Germany · Attacker
Jonathan Burkardt
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.36 / 90
Kilit pas11.36 / 90
Başarılı dripling11.36 / 90
Kazanılan ikili11.36 / 90
Rating6.17
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.81
Asist
0.000.07
Şut
1.362.16
Kilit pas
1.360.54
Başarılı dripling
1.360.40
Kazanılan ikili
1.362.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Bundesliga2024 · FSV Mainz 05 · 29 maç
18gol4.
8.
Bundesliga2025 · Eintracht Frankfurt · 22 maç
13gol8.
8.
DFB Pokal2021 · FSV Mainz 05 · 3 maç
3gol8.
1asist16.
10.
Bundesliga2021 · FSV Mainz 05 · 34 maç
11gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
1
66
0
0
6.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan1%20
Ofsayt1
İlk 111
2025/26
28
1.757
14
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%65 isabet
Kilit pas15
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan56%33
Müdahale9
Faul1723 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11208 yedek
G+A / 900.82
Kart2
2024/25
33
2.150
18
2
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut61%51 isabet
Kilit pas20
Drible18%43 başarı
İkili kazanılan76%31
Müdahale14
Faul2524 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı2
İlk 11285 yedek
G+A / 900.84
Kaptan25maçta
2023/24
21
1.541
8
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%53 isabet
Kilit pas15
Drible23%43 başarı
İkili kazanılan86%34
Müdahale14
Faul1936 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11183 yedek
G+A / 900.58
Kart2
2022/23
11
536
1
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas7
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale3
Faul611 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1174 yedek
G+A / 900.5
Kart2
2021/22
34
2.632
11
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%58 isabet
Kilit pas32
Drible40%51 başarı
İkili kazanılan135%38
Müdahale17
Faul2442 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 11322 yedek
G+A / 900.48
2020/21
31
1.397
2
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas14
Drible19%41 başarı
İkili kazanılan109%46
Müdahale27
Faul2643 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111615 yedek
G+A / 900.13
TOPLAM GOL568 penaltı
İLK 1111629 yedek girdi
KART6
VAR7onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR56 gol
- 1-15' 9 %16
- 16-30' 7 %12
- 31-45' 14 %25
- 46-60' 6 %11
- 61-75' 13 %23
- 76-90+' 7 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-163%48
- 3-5-228%21
- 4-2-3-122%17
- 3-4-1-29%7
- 4-3-36%5
- 3-1-4-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar24aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Union BerlinA | 3-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | VfB StuttgartH | 2-2 | 24↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.05.2026 | Borussia DortmundA | 3-2 | 5↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 02.05.2026 | Hamburger SVH | 1-2 | 61 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 25.04.2026 | FC AugsburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | RB LeipzigH | 1-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.03.2026 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 94 | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | FC St. PauliA | 0-0 | 91 | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | SC FreiburgH | 2-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Bayern MünchenA | 3-2 | 28↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 26.11.2025 | AtalantaH | 0-3 | 59 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | 1.FC KölnA | 3-4 | 78 | 2 | 4 | 9.2 | |
| 17.11.2025 | SlovakiaH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.11.2025 | LuxembourgA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | FSV Mainz 05H | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.11.2025 | NapoliA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | FC St. PauliH | 2-0 | 78 | 2 | 3 | 9.0 | |
| 22.10.2025 | LiverpoolH | 1-5 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | SC FreiburgA | 2-2 | 80 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 13.10.2025 | Northern IrelandA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | LuxembourgH | 4-0 | 29↑ | 2 | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | Bayern MünchenH | 0-3 | 82 | 1 | 5.9 | ||
| 30.09.2025 | Atletico MadridA | 5-1 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 27.09.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-6 | 71 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.09.2025 | Union BerlinH | 3-4 | 29↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 18.09.2025 | GalatasarayH | 5-1 | 72 | 1 | 1 | 1 | 7.6 |
| 12.09.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 83 | 2 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Werder BremenH | 4-1 | 67 | 3 | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | FV Engers 07A | 0-5 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Bayer LeverkusenHC | 2-2 | 89 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 10.05.2025 | VfL BochumAC | 1-4 | 89 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 04.05.2025 | Eintracht FrankfurtHC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | Bayern MünchenAC | 3-0 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | VfL WolfsburgH | 2-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Holstein KielHC | 1-1 | 83 | 5 | 6.2 | ||
| 30.03.2025 | Borussia DortmundA | 3-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | SC FreiburgHC | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.03.2025 | Borussia MönchengladbachAC | 1-3 | 70 | 2 | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | RB LeipzigAC | 1-2 | 75 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 22.02.2025 | FC St. PauliHC | 2-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | 1. FC HeidenheimAC | 0-2 | 62 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 08.02.2025 | FC AugsburgH | 0-0 | 23↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.01.2025 | Bayer LeverkusenAC | 1-0 | 3 | – | – | ||
| 11.01.2025 | VfL BochumHC | 2-0 | 71 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 14.12.2024 | Bayern MünchenHC | 2-1 | 15 | 1 | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | VfL WolfsburgAC | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 01.12.2024 | 1899 HoffenheimHC | 2-0 | 89 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 24.11.2024 | Holstein KielAC | 0-3 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.11.2024 | Borussia DortmundHC | 3-1 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.11.2024 | SC FreiburgAC | 0-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 25.10.2024 | Borussia MönchengladbachHC | 1-1 | 20 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | RB LeipzigHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | FC St. PauliAC | 0-3 | 89 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 28.09.2024 | 1. FC HeidenheimH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2024 | FC AugsburgAC | 2-3 | 88 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 15.09.2024 | Werder BremenHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT42
GOL13
xG12.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%31.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%45
- Açık oyun7%17
- Penaltı4%10
- Duran top3%7
- Taç sonrası3%7
- Korner3%7
- Diğer3%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%67
- Kafa9%21
- Sol ayak5%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 7 %17
- 16-30' 5 %12
- 31-45' 10 %24
- 46-60' 4 %10
- 61-75' 8 %19
- 76-90+' 8 %19
AKSİYON HARİTASI815 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR815
- Pas334%45
- Top teması111%15
- Hava topu107%14
- Gol37%5
- Top kaptırma33%4
- Faul31%4
- Top kazanma28%4
- Müdahale25%3
- Bloke edilen pas21%3
- Uzaklaştırma18%2
PİYASA DEĞERİ€30.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ53
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
2015-07-01
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
Mainz 05 Yth.
→
Mainz 05 U17
-
2014-07-01
Darmstadt Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
Darmstadt Yth.
→
Mainz 05 Yth.
free transfer
2009-07-01
1.FCA 04 Jgd.
→
Darmstadt Yth.
free transfer
1.FCA 04 Jgd.
→
Darmstadt Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
HastalıkŞüpheli
3 maç
02.2026
HastalıkKadroda yok
1 maç
02.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
7 maç
12.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2025
Back bruiseKadroda yok
1 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
29 maç
09.2022
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1335 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Bundesliga 2025
PERFORMANS70.31335 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
89.2
Pivot forvet
85.0
İçe kat eden kanat
81.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%84
Dakika
%75
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%88
Dakika
%85
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.81
0.65
100
Performans skoru
70.3
78
90
Tahmini xG / 90
0.821
0.48
100
Şut isabeti
62.5
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.95
7.15
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cyle LarinSouthampton · 30
%95
7gol
1asist
64scout
€3.50M
Championship
Ibrahim DiabatéGais · 26
%87
19gol
5asist
75scout
Allsvenskan
Adrian BenedyczakKasımpaşa · 25
%80
10gol
1asist
76scout
€2.50M
Süper Lig
Daniel KarlsbakkSarpsborg 08 FF · 22
%74
18gol
1asist
75scout
Eliteserien
Gianni BrunoIğdır FK · 34
%73
15gol
2asist
65scout
1. Lig
Orri Steinn ÓskarssonReal Sociedad · 21
%62
8gol
0asist
68scout
€12.00M
La Liga
Benjamin KällmanHannover 96 · 27
%60
14gol
1asist
71scout
€4.00M
2. Bundesliga
Robert LewandowskiBarcelona · 37
%60
14gol
2asist
66scout
€8.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

