LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON13G · 2A
Gol130.71 / 90
Asist20.11 / 90
Şut603.27 / 90
Kilit pas201.09 / 90
Başarılı dripling30.16 / 90
Kazanılan ikili492.67 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.71 %93
- Şut 3.3 %98
- Asist 0.11 %36
- Kilit pas 1.09 %42
- Drible 0.16 %3
- İkili mücadele %34 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1653 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Major League Soccer2023 · Vancouver Whitecaps · 34 maç
16gol5.
6.
Major League Soccer2026 · Vancouver Whitecaps · 18 maç
12gol6.
9.
Major League Soccer2025 · Vancouver Whitecaps · 22 maç
18gol9.
12.
Major League Soccer2024 · Vancouver Whitecaps · 34 maç
16gol12.
14.
Major League Soccer2021 · Vancouver Whitecaps · 28 maç
12gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
MLS All-Star2025 · World
🏆
Canadian Championship2024 · Canada
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America
🏆
Canadian Championship2023 · Canada
🏆
Canadian Championship2022 · Canada
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2025 · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2025 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.653
13
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%55 isabet
Kilit pas20
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan49%34
Müdahale5
Faul286 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı1
İlk 1120
G+A / 900.82
Kart2
Kaptan3maçta
2025/26
25
1.932
18
2
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%62 isabet
Kilit pas17
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan69%43
Müdahale3
Faul2316 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı31 kaçan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.93
Kart4
Kaptan5maçta
2024/25
34
2.795
16
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%46 isabet
Kilit pas23
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan126%47
Müdahale13
Faul2318 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11322 yedek
G+A / 900.58
Kart5
2023/24
34
2.682
16
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut86%55 isabet
Kilit pas38
Drible13%42 başarı
İkili kazanılan130%43
Müdahale21
Faul3322 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11322 yedek
G+A / 900.67
Kart4
2022/23
26
1.690
4
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%59 isabet
Kilit pas16
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan91%39
Müdahale18
Faul2712 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11197 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2021/22
35
2.243
12
6
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%58 isabet
Kilit pas18
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan107%34
Müdahale12
Faul3117 kazanılan
Ofsayt26
İlk 11278 yedek
G+A / 900.72
Kart2
2020/21
19
910
5
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas10
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan33%28
Müdahale4
Faul165 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11109 yedek
G+A / 900.59
Kart1
TOPLAM GOL393 penaltı
İLK 11579 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR39 gol
- 1-15' 8 %21
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 6 %15
- 46-60' 5 %13
- 61-75' 5 %13
- 76-90+' 7 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-320%34
- 3-4-317%29
- 4-2-3-111%19
- 3-4-2-14%7
- 3-5-24%7
- 3-1-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 44 | 4 | 6.6 | ||
| 30.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 0-3 | 87 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 23.08.2026 | FC DallasH | 5-0 | 62 | 2 | 3 | 7.3 | |
| 01.08.2026 | Los Angeles FCH | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Minnesota United FCA | 0-0 | 69 | 2 | 5.9 | ||
| 22.07.2026 | FC CincinnatiA | 4-3 | 97 | – | 5.9 | ||
| 24.05.2026 | San DiegoA | 2-4 | 84 | 2 | 2 | 4 | 9.3 |
| 17.05.2026 | Houston DynamoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.05.2026 | FC DallasAC | 2-3 | 76 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | San Jose EarthquakesAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 26.04.2026 | Colorado RapidsH | 3-1 | 91 | 2 | 6 | 7.9 | |
| 18.04.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 74 | 2 | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | New York City FCH | 2-0 | 89 | 1 | 10 | 7.7 | |
| 05.04.2026 | Portland TimbersH | 3-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 90 | 5 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Minnesota United FCHC | 6-0 | 77 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 08.03.2026 | Portland TimbersA | 1-4 | 90 | 2 | 2 | 7.6 | |
| 01.03.2026 | Toronto FCH | 3-0 | 83 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.02.2026 | Real Salt LakeH | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Inter MiamiA | 3-1 | 99 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.11.2025 | San DiegoA | 1-3 | 90 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 23.11.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Seattle SoundersA | 2-2 | 33↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.09.2025 | Portland TimbersH | 1-1 | 37↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 77 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 18.08.2025 | Houston DynamoHC | 1-1 | 76 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 10.08.2025 | San Jose EarthquakesAC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.07.2025 | Sporting Kansas CityHC | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.07.2025 | San DiegoA | 1-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 17.07.2025 | Houston DynamoA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.7 |
| 13.07.2025 | Colorado RapidsAC | 3-0 | 84 | 2 | 6.5 | ||
| 29.05.2025 | Minnesota United FCH | 0-0 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Real Salt LakeAC | 2-3 | 90 | 2 | 4 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | AustinA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 27.04.2025 | Minnesota United FCA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | St. Louis CityA | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | AustinH | 5-1 | 90 | 4 | 9 | 10.0 | |
| 06.04.2025 | Colorado RapidsH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | Toronto FCA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | FC DallasA | 0-1 | 89 | 2 | 6.2 | ||
| 09.03.2025 | CF MontrealH | 2-0 | 87 | 2 | 7.5 | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 23.02.2025 | Portland TimbersA | 1-4 | 88 | 4 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 04.11.2024 | Los Angeles FCH | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.10.2024 | Los Angeles FCA | 2-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 24.10.2024 | Portland TimbersH | 5-0 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.10.2024 | Real Salt LakeA | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.10.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | 96 | 4 | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | Minnesota United FCH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | Seattle SoundersH | 0-3 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | Portland TimbersH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 22.09.2024 | Los Angeles GalaxyA | 4-2 | 77 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 19.09.2024 | Houston DynamoA | 1-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.07.2024 | Houston DynamoH | 3-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.07.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 88 | 3 | 7.3 | ||
| 14.07.2024 | St. Louis CityA | 1-4 | 89 | 2 | 5 | 8.7 | |
| 06.07.2024 | CF MontrealA | 1-1 | 80 | 1 | 2 | 7.3 |
ŞUT72
GOL13
xG14.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%18.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası34%47
- Korner16%22
- Açık oyun10%14
- Kontra atak6%8
- Duran top4%6
- Penaltı1%1
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%42
- Kafa27%38
- Sol ayak14%19
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR72 şut
- 1-15' 13 %18
- 16-30' 16 %22
- 31-45' 14 %19
- 46-60' 9 %12
- 61-75' 6 %8
- 76-90+' 14 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-06-01
New York
→
Vancouver
€364k
New York
→
Vancouver
€364k
2018-08-04
NYRB II
→
New York
-
NYRB II
→
New York
-
2018-03-15
New York
→
NYRB II
-
New York
→
NYRB II
-
2018-01-19
Blue Devils
→
New York
draft
Blue Devils
→
New York
draft
2017-08-01
NYRB U-23
→
Blue Devils
End of loan
NYRB U-23
→
Blue Devils
End of loan
2017-05-01
Blue Devils
→
NYRB U-23
loan transfer
Blue Devils
→
NYRB U-23
loan transfer
2014-08-01
Players Academy
→
Blue Devils
free transfer
Players Academy
→
Blue Devils
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1204 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS82.61204 dk
KARARİzlemeye değer70/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.5
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Bitirici
91.9
Pivot forvet
88.5
İçe kat eden kanat
83.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%93
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%96
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
82.6
78
100
Gol / 90
0.75
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.874
0.48
100
Şut / 90
3.44
3.4
100
İsabetli şut / 90
2.02
1.8
100
Şut isabeti
58.7
48
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Louis MunteanuDC United · 23
%95
5gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Isidro PittaRB Bragantino · 26
%79
6gol
2asist
69scout
Serie A
Junior MarabelSarmiento Junin · 27
%72
6gol
3asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Leandro DíazAtletico Tucuman · 33
%66
5gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Marcus IngvartsenSan Diego · 29
%63
11gol
2asist
70scout
Major League Soccer
Christian RamirezAustin · 34
%60
4gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Kevin ViverosAtletico Paranaense · 25
%60
11gol
1asist
73scout
Serie A
Mikkel LadefogedVasteras SK FK · 22
%60
7gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
