LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.03 %12
- Pas arası 1.63 %90
- Blok 0.86 %88
- İkili mücadele %57 %48
- Pas isabeti %71 %1
- Faul (az iyi) 1.20 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1046 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
31
1.402
3
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan103%58
Müdahale16
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111813 yedek
G+A / 900.26
Kart5
Kaptan2maçta
2024/25
23
1.438
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan116%62
Müdahale22
Faul2410 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11158 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2023/24
14
669
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan42%52
Müdahale8
Faul108 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1186 yedek
Kart3
2022/23
32
2.395
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas8
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan164%54
Müdahale44
Faul4711 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11266 yedek
Kart9
2021/22
33
2.868
2
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas11
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan175%54
Müdahale54
Faul527 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart9
2020/21
20
1.272
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan99%62
Müdahale24
Faul277 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11164 yedek
G+A / 900.14
Kart6
TOPLAM GOL7
İLK 1111038 yedek girdi
KART37
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-179%56
- 3-5-239%28
- 3-4-1-27%5
- 3-4-36%4
- 3-1-4-25%4
- 5-3-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Hamburger SVA | 0-5 | 0 | 0 | – | ||
| 03.05.2026 | FC St. PauliA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | StrasbourgA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | Borussia DortmundA | 4-0 | 27 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 31.01.2026 | RB LeipzigA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | VfL WolfsburgH | 3-1 | 83 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 17.01.2026 | 1.FC KölnA | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 13.01.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | Union BerlinA | 2-2 | 94 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | FC St. PauliH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | SamsunsporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Bayern MünchenAC | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 11.12.2025 | Lech PoznanA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | SC FreiburgAC | 4-0 | 73 | – | 5.6 | ||
| 27.11.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 21.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Werder BremenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | VfB StuttgartA | 2-1 | 87 | – | 5.3 | ||
| 18.10.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-4 | 65 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Hamburger SVA | 4-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Omonia NicosiaA | 0-1 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | FC AugsburgA | 1-4 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 15 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 28.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 24.08.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.08.2025 | RosenborgA | 2-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 18.08.2025 | Dynamo DresdenA | 0-1 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | VfL BochumA | 1-4 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 80↑ | 2 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Bayern MünchenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 56 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | VfB StuttgartH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | Union BerlinA | 2-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-0 | 80 | 1 | 7.9 | ||
| 11.01.2025 | VfL BochumH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.12.2024 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 14.12.2024 | Bayern MünchenH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | VfL WolfsburgA | 4-3 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 01.12.2024 | 1899 HoffenheimH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Holstein KielA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | Borussia DortmundH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | SC FreiburgA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 25.10.2024 | Borussia MönchengladbachH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | FC St. PauliA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | 1. FC HeidenheimH | 0-2 | 58↑ | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Werder BremenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | VfB StuttgartA | 3-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | Union BerlinH | 1-1 | 59↑ | 2 | 6.9 | ||
| 19.12.2023 | Borussia DortmundA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.12.2023 | FC HeidenheimH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | 1.FC KölnA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | SC FreiburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT12
GOL2
xG1.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%50
- Asist sonrası3%25
- Taç sonrası2%17
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%67
- Sağ ayak3%25
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 6 %50
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ40
DİSİPLİN18kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2008-07-01
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
Mainz 05 U17
→
Mainz 05 U19
-
2007-07-01
TuS Mayen U17
→
Mainz 05 U17
free transfer
TuS Mayen U17
→
Mainz 05 U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
04.2026
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
4 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
05.2024
HastalıkKadroda yok
14 maç
02.2024
HastalıkŞüpheli
4 maç
11.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2022
DarbeŞüpheli
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2022 · FSV Mainz 05
9sarı · 30 maç
🟨
Bundesliga2021 · FSV Mainz 05
9sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1046 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Bundesliga 2025
PERFORMANS64.51046 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
78.0
Klasik stoper
76.2
Agresif stoper
75.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%71
Dakika
%53
Değer / getiri
%95
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%75
Dakika
%73
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
79.5
80
99
Performans skoru
64.5
74
87
Pas hacmi / 90
35.79
42
85
İkili mücadele kazanma
57.25
58
99
Pas arası / 90
1.63
1.9
86
Blok / 90
0.86
1
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrián de la FuenteLevante · 26
%95
3gol
1asist
67scout
La Liga
Peru Nolaskoain EsnalEibar · 27
%74
3gol
2asist
72scout
€800K
Segunda División
Liam LindsayPreston · 30
%73
2gol
0asist
68scout
Championship
BremerJuventus · 28
%72
4gol
3asist
55scout
€35.00M
Serie A
Antônio CarlosHouston Dynamo · 32
%69
1gol
0asist
49scout
Major League Soccer
Moussa NiakhatéLyon · 29
%68
1gol
0asist
51scout
UEFA Europa League
Aitor ParedesAthletic Club · 25
%62
2gol
0asist
67scout
€15.00M
La Liga
Maximilian GroßerArminia Bielefeld · 24
%60
2gol
0asist
77scout
€700K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
1860 Munich