad ACH 2-0 60 1 3 7.5
09.06.2025 WalesH 4-3 90 1 2 7.7
06.06.2025 FYR MacedoniaA 1-1 97 7.2
25.05.2025 FulhamA 0-2 74 1 6.6
20.05.2025 BournemouthH 3-1 1
ŞUT40
GOL5
xG2.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
73' · xG 0.066 60' · xG 0.052 · GOL 39' · xG 0.026 3' · xG 0.021 90' · xG 0.064 5' · xG 0.093 90' · xG 0.022 86' · xG 0.03 70' · xG 0.044 52' · xG 0.063 90' · xG 0.055 59' · xG 0.025 90' · xG 0.041 · GOL 43' · xG 0.046 · GOL 34' · xG 0.041 66' · xG 0.029 68' · xG 0.095 · GOL 21' · xG 0.088 82' · xG 0.043 90' · xG 0.031 21' · xG 0.029 31' · xG 0.031 70' · xG 0.231 73' · xG 0.029 90' · xG 0.102 52' · xG 0.039 45' · xG 0.015 21' · xG 0.038 54' · xG 0.042 37' · xG 0.115 5' · xG 0.037 63' · xG 0.036 · GOL 55' · xG 0.023 26' · xG 0.044 75' · xG 0.087 25' · xG 0.173 12' · xG 0.084 42' · xG 0.363 82' · xG 0.221 45' · xG 0.172
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 26 (%65) Korner — 5 (%12) Açık oyun — 5 (%12) Kontra atak — 2 (%5) Duran top — 1 (%2) Taç sonrası — 1 (%2) 40 şut
  • Asist sonrası26%65
  • Korner5%12
  • Açık oyun5%12
  • Kontra atak2%5
  • Duran top1%2
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 28 (%70) Sol ayak — 12 (%30) 40 şut
  • Sağ ayak28%70
  • Sol ayak12%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 8 46-60' — 6 61-75' — 8 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %10
  • 16-30' 5 %12
  • 31-45' 8 %20
  • 46-60' 6 %15
  • 61-75' 8 %20
  • 76-90+' 9 %22
AKSİYON HARİTASI2387 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 11 12 12 13 13 14 15 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 18 18 20 20 22 23 24 25 27 27 28 29 29 30 32 32 33 33 33 34 34 35 36 39 39 40 42 44 46 48 51 54 57 58 61 62 66 75 82 86 92
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %71 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 9 9 9 10 10 11 11 12 12 12 12 13 13 15 15 15 16 18 18 18 18 19 19 21 23 24 25 25 26 27 29 30 30 31 32 37 38 41 43 44 46 46 49 55 56 59 66
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %75 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 15 15 16 17 18 18 21 21 31 35
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 7 7 8 8 10 10 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2387
Pas 1361 Pas — 1361 (%59) Çalım 283 Çalım — 283 (%12) Top te… 199 Top teması — 199 (%9) Faul 112 Faul — 112 (%5) Top kaz… 109 Top kazanma — 109 (%5) Korner kazandırma — 75 (%3) Top kaptırma — 73 (%3) Kurtarılan şut — 47 (%2) Müdahale — 34 (%1) İkili mücadele — 19 (%1)
  • Pas1361%59
  • Çalım283%12
  • Top teması199%9
  • Faul112%5
  • Top kazanma109%5
  • Korner kazandırma75%3
  • Top kaptırma73%3
  • Kurtarılan şut47%2
  • Müdahale34%1
  • İkili mücadele19%1
PİYASA DEĞERİ€75.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ53
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 227 maç
Belgium 13maç 2024–2026
Manchester City 123maç 2023–2025
Rennes 91maç 2020–2023
Anderlecht 2018–2019
Belgium U17 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-24 Rennes Manchester City € 60M
2020-10-05 Anderlecht Rennes
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 12 maç
09.2026 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
06.2026 HastalıkKadroda yok 1 maç
02.2026 SakatlıkKadroda yok 13 maç
12.2025 Bacak sakatlığıKadroda yok 2 maç
11.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
12.2023 DarbeKadroda yok 2 maç
12.2023 DarbeŞüpheli 4 maç
10.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 9 maç
12.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1808 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1Premier League 2025
PERFORMANS62.01808 dk
KARARİzlemeye değer68/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 92.7
Bağlantı kuran forvet 91.4
Baskıcı forvet 84.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %85
Dakika %76
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %79
Dakika %91
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Ortalama rating 7.3 7.2 100
Performans skoru 62 76 82
Kilit pas / 90 2.94 2 100
Başarılı drible / 90 3.93 2.2 100
Asist / 90 0.25 0.32 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam