LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.22 / 90
Şut10.22 / 90
Kilit pas10.22 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili143.09 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 0.44 %9
- Pas arası 0.66 %32
- Blok 1.10 %93
- İkili mücadele %64 %70
- Pas isabeti %91 %69
- Faul (az iyi) 0.66 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 408 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Tournoi Maurice Revello2016 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
9
847
0
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan32%58
Müdahale6
Faul97 kazanılan
İlk 119
G+A / 900.11
2025/26
47
4.067
1
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas16
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan207%63
Müdahale44
Faul5140 kazanılan
Penaltı1
İlk 11452 yedek
G+A / 900.07
Kart41
Kaptan8maçta
2024/25
44
3.477
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas11
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan144%62
Müdahale56
Faul4119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11386 yedek
Kart4
2023/24
34
1.585
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan74%75
Müdahale44
Faul117 kazanılan
İlk 111618 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2022/23
15
1.162
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan43%51
Müdahale18
Faul126 kazanılan
İlk 11141 yedek
Kart1
2021/22
30
2.567
4
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas12
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan128%61
Müdahale39
Faul3023 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı2
İlk 11291 yedek
G+A / 900.14
Kart1
Kaptan29maçta
2020/21
32
2.867
3
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas16
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan131%51
Müdahale42
Faul4910 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 1132
G+A / 900.13
Kart101
Kaptan13maçta
TOPLAM GOL127 penaltı
İLK 1116628 yedek girdi
KART27
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 3 %25
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 4 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-168%40
- 4-3-336%21
- 3-4-2-125%15
- 3-5-225%15
- 3-4-1-28%5
- 4-1-4-16%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | AuxerreH | 3-1 | 90 | 0 | 6.9 | ||
| 29.08.2026 | Le HavreH | 1-1 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 26.08.2026 | FenerbahçeH | 1-2 | 87 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2026 | FenerbahçeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2026 | Sparta PrahaH | 3-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 01.07.2026 | BelgiumA | 3-2 | 127 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.06.2026 | IraqH | 5-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 23.06.2026 | NorwayA | 3-2 | 96 | – | 7.9 | ||
| 16.06.2026 | FranceA | 3-1 | 93 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | LensH | 0-4 | 87 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | ToulouseA | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.05.2026 | RennesH | 4-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | AuxerreHC | 3-2 | 85 | – | 7.3 | ||
| 19.04.2026 | Paris Saint GermainAC | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | LorientHC | 2-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | AngersA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 22.03.2026 | MonacoH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.03.2026 | Celta VigoH | 0-2 | 19 | – | 3.6 | ||
| 15.03.2026 | Le HavreA | 0-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2026 | Celta VigoA | 1-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | Paris FCHC | 1-1 | 88 | – | 8.2 | ||
| 01.03.2026 | MarseilleA | 3-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | StrasbourgA | 3-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | NiceH | 2-0 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 07.02.2026 | NantesAC | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | LilleHC | 1-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2026 | PAOKHC | 4-2 | 84 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2026 | MetzA | 2-5 | 47↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | MoroccoH | 0-3 | 120 | – | 7.3 | ||
| 14.01.2026 | EgyptH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.01.2026 | MaliA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.01.2026 | SudanH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | Congo DRH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.12.2025 | BotswanaH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | Le HavreH | 1-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 11.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | LorientA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | NantesH | 3-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 27.11.2025 | Maccabi Tel AvivA | 0-6 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.11.2025 | AuxerreA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 90 | 1 | – | 6.2 | |
| 06.11.2025 | Real BetisAC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.10.2025 | Paris FCA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | StrasbourgH | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 23.10.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | NiceA | 3-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | ToulouseH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Red Bull SalzburgH | 2-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 28.09.2025 | LilleA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.09.2025 | AngersH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.09.2025 | RennesA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | MarseilleH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | MetzH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 16.08.2025 | LensA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 17.05.2025 | AngersH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 10.05.2025 | MonacoA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | LensH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | RennesH | 4-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT4
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%50
- Açık oyun1%25
- Asist sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%75
- Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
AKSİYON HARİTASI3204 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3204
- Pas2386%76
- Uzaklaştırma193%6
- Top kazanma153%5
- Hava topu153%5
- Faul80%3
- Top teması54%2
- Müdahale43%1
- Korner kazandırma35%1
- Pas arası34%1
- Kurtarış19%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 211 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
08.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
10.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
21 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
09.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2020 · FSV Mainz 05
9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2761 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.9Ligue 1 2025
PERFORMANS63.92761 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.4
Klasik stoper
82.4
Defansif bek
80.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%71
Dakika
%98
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%73
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
66.92
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.9
76
84
İkili mücadele kazanma
65.02
64
100
Ortalama rating
7.2
7.2
100
Pas arası / 90
1.01
1.8
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Wouter GoesAZ Alkmaar · 21
%95
1gol
0asist
74scout
€15.00M
Eredivisie
Jérémy JacquetRennes · 20
%75
0gol
0asist
76scout
Ligue 1
Lalo AguilarLeganes · 23
%74
0gol
0asist
71scout
€15.00M
Segunda División
Opa SanganteDunkerque · 35
%72
0gol
3asist
68scout
€200K
Ligue 2
Aymeric LaporteAthletic Club · 31
%72
0gol
1asist
60scout
La Liga
Robin YalçınIğdır FK · 31
%67
0gol
0asist
59scout
1. Lig
Lewis GibsonPreston · 25
%64
1gol
0asist
69scout
Championship
Nikola MilenkovićNottingham Forest · 28
%60
1gol
1asist
56scout
€30.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




