Ibrahim Yalatif Diabate
Côte d'Ivoire · Attacker

Ibrahim Yalatif Diabate

YAŞ26
BOY185 cm
DOĞUM YERİBouaké
LİGSuperettan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut34.91 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling11.64 / 90
Kazanılan ikili46.55 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.78
Asist 0.000.20
Şut 4.912.08
Kilit pas 0.000.78
Başarılı dripling 1.640.37
Kazanılan ikili 6.553.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Allsvenskan2025 · Gais · 29 maç 19gol1. 5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 SuperettanNone · Sweden
🏆 Superettan2023 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 26 G+A
2024 1 2025 26 2026 0
GolAsist
2026/27 2 55 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigErzurumspor FK 2 55 0 0 6.30
Şut3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%36
Faul31 kazanılan
İlk 1111 yedek
2025/26 43 2.784 21 5 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanGais 29 2.204 19 5 7.23
La LigaAlaves 14 580 2 0 6.51
Şut61%54 isabet
Kilit pas22
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan113%34
Müdahale11
Faul3416 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı21 kaçan
İlk 113211 yedek
G+A / 900.84
Kart5
2024/25 28 811 1 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanVasteras SK FK 28 811 1 0 6.54
Şut16%25 isabet
Kilit pas7
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan39%31
Müdahale4
Faul1210 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11919 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL211 penaltı
İLK 114132 yedek girdi
KART6
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 1 16-30' — 7 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 7 %33
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 4 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 30 3-4-3 — 26 4-4-2 — 12 3-4-2-1 — 2 3-5-2 — 1 4-1-4-1 — 1 72 maç
  • 4-3-330%42
  • 3-4-326%36
  • 4-4-212%17
  • 3-4-2-12%3
  • 3-5-21%1
  • 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 KonyasporH 1-0 30 2 6.4
28.08.2026 Gençlerbirliği S.K.A 1-1 25 1 6.2
23.05.2026 Rayo VallecanoH 1-2 6
17.05.2026 OviedoA 0-1 68 6.3
13.05.2026 BarcelonaH 1-0 64 1 2 7.2
09.05.2026 ElcheA 1-1 82 2 6.2
02.05.2026 Athletic ClubH 2-4 73 1 6.2
25.04.2026 MallorcaH 2-1 82 1 6.3
21.04.2026 Real MadridA 2-1 21 1 6.5
11.04.2026 Real SociedadA 3-3 60 1 1 7.2
05.04.2026 OsasunaH 2-2 73 6.0
22.03.2026 Celta VigoA 3-4 51 2 6.7
13.03.2026 VillarrealH 1-1
08.03.2026 ValenciaA 3-2
27.02.2026 LevanteA 2-0
23.02.2026 GironaH 2-2
09.11.2025 Malmo FFA 2-1 90 1 1 7.0
02.11.2025 Osters IFH 1-1 90 1 1 7.3
27.10.2025 IF BrommapojkarnaA 0-2 81 1 1 2 7.9
19.10.2025 Djurgardens IFH 3-2 83 1 1 7.2
04.10.2025 IFK NorrkopingH 2-1 76 1 7.3
28.09.2025 AIK StockholmA 1-1 82 1 1 7.0
20.09.2025 IF ElfsborgH 2-0 81 6.5
14.09.2025 SiriusA 3-0 79 1 6.3
31.08.2025 BK HackenH 2-1 80 1 6.6
17.08.2025 Hammarby FFA 1-2 81 1 6.7
11.08.2025 IFK GoteborgH 0-1 90 2 7.0
02.08.2025 IFK VarnamoA 2-2 90 2 7.0
26.07.2025 HalmstadH 3-0 83 1 4 7.3
19.07.2025 Degerfors IFA 0-3 86 1 3 7.6
13.07.2025 Hammarby FFH 3-2 89 2 1 2 8.2
05.07.2025 Malmo FFH 0-0 90 3 6.9
29.06.2025 BK HackenA 1-3 73 1 3 7.7
31.05.2025 IFK NorrkopingA 0-3 83 1 1 6 9.0
24.05.2025 SiriusH 2-1 90 1 3 7.7
18.05.2025 Osters IFA 1-1 90 1 2 7.2
14.05.2025 HalmstadA 1-3 89 3 3 9.2
10.05.2025 IFK VarnamoH 1-1 20 2 6.9
05.05.2025 IF ElfsborgA 2-0 82 2 6.6
28.04.2025 IFK GoteborgA 1-1 76 2 6.6
24.04.2025 IF BrommapojkarnaH 1-1 74 1 1 7.3
21.04.2025 Djurgardens IFA 0-0 60 6.5
13.04.2025 Degerfors IFH 2-0 76 1 1 1 7.6
06.04.2025 Mjallby AIFA 1-1 29 1 1 7.2
31.03.2025 AIK StockholmH 0-1 11 6.5
02.11.2024 IF ElfsborgA 1-0 90 1 6.3
28.10.2024 Djurgardens IFA 2-1 76 1 6.5
19.10.2024 Malmo FFH 1-1 89 4 6.9
05.10.2024 Mjallby AIFA 2-1 1
26.09.2024 IFK GoteborgH 1-1
22.09.2024 IFK VarnamoA 2-0 65 6.5
14.09.2024 GaisH 2-3
31.08.2024 SiriusH 1-2
26.08.2024 HalmstadA 0-1
17.08.2024 Kalmar FFH 2-1
10.08.2024 IFK NorrkopingA 2-1 11 6.2
03.08.2024 AIK StockholmH 1-2 13 6.6
28.07.2024 BK HackenA 4-0 27 1 6.6
21.07.2024 IFK GoteborgA 1-1
14.07.2024 IFK NorrkopingH 2-1
ŞUT18
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
51' · xG 0.108 45' · xG 0.184 · GOL 1' · xG 0.112 52' · xG 0.069 86' · xG 0.081 81' · xG 0.027 73' · xG 0.405 84' · xG 0.005 13' · xG 0.058 46' · xG 0.046 55' · xG 0.227 54' · xG 0.242 27' · xG 0.186 24' · xG 0.32 · GOL 70' · xG 0.051 71' · xG 0.07 47' · xG 0.041 76' · xG 0.007
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%61) Kontra atak — 3 (%17) Korner — 2 (%11) Açık oyun — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası11%61
  • Kontra atak3%17
  • Korner2%11
  • Açık oyun2%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%56) Sol ayak — 4 (%22) Kafa — 3 (%17) Diğer — 1 (%6) 18 şut
  • Sağ ayak10%56
  • Sol ayak4%22
  • Kafa3%17
  • Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 6 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 46-60'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 6 %33
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 4 %22
AKSİYON HARİTASI558 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 10 10 10 11 12 12 12 12 13 13 14 14 14 15 16 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 9 9 9 10 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 4 4 6 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 6 6 7 8 8 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR558
Pas 213 Pas — 213 (%42) Hava topu 80 Hava topu — 80 (%16) Top teması 77 Top teması — 77 (%15) Faul 35 Faul — 35 (%7) Kurta… 26 Kurtarılan şut — 26 (%5) Top kazanma — 19 (%4) Uzaklaştırma — 16 (%3) Bloke edilen pas — 15 (%3) Top kaptırma — 12 (%2) Korner kazandırma — 12 (%2)
  • Pas213%42
  • Hava topu80%16
  • Top teması77%15
  • Faul35%7
  • Kurtarılan şut26%5
  • Top kazanma19%4
  • Uzaklaştırma16%3
  • Bloke edilen pas15%3
  • Top kaptırma12%2
  • Korner kazandırma12%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 73 maç
Erzurumspor FK 2maç 2026
Gais 29maç 2025
Alaves 14maç 2025
Vasteras SK FK 28maç 2024
Mallorca II 2018–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Deportivo Alavés GAIS Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Alaves GAIS
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2204 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.0Allsvenskan 2025
PERFORMANS79.52204 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 52.1
Pivot forvet 48.4
Baskıcı forvet 48.1
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %97
Dakika %93
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %96
Dakika %95
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 44.7 78 57
Şut isabeti 50 48 100
Ortalama rating 6.51 7.15 91
Gol / 90 0.31 0.65 48
Tahmini xG / 90 0.279 0.48 58
Şut / 90 1.55 3.4 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam